0 oy
142 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (36 puan) tarafından

image

image

bir kaç gündür bu diyeti yapıyorum vermem gereken çok kilom var aranızda omad diyeti yapan ve kilo verenler oldu mu 

3 Cevaplar

0 oy
(1,587 puan) tarafından

Her gün farklı farklı diyet icatları çıkıyor anlamıyorum sağlığınız bu kadar mı değersiz adam akıllı bir diyetine giderek kilo vermeyi deneseniz sağlığınızı kaybetmeseniz 

(191 puan) tarafından
Niye ters yapıyorsun canım soru sormuş kadın tovbe tovbe ya :D soruda mi soramiycak millet artik.
(1,587 puan) tarafından
Yoo ters yapmadım fiktimi söyledim omad diyetide bir doktorun tavsiye etmesi beni aşırı derecede düşündürdu çünkü günde 1 kere yiyerek zayıflama diye birşey yok Bağırsakların dengesini bozar ve kabızlık ve bağırarak düğümlenmesine yol açar
(191 puan) tarafından
Gunde bir oğune bende karsiyim hic saglikli ve surdurulebilir bisey değil.
(36 puan) tarafından
Fikirlere açığım doktoruma da güveniyorum o ne önerdiyse sayesinde yüksek kilolardan düştüm burada geçen yillara da dayalı diyetisyen tavsiyesi ile zayiflayanlar oldu evet herkese uygulanmıyor ama diyetisyen lerin önerdiği bir uygulama
(644 puan) tarafından
Canim yillarca kilo problemi yasayan her diyeti deneyen biri olarak soyluyorum omad gibi diyetlerle sonuc elde edersiniz qncak kalici olmaz bir sure sonra yine kilo aliyorsun ne yazikki saglijli beslenmeyi ogrenmek gerekiyor bilmem kacinci denemede de kilo verip yine kilo alinca ben kabullendim bunu artik
-Reklam-
0 oy
(935 puan) tarafından
Kusura bakmayın omad diyeti nedir????

Diyet hızına yetişilmiyor:)
(36 puan) tarafından
Diyetisyenim önerdi canım kilo vermekte zorluk çekenler oluyor ya günde bir öğün yani 1 saatte jstedigin ne varsa hamburger pizza falan yasak yok ama tek öğün
(935 puan) tarafından
Geri kalan 23 sen aç mı kalacaksın ???
Canım çok sağlıklı gelmedi ama eğer diyetisyen önemli ise bir şey diyemeyeceğim
İnşallah istediğin kiloya ulaşırsın
(36 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(191 puan) tarafından
Omad diyetini hiç duymadim. Diyeti anladimda foto neden ?
(36 puan) tarafından
Canım benim sordum ya omad diyeti yapan varmı diye yapanlar için sordum nasıl falan diye sen yapmıyorsun belli
(36 puan) tarafından
Tamam bakmak istemeyebilirsin canım kusura bakma vaktini aldım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 231 göst.
0 oy
11 cevap 271 göst.
28 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nalan0718 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 247 göst.
20 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 405 göst.

379,052 soru

11,346,043 cevap

34,812 kullanıcı

...