0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Oğlum 34 aylık 3 gündür tuvalet eğitimin de ilk gece bezledim gece kaç kez götürdüm tuvalete Bi KEZ tuvalete yaptı. 2 kere de yatağına yaptı dün gece bezledim hiç yapmamıştı bu gece bezleyeyim mi kafam karıştı sizler nasıl yaptınız 

7 Cevaplar

0 oy
(9,671 puan) tarafından
Hayır bezlenmez gece de gündüz de atılmalı bez
(350 puan) tarafından
Gece uyandırıyorum götürüyorum tuvalete ağlıyor
(9,671 puan) tarafından
Uyandırmma sabaha kadar tutabilir artık 3 yaş olmuş nerdeyse benim kızım 2 yaşında öğrendş sabaha kadar yapmıyordu çiş uyandırma uykusunj bölme
-Reklam-
0 oy
(983 puan) tarafından
gece bezlemeyin kaldirin bir hafta on gun yatak yorgan temizlersiniz ama kurtulursunuz bez işinden cok oahali buyuk numaralar bakiyorjm markette.annem bize 2 yasimizda biraktirmis benide oyle tembihliyo ne kadar erken o kadar iyi
0 oy
(12,498 puan) tarafından
İlk bir kaç gece bezledim baktın gece beze de yapmıyor tamamen çıkarttım ama tam tuvalete alışana kadar geceleri 1 kere kaldırdım tuvalete 
0 oy
(15,318 puan) tarafından
Ben gündüz söylemeye başlayana kadar gece bezledim. Ama uyuduktan sonra. Bezledim.  Bezledigimden haberi olmadı. Ama sen besleme bence. Dün gece yapmamış ne guzel çabuk öğrenir seninki. 4.5 ay gece altına yaptı. Uyuduktan 1-1.5 saat sonra ve sabaha karşı 5 6 gibi götürmek gerekiyor en az. Ben 3 4 kez götürüyodum çoğu zaman. 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Çocuğun kafası karisir öyle. Bezi tamamen kesmen lazım. Altına en fazla birkaç gün yapar. Ben son bezi attım çöpe evde hic bez yoktu gece de gündüz de baglamadim
0 oy
(588 puan) tarafından
Gece uyuduktan sonra besledim sabah o uyanmadan çıkardım. Zaten gece çok fazla yapmadı 1 haftada gece bezlemeyide bıraktım
0 oy
(262 puan) tarafından
26 aylıkken başladım evim sıcak olduğu için kışın vasladim  ilk 1 ay bezledim gece usutmeyim diye ama gündüzde zor alıştı arada kacirmalar oluyordu bende gece bezlemedim daha iyi oldu gündüzde çabuk alisti şuan 31 aylık  cnm benim önerim tam zamanı havala da ısınıyor gece gundunduz bir bırakmak daha iyi 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 257 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Visalilal (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 156 göst.
29 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Daross (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 143 göst.
0 oy
3 cevap 177 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...