0 oy
561 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
Bebeğim gazından dolayı çok huzursuz dün ısrarla ağrı kesici parol verdiler bebeğim sabaha kadar uyudu zar zor mememi ağzına sokup emzirmeye çalıştım merak ettim araştırdım bebeğim 40 günlük olduğu için kullanımı önerilmiyormuş bugün vermek istemedim kaynanam sorun çıkardı kaşığı getirdi zorla verdi sizce ne yapmalıyım bebeğim için çok üzülüyorum onlarla da baş edemiyorum sırf uyusun işler yetişsin diye yavruma zoraki ilaç veriyorlar

30 Cevaplar

0 oy
(8,330 puan) tarafından
Allah bu buyuklere akıl fıkır versın.Ben verdim anne de gec cok ısrarcıysa ya da kafa tutucan 
-Reklam-
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Saçmalamayın ya küçücük bebeğe parol nedir kaynananız kafayı yemiş sizde ona ayak uyduruyosunuz. Yıkarım o evi be olay çıkarsa çıksın zaten. Çocuğumdan değerli değil hiç kimse. Ben çocuğuma çikolata şeker verdiklerinde bile kızıyorum hayır vermeyin diye. O çocuk sizin çocuğunuz kaynananızın değil. 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Ne demek zorla el kadar bebege ilac icirmek yaaa. Inan polisi arasan o kadını alıp götürürler
0 oy
tarafından
Ne munasebet ya? Ne demek zorla ilac veriyorlar? Sen annesisin sen napiyosun o bebege zorla ilac verilirken? Senin gorevin o yavruyu korumak. O kaynanayi yolarim, ilac verip uyusturup uyutacaklar ben onlara is yapacam ha? Sen nasil tepki vermiyosun buna ben anlamiyorum? Kaldirsin kiymetli poposunu kendi isini kendi yapsin. 

Annesi olarak is sende bitiyor. Buraya aglama bu konuda, git tepkini o kaynanana goster
tarafından
Aynen oyle askom valla bende asiri sinirlendim seninki gibi tepki verdim. Olacak iş mi ya. Parol nedir ben bile cok cok mecbur kalmasam icmem.
tarafından
Yeminle kan beynime cikti. Bu ne pasiflik bu ne ya ben napiyim gelim kadini ben mi yolayim? İcim sisti. El kadar seye parol ne allah askina. Annesisin sen sana emanet o yavru. Allahim sen akil fikir ihsan eyle..
tarafından
Amin . Bide zorla veriyor diyo ee bu karilar böyle pasif oldukca tabii kaynana ustune çıkar tepik atar da durur. Su an o masum sabiye cok üzüldüm. Yavrum sabaha kadar da uyumus sesi solugu cikmadan
tarafından
Walla seyma icim sisti, walla icime okuz oturdu.
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Valla o kadının kafasına tencere tava masa sandalye ne bulursam firlatirim gene çocuğuma dokundurtmam. Bence iş sende bitiyor bağır çağır ortalığı ayağa kaldir çocuğuma dokunma diye bakalım bidaha yapıyor mu 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Çocuğu o kadar çok düşünüyorsa gidip bi gaz damlasi alsın verme ilaç falan gerekirse saç başa dövüş 
0 oy
(75 puan) tarafından

Senin evladına birisi zorla zararlı bişey verecek sende gelip burda mıy mıy mıy yapıcan

Ben olsam o evde 1 dakika durmam  evladım içn hiç bişey gözüm görmez
Evladını seven düşünen pısırıklık yapmaz mıy mıy yapmaz
Kendini topla çokcukmusunuz
Çek al çocuğunu kimseye ezdirme
Gelipte burda mıymıy edene kqdar çocuğuna sahip çık.
0 oy
tarafından
Kız bağır çağır gerekirse senin çocuğuna zorla istemeden ilaç vermek ne ben bırak kaynanayı annem böyle şeyler yapmak istedi diye kaç küstüm umrumda dahi olmaz isteyen küssün isteyen kırılsın yapma diceksin yaparsa çocuğu bir daha ona vermiceksin 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Parol nedir ya 40gunluk bebge gaz sancisi varsa git gaz damlasi al ver cocuga canim ki bu gaz cok normal yani rezene oc sende bebegede sütünden gecer rahatlar verme ates bile 38üstü olursa verin diyo doktrlar ilaclar cok zararli aslinda gaz icin masaj yapabilirsin ilaci at hatirlamiyorum koydugum yeri de ne degiisik bu kaynanalar yap kendi cocugu gibi sevebilirler ama müdaheleye niye yapiyolar anlamiyorum hic
0 oy
tarafından
Gerçekten nasıl izin verdin buna ya o cesareti nasıl buluyor bide uyusunda işler yetişsin diye yazıklar olsun kocan ne dedi kızmadımı birdaha gösterme karışmasın bebeğe 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
22 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
11 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muhammed Ensar (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 91 göst.
29 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 230 göst.

380,567 soru

11,394,468 cevap

34,909 kullanıcı

...