0 oy
125 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (414 puan) tarafından

image

Kizlar bimden soguk kahve aldim bugun kollarim ellerim parmaklarim vucudum suratim hep alerji oldu sanirim nasil geciririm felaket kaşiniyor 

7 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Kurdesen gibi kasindikca daha çok çıkar kasıma fazla
(414 puan) tarafından
2 kere duş aldim ama yok ya daha beter oldum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alerji ilaçlarını çok dikkatli kullanmak lazım benim.alerjik rahatsızlığım var aeurus  diye ilacım var o.kesiyor hemen ama bana doktor vermişti 
(414 puan) tarafından
Sudokrem var kuzum onu surdum bende ama dayanilcak gibi degil
0 oy
(74 puan) tarafından
Soguk suya tut kabaran yerleri kasınmayi onler 
(414 puan) tarafından
Tuttum biraz rahatlsdim tesekkurler
0 oy
tarafından
Alarji için evde ilacın yok sa doktorlar mutlaka soğuk dus alın derler hadi soğuk alamam ben ama ılık soğuğa yakın bir dus al.
(414 puan) tarafından
2 kere aldim ustune sudokrem surdum az rahatladim
0 oy
(482 puan) tarafından

Bazen iyi ki alerji hastayim diyorum elimin altında hep bi ilacim kremim vardır. Siz hasta olmasanız dahi elinizin altında bi dermotop krem olsun. İnanın çok qma cok faydalı krem ..

Suan krem olmadığı için 
Ya ayran için  yada yoğurt yiyin bi de kabaran yerlere yoğurt sürün. Sabaha hic bir sey kalmaz 
(414 puan) tarafından
Limonla sade soda karıştırdım surdum krem surdum soda biraz fayda gösterdi oyle birseyki bolum bolum geziyor bu kaşinti
(482 puan) tarafından
Alerjiye evde en etkili çözüm yogurttur.  Yogurt  sürün  ve ayran için. Allah yardımcınız olsun ne aldiniz ki bimden sizi bu kadar etkiledi yani ürününün adi ne
(414 puan) tarafından
Soguk kahvesini almıştım ilk defa boyle oldum
(482 puan) tarafından
Tarihi geçmiştir. Dikakt edin gecmis olsun
0 oy
tarafından
Sık, sık yıka 

Advanten krem al çok iyi geliyor 
0 oy
(8,352 puan) tarafından
Ürtiker olmussun canım antıhıstamınık ilac kullanabılırsın yada sarı kantaron yagı surersın üstüne

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 122 göst.
15 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gamii (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
0 oy
1 cevap 77 göst.
0 oy
2 cevap 134 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zehra-nisa (7 puan) tarafından soruldu

381,127 soru

11,410,153 cevap

34,948 kullanıcı

...