0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Guneslikleri makineye atmıştım dışarı çıkacaktım balkonu kapattirip duvarı yiktirip actirdik cam baya büyük tül cekiliydi bense üzerimi değiştirdim sonra beni pişmanlık sardı karşıda iş yerinin deposu gibi biyer var çok nadir kullanılıyor sanırım yinede kimse varmi diye baktım tozluydu camlar yoktu ama ya vardiysa napcam diye takiyorum tulden normalde gözükmez biliyorum ama mahsus kızıma oyun yapmak için cami actip karşıdan tiklar gibi yaptım tulden gözüktü icersi benimde üstümü değiştirdiğim geldi acaba bendemi gözüktüm dedim cama bitişik oldugumdanmi  evin ici gözüktü ben bakınca bilmiyorum ama kendimi çok pis biri gibi hissediyorum keşke banyoda değişmedim üstüme diyorum oranın sahibi yaşlı amca arada dışarda oturuyor hareketleri degisik geldi acaba karşı boş yerdemiydi diyorum. balkonda çamaşır falan aşarken acaba benimi gördü ondanmi böyle diyorum hemen içeri kaçıyorum ondan beri işimi bırakıp hamileyim bunları takmaktan karnımda kramplar terler oluyo vücudumda 

8 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Gündüz çok belli olmazda akşam perde yok gibi görünür tamamen 
(136 puan) tarafından
Gunduzdu canim ama işte cam çok büyük içerisi aydınlık olup gözüktuyse diyorum okb hastasıyım ondanmi evhamliyim bilmiyorum
(4,089 puan) tarafından
Sanmam ya üzerini değiştiğin fark edilmez ama sen dikkatli ol bi daha
(136 puan) tarafından
Evet bidaha dikkatli oluyorum hatta guneslikler kapalıyken bile gölgem dahi gözükmesin diye dolabın kapağını açıp öyle giyiniyorum
-Reklam-
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Gündüz saatleriyle belli olmaz canım
(136 puan) tarafından
Evet canım.normalde olmuyo ama hani balkonu kapattırdık kırdirdik cam baya büyük ya içerisi aydınlık olup gozyktuyse diyorum rabbim inşallah gozukmemistir öyle dualar ediuorumki
(1,663 puan) tarafından
Yok yok gözükmez Allahın izniyle benim evim dipdibe karşı binayla valla şuan senin için gidip baktım bir şey göremedim
(136 puan) tarafından
Çok saol canim Allah razı olsun
0 oy
tarafından
akşam evin ışıkları açık oldukda gözükür. 

Gündüz gözünü dikib bakan olmasa gözükmez
(136 puan) tarafından
Aksam değildi
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Özellikle bakılırsa belli olur tulun cokmu ince gururlu mu
(136 puan) tarafından
Düz tulde damask desen oluyo ya ara ara
0 oy
(333 puan) tarafından
Gündüz belli olmaz ama akşam içerisi kabak gibi ortaya cikar
(136 puan) tarafından
Gunduzdu canim
(333 puan) tarafından
Akşam lamba açık olunca gözükür herşey gündüz gözükmez ama
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Işık yakmadikca gözükmez 
(136 puan) tarafından
İnşallah biri balkona tül takmış belli oluyodu bende acaba benim cam kırdirip oda yaptırdım ya acana benim camdanda gozukurmu böyle diyorum peki balkonda tül niye gözükür hani kapatyiranlar tül takiyo ya acaba onların 3 tarafi cam olduğu için mi
(3,259 puan) tarafından
Aynen içerisi fazla aydınlık olunca ve tülün de dibinde ise gözükebilir onun dışında en fazla gölge olarak gözükür
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Gündüz belli olmaz canm
(136 puan) tarafından
Saol canim inşallah
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Canım güneş cama vuruyorsa hiçbir şekilde gözükmez
(136 puan) tarafından
Yok vurmuyordu
(5,108 puan) tarafından
Ben yine sanmıyorum ya çok dikkatlice bakılması lazım yaklaşıpta sen boş yere evham yapma bundan sonra dikkat edersin inşaAllah
(136 puan) tarafından
Saol canim rabbim karsiniza hep iyi insanlar çıkarsın beni birazda olsa rahatlattiniz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 484 göst.
0 oy
15 cevap 429 göst.
0 oy
5 cevap 108 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Perikiziii (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nalanumsu (96 puan) tarafından soruldu

379,763 soru