0 oy
232 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
İlk kez yapacağım.Nelere dikkat etmem gerek?yanıma neler almam gerek.kizim 20 aylık.uzun ve aktarmalı olacak yolculuk.7 saat falan hepsi.

12 Cevaplar

0 oy
(85 puan) tarafından
Bebek içinde bilet alman lazım yanına sevdiği oyuncak varsa al birde mama ve elinden geldikçe onu yorki uçakta uyusun 
(7,972 puan) tarafından
Evet cnm bnde türkiyeye uctugumda 40€ aldilar ogluma
(13,777 puan) tarafından
2 yaşindan sonra tam bilet kesiyorlar ya o zaman çok içim yaniyor ;)
(7,558 puan) tarafından
Ben memleketten dönüşte kızımın 2 yaş doğum gününe 1 gün kala geldik ki tam bilet olmasın diye bu güne kadar 2 yasin altı 50 tl idi ama bundan sonra kac bilmiyorum kesin ona da zam gelmiş çünkü 2015 te filan 25 tlydi
(13,777 puan) tarafından
Thy daha az aliyor 2 yaş altina ama sun express ve pegasus daha fazla aliyor. Neden boyle farkli fiyatlar bilmiyorum.
tarafından
105 lira aldı kızıma bilet parası.
-Reklam-
0 oy
(12,907 puan) tarafından
Şurup al ateş ölçer mama içiyorsa maması vs. Suluk canı sikilmasin diye bı kaç oyuncak 
tarafından
Bebek kucakta mi oluyor cnm
0 oy
tarafından
Ben 4 aylık bebekle 2.5 saat uçak yolculuğu yaptım. Kalkış ve inişte mama verdim. Kulak basımcını azaltmak için. Sizinki maşallah büyük.
tarafından
Kulak basıncı olur mu cnm gene?
tarafından
yine de suluk vs al. amaç emme refleksiyle o basıncı azaltmak. zaten 7 saat için yanına suluk, bir iki oyuncak alırsın mutlaka.
tarafından
Cnm aktarmalı 7 saat sürer.yani 2 3 saat beklemeli olacak hava alaninda
0 oy
(7,558 puan) tarafından
4 sene önce büyük kızım 8 aylık ve 10 aylıkken yolculuk yaptık kızım uslu bir bebek olduğu için güzel geçti yolculuğumuz bide geçen sene küçük kızım 23 ve 24 aylıkken yolculuk yaptık kızım doğduğundan beri hep ağlayan bir bebek olduğu için uçakta da çok ağlamıştı sıkılmıştı birak beni gezecem diyordu:-)
tarafından
Bnm de korktuğum bu cnm.aynisini yapabilir kızım.cunku oturmayı sevmiyor hiç.
(7,558 puan) tarafından
Inşallah ağlamaz güzel geçer sakız da alın kulakları ağrımasın geçen sene dönüştü inerken kızımın da benimde kulaklarımız feci bi şekilde ağrıdı sakız çiğnediğim halde
0 oy
(369 puan) tarafından
Ben 3 aylık bebişimle yaptım arbası falan varsa götür kendinle uçakta alıyorlar senden uçaktan inince tekrardan veriyorlar hemen bagaja falan vermene gerek yok havalimanında bebek arabası büyük kolaylık 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Ben oğlumla 9 aylıkken yaptım ama aktarmalı değildi 1 saat sürdü. Zaten en kısa süren hangi yolculuksa onu seçtik kendi arabamızla 5 saat gittik çok zor oldu
0 oy
(2,571 puan) tarafından
Tam bir pişmanlık.Istanbuldan diyarbakira geldik.Cok sıkıldı sürekli ağladı.Kulak agirisda cabasi
0 oy
tarafından
Yanında içecek yiyck bulundur uçak kalktığı esnada su içir yada emzir emiyorsa halen basınçtan dolayı kulaklar ağırlaşıyor oğlum çok kötü oldu buna dikkat et yanında varsa küçük elyaf yastıklar olur ya onlardan al uyur çocuk rahat yolculuğnz geçer 
0 oy
(13,777 puan) tarafından
Atıstirmalik al yanina. Çocuğun sevdiği oyuncak falan bişeyler al. Battaniye al uyur mutlaka. İslak mendil al mutlaka  
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben de 3 hafta sonra oğlum 4 aylik olunca ucak yolculuğu yapicam. Bakalm nasil gececek
0 oy
tarafından
Bendev 9 ayliken koye gittim gidiste 2 saat yol sonra ucakta oglum cok agladi ayyy sonra uyudu bi kadin vardi yardim etti bana gelistede hic aglamadi uyudu gelene kadar 2 saat boyunca cok guzel gecti gelis koyde insanlara alismisti eger sizinki  alismissa aglamaz 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kavanoz mama 

Muz

Battaniye

Yedek giysiler
tarafından
Uçakta yedek kıyafet lazım olur mu cnm
(7,972 puan) tarafından
Ne olur ne olmaz cnm belki su doker bisey olur

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 151 göst.
13 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Glsm444 (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Glsm444 (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 447 göst.
27 Aralık 2019 Tatil-Seyehat kategorisinde ❤️LeylaMirTümer❤️ (622 puan) tarafından soruldu

377,772 soru

11,306,902 cevap

34,735 kullanıcı

...