0 oy
264 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ablam hamileyken down sendromu riski çok yüksek çıktı genetik testlerde bayağı sıkıntılı çıktı kalbi çok küçük dediler kaç doktora gittiyse öyle dediler dogdu bı problem yok falan dediler bu seferde ama çocuk bir anda bağırıyor hiç uyumuyor 50 günlük falan ama çocuğun bariz belli bı sıkıntısı var gaz değil eminiz sürekli aşıri kusuyor falan çocuğun belli bı problemi  var ama ne cozemedik şimdi iyi bir doktor arıyoruz sizde hamileyken söyledikleri bu sıkıntıların biri olabilirmi ki bu çocuk bu denli uyumuyor ve aşırı ağlıyor kesinlikle gözünü kapatıp uyumuyor saatlerce ağlıyor 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kolik bir bebektir belki?
tarafından
Saati falan yok 7/24 ağlıyor bağırıyor küçücük şey nasıl dayanır ama kesinlikle uyumuyor
tarafından
Anladım canım çok zor valla,Allah yardımcınız olsun
tarafından
Koliktir evet benim oğlan kolikti belli saatte başlardı diğer saatlerde De hep mırın mırındı
tarafından
Buda hiç uyumuyor ağlıyor sürekli
tarafından
Doktora götürün siz gene de baksınlar gazsa eğer zaten söylüyorlar
-Reklam-
0 oy
(6,252 puan) tarafından
Down sendromlu olsaydı doktorlar bunu anlardı zaten kolik bebek olabilir benim oğlumda öyleydi sabahlara kadar bağıra bagira ağlardı gazdan dolayı 4 ayına kadar öyle sürdü sonradan duzeldi
tarafından
Acaba öyle dedilerde ondan kaynaklimi diye merak ettik
0 oy
tarafından
Benim oğlum kolikti sürekli ağlardı 7/24 uyku 0 belki oda koliktir 
tarafından
Buda uyumuyor sürekli ağlıyor gözünü 1 dakika kapatıyor sonra hemen acıyor
tarafından
Kolik bence benim oğlumda öyle çünkü
0 oy
tarafından
Kolik bebek cok bellı yasadıgım ıcın soyluyorum ben kızımın 4. Ata kadar gozlerını hıc acık gormedım hep aglamaktan kapalıydı gozlerı gunde 2 saat uyurdum 15dakıkada bır uyanarak 
tarafından
15 dakika bile uyumuyor valla
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Eltimin oğlu down sendromlu doğumdan önce demişlerdi doğdu daha doğar doğmaz down sendromlu dediler yüzünden biraz belli oluyor avuç içinden belli oluyor ve doktorlar hemen söylüyorlar canım klabinde delik var bizim bebeğin şuan 2bucuk yaşına girecek hayla yürümüyor özel eğitime başlayacak 
tarafından
Bizimkilerde doktora gidecekler bakalım
0 oy
tarafından
Benim oğlumda aynı dediğin gibiydi gece gündüz uyumazdi ,  kıpkırmızı olana kadar ağlardı. Dr bile şaşkındı nasıl uyumuyor diye. Ne damlalar, masajlar,banyo hiçbiri etki etmedi  . Gazdan dolayiydi ,kolikti.. 6. aydan sonra daha iyi oldu şükür. Şuan 11 aylık geçende çay kaşığınin yarısı kadar kuru fasulye verdim diye sabaha kadar ağladı . Midesi çok hassas galiba benimde öyledir. Annesi gaz yapacak şeyler yemesin , kendini de bebeği de üsutmesin. Sabır gececk ins.

Ama illa başka sorun var derseniz mutlaka başka dra götürün detaylı baksınlar.
tarafından
Götürecek inşallah ablamın içi rahat değil bu 3. Çocuğu ama bu çok ağlıyor
tarafından
Olur çocuktan çocuğa fark var. İns sagliklidir birşeyi yoktur. İçiniz rahat eder.
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Benim kızımda 1 yaşına kadar sürekli kustu reflüsü vardı. Kolik bebekti 6 ayına kadar hep agladı 
tarafından
Valla daha 2 aylık bile değil ama aşırı ağlıyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 288 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Dolunay (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 233 göst.
0 oy
4 cevap 47 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Dilaraysun (45 puan) tarafından soruldu
0 oy