0 oy
778 göst.
Aile kategorisinde (976 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar nakliyeci ayarliycam demiştim nakliyeci ewe kadar gtti eşyayı aşağı indirdiler yükleme yapılacaktı erkek bile demeye dilim gtmiyir çok sorun çıkardı es olacak mahlukat adamlara eşyaları aldığına dair imza istedi adamlarda biz kağıt imzalamayiz dediler ki haklilar ben imzaliycaktim kağıdı kızımın canını ortaya kattı yemin et dedi tabiki etmedim kızımı ne katiosun sen dedim bu arada ayrilcagim eşten esyalarimi aldirtcaktim mesele ihanetten dolayı ayriliyruz ve adamlara o kdr mahcup oldum ki eşyaları vermedi sıkıntı çıkardı geri çıkardılar ewe ve gerçekten nefret ediyorum nefrettt iyiki bitmiş Diorum ailemle telefonda tartıştı küfürler falan çok kötü bir gündü ;((( esyalri mahkeme yoluyla Alaacm al bitarafina s.. dedim böyle bir insan düşman başına . Akşam da enistesi arayıp bana gözdağı veriyor kızımın velayeti ona verdirecekmis kızım 16 aylık şuan . Zaten avukatım var ikinci bir avukat a gerek var mı bilemiyorum varımı yoğumu dökerim kızım için .:((((( Ve bu insan iki hafta sonra kızımı görmeye gelecek hangi yüzle gelecekse.
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

10 Cevaplar

+2 oy
(13,717 puan) tarafından
Allah kmsenin degirmenini terse çevirmesin.

Malesef ters dusmedikce senelerdir aynı yatağa yattigimiz insanların bile çirkin yüzlerini göremiyoruz işte
(976 puan) tarafından
Kesinlikle ruh hastası resmen .çok körmüşüm çok
(13,717 puan) tarafından
Asla kendini suçlama.
O bir serfsznis
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah'a havale et canım inan ki ne beddua et ne de kötü laf de . Çünkü Allah en güzel cezayı veriyor. Rabbim evladını ve seni korusun sizi ayırmasın 
(976 puan) tarafından
Allah hakkında n gelsin perişan etti bizi maddi manevî . Saolasjn. Canım. Amin inşallah amin
0 oy
tarafından
Rabbım yar ve yardımcın olsun inşallah canim hakkinda hayırlısı olmuş 
(976 puan) tarafından
Saolasin kuzum amiin ewet buymuş gerçekten.
0 oy
(87 puan) tarafından
Ay valla rabbim yardımcıniz olsun annemde ayrılmıştı alamadık ilk aylar geçtiii  ben babamı ikna ettim aldık ama ñe kaldı evde bi oturma grubu kalmıştı  tüm beyaz eşyalar dolaplar açılmamış çeyizler hepsini satmıştı bi giysilerimizi aldık.  Mahkeme de uzun sürmez umarım 
(976 puan) tarafından
Valla canım sırf ona kalmasın diye o kadar almak istedim mahkemede çekişmeli tez zamanda sonuçlanir umarım :/
(87 puan) tarafından
Bizimde çekişmeliydi çok uzun sürdü mahkeme sonuçlanana kadar herşey gitmişti umarım sizin çabuk sonuçlanır hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(48,731 puan) tarafından
hakkinda hayirlisi olsun evliligi bitmis kizindan ayriliyo hala esya derdinde
(976 puan) tarafından
Ewet narsist sadece kendini düşünüyor gel gitli Rabbim uzak eylesin pislik adami
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Merak etme alamazlar kızını mahkeme anneye verir daha el kadar bebe ayrıca kurtulmuşsun sadaka ver 
(976 puan) tarafından
Kesinlikle canım :///
0 oy
(119,461 puan) tarafından
tovbe yaa neler olmus
(976 puan) tarafından
Hiç sorma bu anlattığım bide yasandi misafirlikteydk bide çok moraller bozuldu :/
0 oy
(7,935 puan) tarafından
16 aylık bir çocuğu annesinden koparamazlar .7yaşına kadar sana verilir , eniştesi kim oluyormuş hangi hukuk fakültesini bitirmiş.

Eşin eşya peşine düşeceğine hatalarını düzeltmek için adım atsaydı keşke , Allah ıslah etsin.

Allah yardımcın olsun , yolun açık olsun.
(976 puan) tarafından
Bı iğnesini vermemek için çabalıyor resmen yuva umrunda değil bu insanla ömür geçmez mis aynısını bizimkiler zamanında çok dediler ona canm inşallah hep yanımda olsun yavrum oda bizden uzak olsun :/
0 oy
(389 puan) tarafından
Gerçekten erkeklerden ayrılınca tam bir canavara dönüşüyorlar hazmedemiyorlar terkedilmeyi
(976 puan) tarafından
Ondan mı dersin belki karakteri tam böyleydi bn Yeni farkettim:/
(389 puan) tarafından
Valla bir yerde söz duymuştum asıl ilişkiler ayrılınca belli oluyormus
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Belli ki ayrildin diye cekemiyo hirslanmis iyice
(976 puan) tarafından
Beter olsun böyle ruh hastası
(1,580 puan) tarafından
Allah goruyo sen Allah'a havale et

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 292 göst.
28 Şubat 2022 Aile kategorisinde Deniz000000 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 236 göst.
0 oy
7 cevap 823 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Obir_annee044 (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 476 göst.
4 Mart 2019 Diğer kategorisinde Minnoş bir anne;) (1,232 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,943 kullanıcı

...