0 oy
43 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (325 puan) tarafından
Arkadaşlar bebeğimin tavuk alerjisi varmış ve ben 3 gün kuralı olarak veriyorum yeni yeni tatlara uzun süre et falan veriyordum ama hiç tavuk denememiştim 2 gün önce tavuk aldı eşim but olacak şekilde yemeğinin içine hem etinden hem de kemiğinin kemik suyunu veriyorum tavuk kemik suyunu ilk gün verdiğimde bu kadar kızarıklık olmamıştı ben de fark etmedim sıcaktandır diye 2 gün verdiğimde kızımın elleri kolları ayakları yüzü can'a her yere kırmızı kırmızı benekler gibi olmuş belli ki alerji çünkü hiç yoktu ne yapabilirim doktora gidemiyorum bebeklerim ikiz diye eşimin gelmesini bekliyorum

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bekleme al ikisini de git kıyamam yâ 
(325 puan) tarafından
Kız tek başıma gidemem ki mecbur bekliyorum :(( çünkü bir buçuk yaşındalar yaramazlar diye otobüsle hayatta gidemiyorum bir yere tek
-Reklam-
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Alerjiye yapacakları bişey yok kuzumda isilik olmadığından emin misin besin alerjisi pek çocuklarda öyle tüm vücutta olmuyor ağız kısmından patlar genelde
(325 puan) tarafından
Ya valla canım ısılık değildir çünkü hiç olmadı iki gündür tavuk verdim diye baktım olmaya başladı normalde kızım alerjik bir bebek cevize kabağa alerjisi var veremiyorum onun gibi oldu

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
0 oy
1 cevap 140 göst.
30 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde defnee13 (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
0 oy
0 cevap 35 göst.
23 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tbal (40 puan) tarafından soruldu

395,487 soru

11,830,898 cevap

35,902 kullanıcı

...