0 oy
825 göst.
Aile kategorisinde (90 puan) tarafından
Eşimle evleneli daha bir yıl olmadı. 2 aylık oğlum var .Eşim asker suriyeye göreve gidecek iki sene orada .Çok moralim bozuldu.Kizlar benim durumumda olan var mı moral verin .

30 Cevaplar

+1 oy
(2,801 puan) tarafından
Kazasız belasız gidip gelir inşallah
(90 puan) tarafından
Amin.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saga salimm gidi gelsin insallah cnmm ya vatan borcu mecbur  
(90 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
ALLAH sağ sağlim kavuştursun sizi bol bol dua et arkasından duanı hiç eksik etme 
(90 puan) tarafından
Ederim  tabi Allahım korusun
0 oy
tarafından
Rabbım yar ve yardımcısı olsun inşallah kazasız belasız sag salim gidip gelir canım 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Offf valla çok zor yaa ne desem bilemedim Allah yardımcın olsun insalahh Allah kavuştursun... 
(90 puan) tarafından
Gerçekten zor  bir meslek her yönden
(2,366 puan) tarafından
Vala seni anlamaya calsiroum ama çok zor iki yıl dile kolay
(90 puan) tarafından
Kendimi geçtim oğlum babasını görmeden büyüyecek ama elden bir şey gelmiyor
0 oy
(442 puan) tarafından
Görevlendirme mi yoksa tayin mi çıktı
(90 puan) tarafından
Tayin Karsa çıktı ama eş götürülemiyor birlik suriyedeymiş
(442 puan) tarafından
Anladım canım kazasız belasız gidip gelir ins bebeginde varmış vakit öyle böyle geçiyor sabırlı olmak gerek canları sağolsun bende evlendim eşim orada gorevdeydi bebeğim oldu 1 yaşından sonra geldi
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Ben üç yıllık evliyim 8 ay beraber durmstuk şimdi yine kaydırma birliği çıktı 

Asker eşi hayatı yalnızlık demek Rabbim canlarına sağlık versin 
(98 puan) tarafından
Yemin ederim sesli güldüm bebek uyandı :D
tarafından
Ben zaten hepsi için demedim kendim evlenecek olsam bu konuda içimde bi tereddüt olurdu herkes benim gibi düşünmek zorunda değil
tarafından
Normal bir yere gitse iki evli cif başka şehirlerde olsa gitse amenna ama.adam görevini yapmaya gidiyor.
tarafından
Orası öyle tabiki zaten çok kutsal bir meslek ben evlilik açısından bakınca böyle düşünüyorum o evliliklere de hep vay be demekki çok aşıklar uzakta olmayı göze almışlar gözüyle bakıyorum sadece benim yapabileceğim bişey değil
tarafından
Büyük knusma bebeğim bazen öyle ayrılıklar giriyorki sen bile nasıl oluyor diye bakıyorsun hayret ediyorsun başına gelcekse yanında bile gelir önemli olan eşe güven ❤️
0 oy
(9,247 puan) tarafından
2 sene doye belli bir süre olmaz döngülğ o iş. Benımkıde gidecek ama süresi asla belli degıl. 6 ayda olabilir 1 senede. 
(90 puan) tarafından
Eşim uzman değil üsteğmen  eşimde maddi yönden gitmeyi istiyor
(9,247 puan) tarafından
Aynen canım kendo ıstemıstır 2 seneyı rütbe ne olursa olsun donusumludur.
tarafından
Kara kuvvetleri mi
Jandarmada hiç yok teğmen üsteğmen Suriye listesinde çünkü
(90 puan) tarafından
Evet karacı
tarafından
Allah yardımcısı olsun tüm askerimizin
0 oy
(119,248 puan) tarafından
allah sag saglim kavustursun
0 oy
(1,972 puan) tarafından
6 yıllık evliyim, 3 yılı ayrı geçti. Zor olacağını biliyordum ama bu kadar beklemiyordum. Şu an benimkide suriyede. Ne zaman gelir Allah bilir. Gelse yine bi yerlere gönderirler kesin. Alıştım artık ne yapayım. Yapacak bişey bulamıyorum bende huyuna suyuna karakterine sevgisine  uzakta da olsa yokluğunu hissettirmemeye çalışmasına şükrediyorum. Tek başına bi çocuk büyüttüm, bi tanede yolda. Allahın izniyle onuda büyütürüm. 
(90 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çocuklarımız iyi ki varlar onlar için sabırlı olmalıyız
0 oy
(307 puan) tarafından
İzine gelir 3 ayda bir hep gelmeden orada mı kalacak Allah can sağlığı versin herşey de Bi hayır vardır zaman çabuk geçiyor üzülme Bi süre sonra alışıyosun 
(90 puan) tarafından
Aynen üç ayda izin oluyormuş
0 oy
tarafından
Görev süresi net olmayabilir canım belki erken gelir sana supriz olur içini ferah tut alışıyorsun zor olsa da kendi evinde mi kalacaksin 
(90 puan) tarafından
Yok evi memlekete taşıyacağız ama annrmgilde kalırım eşim izne gelince felan kalırız evimde
tarafından
Anladım canm sabret geçiyor bir şekilde ben yazsam destan olur şimdilik beraberiz ama nereye kadar meçhul tabi yarının garantisi yok hayırlısı
0 oy
(830 puan) tarafından
2 yıl geçer temelli değil sonuçta eşimle 4 yıl sonra kavuştuk oğlum 2.5 yaşında tam anlamıyla babasının olgunu anladı
0 oy
(1,982 puan) tarafından
İki senedir bizde ayrıyız eş goturulmeyen yere gitmişti eşim 

Oğlumla tek başımıza evde kaldık annemler kaynamlar gelip gittiler 

Oğlum hastalanır babam doktora götürür annem destek olur kalırdı yanımda 

Sık sık gelirlerdi sağolsunlar 

Allah sabrını veriyor 

Oğlum 2 buçuk yaşında tayin çıktı gidecez inşallah birlikte o zorluğu en iyi ben anlarım 
(90 puan) tarafından
Bizde siz gibi oğlum 2 yaşındayken kavuşuruz inşallah benim ailemde sağolsunlar destekler
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Benimde kuzenim gidiyor 
0 oy
(203 puan) tarafından
Aynen canım benimde gidiyor 2 sene yoktu zaten 3 oldu 
0 oy
tarafından
Sağ salim gidip gelsin inşallah 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Benim eşim asker değil ama yurt dışında calısyor 6 yılık evliyim 2 cocugum var bir süre sonra alısıyorsun kuzum 3 ay yurtdışında 1 ay bizim yanımızda bazen 15 gün oluyo izin ama alıstım artık. Rabbim size bagıslasın tüm askerlerimizi korusun inşallah 
0 oy
(288 puan) tarafından
Canım eşimde suriyede kolay değil ama sabırlı olman lazım her iş sende bitiyor 
0 oy
(48,634 puan) tarafından
simdiden Allah kavustursun canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 79 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 499 göst.