0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kizlar merhaba. Dogumuma allahim izin verirse 2 haftam var ve cok korku olmaya basladi. Ve kizlar hergunum zehir oluyo korkudan bebegimide strese sokuyrm.. kizlar yardimci olun bu sezeryan korkusunu nasil yendiniz

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bie sey hissetmeyeceksin ki dogumda korkma . Kuzenim ertesi gun ayaklandi . Insallah sen de kolay atlatirsin 
(93 puan) tarafından
Insallah allah razi olsun canim allahim herkesin yardimcisi olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
uyican uyancan yavrun kucağında ☺️ daha ne istiyosun kız. normal doğum daha zor (:
(93 puan) tarafından
Valla  dun acildeydim. Allahim kadin bagiriyo yalvariyo nolur sezeryan yap uyusturun beni diye. Allahim herkesin yardimcisi olsun kurban oldugum cok zor
tarafından
Ben de dogum sirasinda oyle bagirmisim :) hatirlamiyorum ama
(93 puan) tarafından
Koz cok zor valla sezeryandan sonraki agridan cok korkuyrm. Allahim yardmcimiz  olsun
tarafından
canım ben de sezaryenden yana değilim. normal doğumdan korkuyorum. ama daha çabuk iyileşmek için normal doğurmaya çabalıyorum. yoksa normal doğum çekilir bi acı mı orası muallakta yani... ikisi de kendine göre zor. Allah’a güven düşünme gerisini. bi şekilde olacak canım
(93 puan) tarafından
Bi gelse sag salim yavrularimiz
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Yenmek zorunda kalmadım çok, şükür sezeryan istiyodum zaten oldu da çok şükür bana göre kolay canım uyuyon uyanıyon hopppp bebiş doğmuş ondan sonraki süreç biraz ağrılı o kadar 
(93 puan) tarafından
Cokmu agrili :(
(1,164 puan) tarafından
Yoo çok ağrılı değil canım biraz ağrın oluyo o kadar
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Doğuma kadar her gece kabus görüyordum korkudan. Uyanıkken de ağlıyordum. Sezeryan günü sıramı beklerken rep müzik açtım tam oynamaya başladım gelip aldılar beni. Kacacaktim ama anestezi doktoru güldü, eninde sonunda çıkacak dedi. Sohbet ediyorduk bı daha dogurmam dedim, iki yıl sonra görüşürüz dedi doktorum. Sonrası yok. Odamda uyandım minicik bişey yanımda yatıyordu yüzü bana donuktu. Bunu ben mi dogurdum, iyi mi, kuveze almadılar mi dedim. O kadar güzel bı duygu ki boşuna korkmusum. . Normalde kan bile aldiramayan ben çocuk doğurdum . İyi ki de doğurdum şimdi iki buçuk aylık :)
(93 puan) tarafından
Masallah suphanallah. Allahim yavrunuzu size bagislasin yarabbim...
(1,794 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Onan bak çok samimi diyorum  ben sezeryan  olursam.ölürüm  diyordum  ama geçti gitti  hamd OLSUN  2 ay oldu baya baya iyiyim  

Gereksiz  stres  içindesin  canım  rabbim  kucağına  almayı nasip etsin  inşallah 
(93 puan) tarafından
Amin canimmm insallah allahim herkesi sevindirsin insallah
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Bende cok korkuyorum Allah yardimcimiz olsun
(93 puan) tarafından
Allahim sag salim alalimda kucagimiza artik herseye dayanicaz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sevda01 (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 249 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yuska (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 141 göst.
16 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (1,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 174 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu

377,220 soru

11,288,916 cevap

34,696 kullanıcı

...