0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde (72 puan) tarafından

Alnımın akıyla bu işin içinden çıkmak üzereyim Allahın izniyle az kaldı dua edin. Darısı size inşallah :))

Klip yapıyorum oğlumun birsürü kısa kısa videosunu çektim. Birinde yerleri siliyor mopla birinde toz alıyor birinde balkon yıkıyor vs. Bunları birleştireceğim ve heryeri temizleyecek en sonunda da bezleri kucaklayıp çöpe atıp koşup lazımlığına oturacak alkış yapacak video kapanacak :D

Yani işediğim yerleri temizlediğime göre çiş eğitimim bitmiş demektir :))) nasıl :) bana hatıra size de fikir olsun :) 

11 Cevaplar

+1 oy
(17,924 puan) tarafından
Bence güzel ama gereksiz gibi :D
(72 puan) tarafından
Hatıra yapıcam ben hatıralara çok önem veririm bu da benim için çok zor bir süreçti
-Reklam-
0 oy
(12,498 puan) tarafından

İyimiş      :D

(72 puan) tarafından
Bence de :)
0 oy
tarafından
Yaa :))benimki ancak sicsin:)bn o videoları yaptm kız ya:))
(72 puan) tarafından
Maşallah de kız yine kaçırıyor ara sıra tam bitmedi. Öğrenir inşallah seninki de.
tarafından
İns cnm kız gece uyandiriyomsn çiş için ya bn uyandirmiyom ama sabah yapmamis oluyo
(72 puan) tarafından
Yapmıyorsa uyandırma benimkinin normalde bezi dolu dolu kalkardı bide yatmadan çok su içiyor o yüzden bir kez kaldırıyorum çişini yapıp su içip yatıyor
0 oy
(661 puan) tarafından
Ay çok güzel olur ama benimki daha anlamaz ya yazın sonunda inşallah tam konusmuyo
(72 puan) tarafından
Kaç aylık canım
(661 puan) tarafından
18 aylık ama çiş için kakasini falan demiyo hiç bende hamileyim alistirsam çok iyi olur Ağustos da alistimayi düşünüyorum inşallah bakalim
(72 puan) tarafından
Öğrenir inşallah Rabbim kolaylık versin
(661 puan) tarafından
Amin cnm çok sağol
0 oy
(13,124 puan) tarafından
Kaç aylıktı kız oğlun :D
(13,124 puan) tarafından
Yok yok bizimki anlamıyor canım cidden :D yoksa bütün eve sıcacakti :(
(72 puan) tarafından
Birkaç ay sonra tekrar denersin inşallah öğrenir kuzum gözünde büyütme. Rabbim kolaylaştırsın inşallah post açtığını görürüm :)
(13,124 puan) tarafından
İnşAllah canım daha çok netten okuduğum kadarıyla da vazgeçtim. Kurbanda yola gideceğiz e ev taşımamız lazım yani böyle işleriniz varsa ertelemek en kolayı olacak yazıyordu
(72 puan) tarafından
Kız bizim de iznimiz var 2 gün sonra yola gideceğiz inşallah. Lazımlığımızı da götüreceğiz artık yapacak bir şey yok haha :D
(13,124 puan) tarafından
Seninki erkek kız daha kolay olur
0 oy
tarafından

Yaa ne güzel :D   

0 oy
(501 puan) tarafından
Nasıl yol iiyirsunuz ben de yapıyorum ama benim ki küçük 1.5 yaşında. Çiş kaka kavramini biliyor oturması gerektiğini de ama salıyor aşağı:( 
(72 puan) tarafından
Yazın sonunda deneyebilirsin. Benim oğlum da 20 aylık. İlk günler hep heryeri işiyor zaten. Bir hafyaya falan anca alışmaya başlıyor. Yere çiş yaptıkça sürekli uyar hemen al lazımlığına orurt. Ama hiç bıkmadan usanmadan devam et çok zor bir süreç Rabbim kolaylık versin.
(501 puan) tarafından
Evet ya sabır işi gerçekten. Cümlemize insAllah
0 oy
(13,724 puan) tarafından
O kadar boş vaktim olsa :D
(72 puan) tarafından
Niye kız yok mu
0 oy
(119,610 puan) tarafından
bana sacma geldi ☺️
(72 puan) tarafından
Bana da senin yorumun saçma geldi :)
0 oy
tarafından
Video paylaşınca inşallah görürüm:)
(72 puan) tarafından
Video paylaşamam kız :) anlattığım gibi işte :)
0 oy
(13 puan) tarafından
Merhaba postu çok önce açmışsınız ama  postlarda dolaşırken denk geldim bebeğiniz 20 aylık galiba benim de 22 aylık oğlum çişini tutma süreleri benziyor siz tamamen erdirebildiniz mi bana umut verebilir misiniz bugün 9 günüm ben götürmeden yapmıyor hala 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 300 göst.
6 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 65 göst.
27 Aralık 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Nzl89 (1,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 142 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde prensesinannesii (92 puan) tarafından soruldu

381,798 soru

11,430,307 cevap

34,990 kullanıcı

...