0 oy
97 göst.
Aile kategorisinde (852 puan) tarafından
Sorum yukarıda kizlar mesela yumurtayı nasil veriyorsunuz zeytin yerler mi domates salatalık..

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah ne verdiyse verioz cnm suan 19 aylik kendi kasigiyla yiyor ustunu mahf edio ama kendi kendine yiyo 
tarafından
Abur cubur verme kes onlari
(852 puan) tarafından
Hemen hemen hic vermiyorum canm çok nadir onları da vermiycem artik
tarafından
Ceviz ogut findik
Su az iciosa  çok ama çok acik cay ver
(852 puan) tarafından
Sagol canm
tarafından
Grsrz tatlisco
-Reklam-
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Ya menemen ya da patatesli yumurta olucak yoksa yemez domates salatalık yer kahvaltıda seçici yogurtta sevmez cacık olunca yiyo ama diğer türlü ne yemek versem yer 
(852 puan) tarafından
Hmm patatesli yumurtayı nasil yapysun canm
(6,364 puan) tarafından
Patatesleri küp küp küçük dogruyorum kızartıyorum yumurtayı çırpıp ekliyorum istiyosan birazck tatlı toz biber ekleyebilirsn ben arada öyle de yapıyorum
(852 puan) tarafından
Teşekkürler cnm
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kaşarlı yumurta yap peynirli yap patates köftesi yap yine tavuklu veya kıymalı patates köftesi yap patates kızart yiyorsa biber patlıcan falan kızart
(852 puan) tarafından
Kaşarlı peynirli omlet tqrzimi
(7,768 puan) tarafından
Evet canım
(852 puan) tarafından
Sagol canm
0 oy
(912 puan) tarafından
Valla ben ne yiyiyorsam onada veriyorum hiçte sorun olmuyor 
(852 puan) tarafından
Masallah canm
0 oy
(4,961 puan) tarafından
1 buçuk yaşiz yumurta muhakkak yaparım tereyağında başka kasede pekmezi cevizi peyniri yer bazen bulamaç yaparim bazen yumurta haşlar muhallebiye katarim zeytin sevmiyo
(852 puan) tarafından
Benim mide zeytin asla sevmez .bnde bulamac yapardım ama bıkmış galiba agzina sürmüyor.h8c muhallebi yapmadım nasil yapiyosun
(4,961 puan) tarafından
Canm laktozsuz süt alıyorum göz kararı pirinç unu ile muhallebi kıvamına gelene kadar pişiriyorum tadı güzel oluyo ama içine cekilmis fındık ekliyorum muz eziyorum yada sadece keçiboynuzu pekmezi ile tatlandırıyorm

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 844 göst.
27 Aralık 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Arzu3542 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 242 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gencanne (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 121 göst.
25 Mart 2022 Aile kategorisinde Bahtsizbedevi06 (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 204 göst.
10 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nagehannn (5,949 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...