0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde (966 puan) tarafından
Kizlar bu ayin sonu temmuz basi gibi dogum olcak sorun cikmazsa eger . Ayin sonunda kaynanamgil kiz istemeye nisana istanbuldan ardahana gitcekler . Bileti oyle aldilar beklemediler dogumu bitsin diye . Annemde esime ve ailesine kizgin oldugu icin gelmem diyo teyzemin oglunun yemin torenine malatyaya gitcekler ay sonunda. annemde tokatta bu arada . Bi tek gorumcem var ama kucuk kizima kim bakcak yanimda kim durcak nasil olcak hic bilmiyorum. Annnem gitmesinler beni ilgilwndirmez diyo esimde annen gelsin illa diyo kizima bakar diye. Annemde esime cok kizgin gelmem diyo napiyim ben valla o kadar daraldim stres oldum ki kime ne desem bilemedim . Esime dedim annenler niye beklemediler dogum bitipte gitselerdi diye o da bisey demedi ama annem gelmezse esimde anneme karsi cephe alcak hep kariscak of of napiyim sizce kizlar 

8 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından

En İyi Cevap
Annemin kizginligida esimin ailesini o kadar davet ettiler gitmediler . Ne bayramda ne seyranda esimde beni goturmedi bu bayram gitme imkanimiz varken bile gotmedi kardesim askere gitti ona da goturmedi arayip hayirli olsun bile demedi ama herseyde ailemden bisey bekliyo gelsinler etsinler yapsinlar gibisine . Birde birlik duruyoruz zaten gelince hep kalabalik rahatsiz oluyo herkes . 
tarafından
Her ne olursa olsun doğum yarı ölüm derler bizde o kadar zor bir anın da annen yanın da olmayacaksa ne zaman olacak ki.
Bu ara da benim annemde gelmedi ben hala kırgın ve kızgınım.
Çok şükür eşim bana bebek gibi baktı bir hafta ❤️ zaten fazla bilmedim sezeryanim güzel geçti ilk gün ayağa kalktım ama eşim izin vermedi yatırdı. Yemeği de yaptı işi de ve çocuğa da baktı Allah razı olsun eşimden ❤️
(966 puan) tarafından
Esimde yemek yapcak kapasite yok ama anneme kiziyorum bende onlar el kizi diye onemsemezler ki en azindan bikacgun kizima baksa yeter bana
tarafından
Malesef herkes anne olamıyor benim annem de gelmedi işlerim var dedi
(966 puan) tarafından
Ya normalde annem bana cok duskun bu yasima kadar hep herseyimde yanimdaydi cok kotu gunler gecirdim tek annem vardi ama simdi esimden dolayi cok kizgin
tarafından
Doğrudur cnm ☺️
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından
Ailenin hepsi delirmiş annen de dahil
(966 puan) tarafından
Herkes kendini dusunuyo
(597 puan) tarafından
Benim annem yurtdışından kalktı geldi sadece 10günlük.bide bebek geç doğdu 5gün baktı bebeğe ama yani nasıl bi anne kızgınım gelmem diyor.cidden annelik duygusu ölmüş kadının.ben asla yüzüne bakmam gelmezse
(966 puan) tarafından
Dun telefonda biraz atistikama kabullenmiyo
0 oy
(916 puan) tarafından
Anne gelmeli bence eşinin ailesine ydada eşine kızgın olması böyle yapacak anlamına gelmez...nazın annene geçer ama kaynanana değil onalr gidebilir ama annen gidemez senden.. 
(966 puan) tarafından
Valla gelmem diyo annemde baya inatlasti bu sefer bilmiyorm ya cok uzuluyorum
(916 puan) tarafından
Üzülme bu günü yaz yanına koy en zor zamanın da kim vardı kim kaldı yanında birgün sana lazım olcak ;)
(966 puan) tarafından
Aynen oyle valla
0 oy
(169 puan) tarafından
Benim annem kime ne kadar kızsa da bi telefonumla cıkar gelirdi. Sonucta evladı doğum yapıyor. Öyle büyük bi olay kavga gürültü de yokmus ortada. 
(966 puan) tarafından
Yok ya bi kavga gurultu kopmadi ama inatlasiyo illa
0 oy
(56 puan) tarafından
Normal mi doğum.yapacsksin sezeryanmi eğer normalse çok kimseye ihtiyacın olmaz çok çok bi hafta  zorlanırsin ondada esin baksın bi zahmet sana 
(966 puan) tarafından
Normal suanlik ama kizima kim bakcak ben kendimi dusunmuyorum ya. Kizimda yogun bakimda yatmistim yine ayni seyler olursa diye insan tereddut ediyo
(56 puan) tarafından
Yani insallh aynı şeyler olmaz güzel güzel yaparsın doğumunu yeni doğan bebek bilirsin karnı tok alti temiz olsun yeter sık sık emzireceksin zaten kızınlada ilgilenirsen benim annm yanımda olduğu halde buyuk çocuğumla hep ben ilgilendim onlar sadece bana yemek yaptı
(966 puan) tarafından
Insallah kolay ve saglikli gecer canm dua et bana lutfen .
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Böyle bir günde yanında olmayacaklarsa sonra hic olmasınlar sen demeden annenin ben gelirim demesi gerekirdi eşine ne kadar kızgın olursa olsun sen onun yavrususun doğum anında annenin doğumhane kapısında duayla seni beklemesi gerekir 
(966 puan) tarafından
Bende oyle dusunuyorum canm dedigin gibi annem inatlasiyo
0 oy
tarafından
İki tarafta çok bencil arada sen kaynamissin. Hadi kaynanan el annen bana ne dememeliydi Allah yardımcın olsun :( 
(966 puan) tarafından
Aynen oyle oldu canm valla cok moralim bozuk
0 oy
(3,101 puan) tarafından
O kendi anasina baksin.kiz kaciyormuymus da beklemeden gtmis.ha ikisininde gelme mecburiyeti yok.ama esin illa annen gelsn dyorsa donup kendi anasina baksin
(966 puan) tarafından
Dedim niye bu zamana aldilar bilet diye ama o da bisey demedi valla duan dogursam cok rahatlicam sanki

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 352 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 982 göst.
12 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 62 göst.