0 oy
117 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar günaydın. Benim ikinci gebelik , bugün 40+5oldu sabahlari adet sancısı gibi sancım oluyor, sonra geçiyor. İki günde bir nst çekiliyor. Napmam lazım :( artık strese girdim. Herkes sezeryan ol çocuğun ölür , kakasını yer felan yer diyor. Ben de hareketlerini hissettiğim derecede ve nst iyi çıktığı müddetçe beklemeyi düşünüyorum. Napsam açılma olur :( ilk doğumum çok zor oldu.  Bı daha suni sancı almak istemiyorum ;( yardımcı olursanız çok sevinirim kızlar 

6 Cevaplar

0 oy
(547 puan) tarafından
Ben suni sancıyla yaptım ilk doğumumu canım Meryem Ana otu kullanmıştım çok faydası olduğuna inanırım 5 saatte doğum oldu çünkü ilk gebelikte
tarafından
Suni sancı takılınca mi suya atiyosun
(547 puan) tarafından
Evet canım ben suni sancı verilince aradım kardeşimi yaptı
-Reklam-
0 oy
tarafından
bekle bakalim.allah.kolaslastirsin kontrollere gidiyorsun aksi bsey olsa söylerler allaha birak fazla müdahale de.iyi.degil.bosvermislik.de..
0 oy
tarafından
Bnde oğlumu 40 hafta 5gun doğurdum kızımı 41 hafta inanma öyle dyenlere 41 haftayı geçene kadar günün var o olmasa suni sancı veryorlar olmadıysa sezeryan galiba seninki de sezeryan olur
tarafından
Sende saol cnm bebek oynuyo dimi
tarafından
Oynuyor kontrol ediyorum ama mide tarafımdan basliyodu indiğini hissediyorum da sabah haricinde hiç sancı yok
tarafından
İns glir sancın kız başka çocuğun varmi
tarafından
Bı kızım var , onu suni sancı alıp doğurdum dayanamadım epidural aldım ve sonunda vakumla doğdu. İşte ondan korkuyorum sezeryan da özelde oluyor. Çok para istiyor o yüzden dayanıyorum , kimseye yük olmiyim diye :(
tarafından
Hmm anladm kuzum rabbim  hayrlisi hangisiyse onu versin ins balm❤️❤️
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Hurma ye bol.bol 5 7 9 tane az kalmış çünkü. Merdiven in çık her yalancı sancida kalk belini sağa sola.ileri geri salla comelir şekilde . Bol bol yuru hiç durma. Ve günde 1 hatta sen 2 kupa adaçayı ic. Ben bunları 38 den itibaren yavaş uavas artttirak yaptım 40+2 de kontrole diye gittim ruhum duymadan 4 santim açılma yaşadım. Yatış verildikten sonra da çok rahat ve hızlı açılma oluyordu doktor bile şaşırdı 
tarafından
41 hafta da dogurdum
tarafından
Ay hadi ben de ya yorucu bi durum :(
tarafından
Aynn kız benim karnım çok buykdu herkes ikiz mi diyodu düşün ya :))ama çok şükür bugüne seninde bir avazda kurtulursun ins
tarafından
Amin bacım amin Allah razı olsun
tarafından
Sendende kuzum Allah razı olsun ❤️
0 oy
(72 puan) tarafından
Çok hareket et.. Ben dışarı çıkmıştım yürümüştüm alışveriş yapmıştım parka gitmiştik. Gelince de koştur koştur yemek yaptım. Oğlumu banyo yaptırmıştım ama pert oldum o gün. Gecesinde sancım başlamıştı. Sabahına doğurdum. Açılmam da maşallah çok hızlı ilerlemişti. 
tarafından
Tamam canım denicem , çok sağ ol
(72 puan) tarafından
Rica ederim güzel haberlerini bekliyorum
tarafından
İnşallah ya yazicam bakalım
0 oy
(584 puan) tarafından
Hiç birşey olmaz ben 42 haftalık doğum yaptım dışarıya kulağını kapat sezeryan mecburi Bir durum olmadıkça olma bacım bebeğini dinle o geleceği zamanı bilir 
tarafından
Erkek bebeler böyle oluyo galiba ya , dinlememeye gayret ediyorum ama göbeğim de düştü sinirim bozulmaya başladı , çok sağ ol içimi ferahlattin
(584 puan) tarafından
Ben oğlumu 39 +4 te kızımi 42+1 de dünyaya getirdim kızım çok kolay doğdu Rabb'im sağlıkla su gibi Bir doğumla kucağına almayı nasip etsin bacım
tarafından
Aminn bacım çok sağ ol

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 152 göst.
22 Şubat 2022 Aile kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,147 göst.
25 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 263 göst.
8 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 112 göst.
28 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,214 soru

11,319,922 cevap

34,765 kullanıcı

...