0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından
Kızlar bugün tuvalet eğitimi 3 günü fakat oğlum hala lavaboya gitmek istemiyor hani altına yapmak istiyor hep altına da yapıyor kaka dahil altına yapıyor benim gibi deneyimsiz olan anneler var mı aranızda yardımcı olursanız sevinirim bilgi edinmek istiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kac aylık canim hiç istemiyor anlaşılan 
(216 puan) tarafından
2 yaş 9 aylık galiba istemiyorum
tarafından
Benimki daha yeni öğrendi 3.5 yaşında ama hazır değil gibi duruyor seninki konuşabiliyor mu biraz daha bekle istersen
(216 puan) tarafından
Cis yaptım diyo kaka yaptım diyo ama bunlari altina yapınca söylüyor
-Reklam-
0 oy
(48,657 puan) tarafından
inatlarida cok zor oluyo ya pet sise al bak bunu dolduralim de belki oyle yapar 
(216 puan) tarafından
Evet çok inatlasiyor deniyecem
0 oy
(909 puan) tarafından
Bizim 2 haftayı geçti eğitime başlıyalı. Onun öncesinde wc kapısı hep açıktı ben wc girerken çünkü tek kalıyordum evde. Oğlum bak dede nene baba teyze hala amca dayı ws kaka çiş buraya yapıyor sende büyüyünce buraya yapıcaksın dedim. Bezi komple çıkardım yarım saat bir wc götürdüm. Lazımlık almadım ben. Aparat aldım klozet üstüne. Çiş ilk iki gün hep kaçırdı altına. Daha sonra alıştı azaldı çiş kaçırması. Gece yatmadan önce 1saat öncesinden su vermeyi kesiyorum. Yatmadan çiş yaptırıyorum. Uyuduktan 2 saat sonra kucaklayıp wc götürüyorum çiş yapıyor. Sabah kadar yapmıyor. Sabah kalkınca wc gidiyoruz. Ama henüz kaka tam alışmadı:) 
(216 puan) tarafından
Bizde kakasinida altına yapıyor
0 oy
(119,275 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
0 oy
(385 puan) tarafından
Benimki de gitmek istemiyor da kendimce şöyle bir çözüm buldum, önce ben gideceğim önce ben gideceğim diyorum koşa koşa beni geçmek için gidiyor bu da belki yanlış ama yoksa oyundan kalkmıyor 
(313 puan) tarafından
Bunu bende deniyim ya :)
0 oy
(313 puan) tarafından
Var burdayım :) bu arada 2. Günümüz bu güne gelene kadar taktik çıkardık sürekli lakin dün kesin karar verdim 2 kere büyük 3 kere küçük yaptı küçüğün birini kaçırdı lazimliga yapıyoruz her yapmada ciglikliga seviniyoruz :) tabi bazı denemelerde ilk gün hepsini kaçırdı tuvalete hazır değilse yani oturmaya bence ara ver ben öyle yaptim
0 oy
(1,718 puan) tarafından
10 gündür alıştırmaya çalışıyorum ama olmuyor şaşırdım iyice ağustos da 3 yaşına girecek cişim var diyor ama lazimlıga yapmıyo gel diyorum ağlıyor altına  yada olduğu yere yapıyor birden sonra yaptım diyo 3 4 kez anca yaptı ayakda çiş o kadar 
(216 puan) tarafından
Ayni benim gibisin odanin ortasında yapıyor tuvalete yapmıyor
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Bugün tam bir hafta oldu daha yeni yeni söylüyor her gün kaçırıyor muhakkak tuvalette oyun oynuyoruz resim yapıyoruz tuvalet şarkıları söylüyoruz öyle öyle alışıyor

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 254 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Visalilal (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sebebine (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 155 göst.
29 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Daross (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 163 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (80 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...