0 oy
150 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (78 puan) tarafından
merhaba kızlar birkaç sorum olcakti da benim 3 gün snra Allah'ın izniyle uçuşum var ve Ankara havalimanina gitcem ilk defa kızımla gitcem kızım 6 aylık bebek arabasiyla gitcem de bebek arabasını nasıl uçağa kadar götürürüm hani bı kere gittim ama ilk defa gittiğim için pek bilgim yoktu bide bı kaç sene önceydi ozamnlarda tek gitmiştim şimdide eşim işinden dolayı gelemicek ben ve kızım gidicez hani bebek arabasıyla uçağa binen varsa bana neler yapmam gerektiğini soyleyebilir mi bitane poşet veriliyor sanırım o poşeti nerden alcam snra bebek arabamı pusetini uçağa goturcem arabayı onlara vercem hani merdivenin yanında duran varmı bebek arabani onlara vermek için bide puseti uçağa goturcem koltukta olur mu yada yanıma biri oturur mu otursa o puseti ne yapacağım lütfen bilen biri yazssin videolar izliyorum kimsede tam net bı video çekmemiş Ankara Esenboğa havalimanına gitcem orayada giden varmı hani orda asansör varmı varsa da kaçıncı kata gitcem şimdide çok teşekkür ederim beni dinleyip yorum atanlara

5 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
bebek 2 yaş altı olduğu için bebeğe ayrı yer verilmiyor kucağınızda gidiyor 

ama siz ekstra koltuk aldıysanız o başka 

koltuk almadıysanız yanınıza mutlaka insan oturur 

bebek arabasına gelince 

chekin de bagajınızı bırakırken bebek arabasını nasıl nerde vereceğinizi anlatıyorlar 

normalde ucağın yanında kadar arabayla gidiliyor sonra ordan bi görevli alıyor katlayıp arabayı bagaja yerleştiriolar 
(78 puan) tarafından
çok tşkr ederm
-Reklam-
0 oy
(333 puan) tarafından
Bebek koltuğu veriyorlar bebek arabasını girişte alıyorlar inişte veriyorlar canim 
0 oy
(118,976 puan) tarafından
ucaga koridordan gecersen giriste pusetide bebek arabasinida alirlar senden katlar verirsin merduvenle binersen merduvenin basinda katlar verirsin iniste alirsin cok basit turkiye ici ucuslar kisa suruyo zateb zor olmaz
(78 puan) tarafından
çok tşkr ederm
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Canım önce Esenboğa tek gitmiceksen kendi aracinla gideceksen düz ayak heryer merdiven falan yok dümdüz sorun yasamassin 

Diğeri ise bebeğin küçük olduğu için ekstra koltuk almadiysan puset kullanamazssin kucağında olmak durumunda bebeğin puseti hiç alma bebek arabasını al sadece onuda uçağa girmeden uçak kapısında alıyor gorevliler bagaj da geliyor bagajinla beraber 

Onun dışında uçak kalkarken bebeğini emzir emzirme örtüsü al emmese huysuzlarinda su jcin kulakları için  

Sorun olursa sor 

Bende tam 5 aylıktı uçak yolcuğu yaptığımda oğlum 
(4,039 puan) tarafından
2 yas altında koltuk alınmıyormu cnm kucakta mı gidiyor
(1,054 puan) tarafından
Verilmiyor canım 2 yaş tan sonra alınıyor
(4,039 puan) tarafından
Sagol cnm bende ucakla gitmeyi dusunuyorum. İlk defa bınıcem cocuklarla nasıl olur bilmiyorum
(1,054 puan) tarafından
Öyle canım bebeği kucağında ekstra bı kemerle kendinize bagkiyorsunuz sadece okadar
0 oy
(314 puan) tarafından
Ben pusetle gitmiştim uçağa binerken aldılar bebek arabaları da vardı başkalarının. Bebeği ek bir kemerle benim kucağım da bağladılar. Yani puseti ve bebek arabasını içeri almazlar.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 231 göst.
7 Ocak 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 361 göst.
15 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 85 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Glsm444 (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Glsm444 (310 puan) tarafından soruldu

377,077 soru

11,284,520 cevap

34,686 kullanıcı

...