+1 oy
1,168 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
Ne desem nasıl başlasam bilemiyorum. Benim eşim yapmaz'cılardan olmadım hicbi zaman çünkü erkek nefsinin ne kadar igrenc olduğunu biliyorum. ama buna inandirmistim kendimi sanırım. 

İki yıllık evliyim kızlar biraz uzun olabilir okuyup yorum yaparsanız akıl verirseniz bana çünkü ben sindiremiyorum ve ne yapmalıyım bilmiyorum.

Aralik 2019 da tanıştık subatta sozlendik severek evlendik herşey de çok güzel gidiyordu bi tane de oglum var bir yaşına girdi. 

Dun telefonuna bakarken 2020 subat ayından bi mesaj gordum. Numarayi arayıp dinledim tabi ki kız sesi. 

Numaramı neden sildin demis eşimde silmedim yazmış. Wp profilin gorunmuyo oyle sandim demis bizimkide fotografimi kaldırdım yazmış. Yani nişanlandıgim icin fotomu degistirip senin numarani sildim dememis. İsten falan konuşmuşlar bikac cumle. Subat 21 de de kız 'dakikam bitti yaa' yazmış yani normal tlf de de konuşmuşlar. Biz nişanlıyken. Sonrası yok bi kadir gecesi mesaji atmis eşim cevaplamamis. 

Dün bağırıp çağırdim hirsimi yenemedim oğlum uyaninca etkilenmesin diye giyinip ciktim eve gelmedim uc bucuk saat. Aradi yanima geldiler oğlumla çiçek yaptırmış özür diledi. Eve geldik yine dizimin dibine oturdu hatırlamıyorum hangi psikoloji ile yaptım bilmiyorum özür dilerim dedi. 

Ama benim içimden gelmiyor ona karşı eskisi gibi olmak. Çok üzgünüm çok mutsuz hissediyorum. Duzelirmi bilmiyorum ne yapmalıyım fikir verin lütfen...

27 Cevaplar

+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun zor bir dönem

(34 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun sağolun
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
kör şeytana uymus iste ne diyimki
(34 puan) tarafından
Çok kötü ya gerçekten sindiremiyorum. İnsan yeni nisanlaninca onun hevesinde olmaz mı ne bileyim nasıl bi mide bu aklım almıyor
(3,551 puan) tarafından
Kadının sesini duyunca birde oldugundan iki katı daha sinir oluyorsun ama benden sana tavsiye kendini yıpratma. Sadece düşün ve karar ver. Enine boyuna düşün. Sindirmek de silmek de senin elinde. Sen sonu nasıl olur diye düşün. Ama bir kere yapan hep yapar. Ki bana göre nişanlı iken yapılan daha iğrenç çünkü sana istekli seni arzulaması seninle gelecegi düşünmek gerekirken aldatmak çok kötü... Bilmiyorum aynı şey başıma gelse nasıl bir durumda olurdum. Çok zor bir durum ama başıma gelse çok kendimi harap ederim sen yapma.. Canına yazık.
0 oy
tarafından
Yanı evet sındırmesı cok zor bır durum buyyk bır hata ama evlenmıssınız uzerıne suan yapılacak bırsey yok tabı guvenınızın kırıldıgını soyleyın bır sure de kırgınlıgı uzatın 
(34 puan) tarafından
Evet yüzüne bakmıyorum bile şimdi sürekli konuşup özür diliyor ama affetmek gelmiyor içimden. Söyledim seni kendim gibi sanmıştım artik guvenmeyecegim dedim. Ama ötesi yok iste
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Ne desek boş zamana bırakın zamanla unutursun yada zamanla ne yapacagina karar veririsin ama şuan çok üzgün ve sinirliyken fevri davranip bir karar vermeyin
(34 puan) tarafından
Dun havaalanına gitmeyi bile düşündüm ya yanlızım bulundugum sehirde ailem uzakta. Zaman gecsede daha eskisi gibi mümkün değil guvenemem
0 oy
tarafından
O zaman ogrensen bitirmek doğru olurdu ama şu an geçmiş gitmiş kendini yiyip bitirme evlilik içinde bir yanlışı olmadıysa bu saaten sonra sürekli yüzüne vurup yannlisa tekrar surukleme
(34 puan) tarafından
Yok hayır asla bi yanlışını görmedim evliligimizde ama nişanlı insanda evli sayılır. Bunu yapması çok zoruma gitti
tarafından
Asla evli sayılmaz sürekli gözünün önünde değilsin aktif cinsel yaşamınız yok nisanlilikta ve erkekler nefsine düşkün canlılar maalesef
tarafından
Yanlis anlama bunlar bahane tabi ki değil ama herkesin iradesi güçlü değil erkekler böyle şeylere çabuk yenilebiliyo
(34 puan) tarafından
Doğru aslında çok haklısın ben öyle düşünmemiştim
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Evet yanliş bisey yapmis şuan bi hatası yoksa cokta uzatma o zamanlar yapmiş bir aptalik güzel bi ayar ver 
(34 puan) tarafından
Sadece konusmayarak cezalandiriyorum baska ne yapabilirim bilmiyorum
0 oy
(917 puan) tarafından
Tabiki yaptığı yanlıs ama artık evlenmişsin ve küçük çocuğun var biraz burnundan getir az gözü korksun ,sonra zamanla düzelir inşallah 
(34 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ya ayrıl ya konuyu uzatma ikisinden biri
(34 puan) tarafından
Ayrılsam işim var ailem arkamda. Bilmiyorum çok çıkmazdayim
tarafından
Ayrılmıcaksın belliki ayrılık böyle muallakta kalınarak alınacak bir karar değil seni de yadırgamıyorum karar senin
0 oy
(2,292 puan) tarafından
Maalesef çok kötü bir durum ama belki o zaman bir boşluğa düşüp yapmıştır. Evli iken mdevam edip etmediğini kontrol et..
(34 puan) tarafından
Yok hayır evliyken gormedim hicbi yanlışını Allah var. Ama nişanlıyken yapan simdide yapar mantığı olustu bende. Daha doğrusu mantıklı karar veremiyorum suan
(2,292 puan) tarafından
O zaman unut bu meseleyi biraz burnu sürcsün hemen affetme zamanla unutursun
(34 puan) tarafından
İnşallah unuturum. çok teşekkür ederim sağolun
0 oy
(752 puan) tarafından
Allah dayanma gücü versin inslalah sindirilmesi çok.zor bı durum rabbim düşmanının başına bile vermesin insallab
(34 puan) tarafından
Aminnnn içim yangın yeri gibi çocuğuma yansıtmamak icin çabalıyorum. Rabbim düşmanıma bile yaşatmasın gerçekten
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Olanlar hoş değil ama boşanilacak durum yok tut ki birde cocuk var. Zamana ihtiyacın var. 
(34 puan) tarafından
Maşallah rabbim bozmasın inşallah hep öyle devam eder. Benim eşimde aynı şekilde bi yanlışını görmedim sanırım bu yüzden çok bağlanmışım. Öyle olmasa zaten buraya yazmazdim bile fikir verin diye kararım net olurdu
(3,259 puan) tarafından
Amin canım. İnşallah. Yanlışını görmediysen affetmeye değer. Yapmış Bi hata olmuş. Dediğim gibi tekrar olacak diye bişey de yok. Hem ne güzel Bi davranışta da bulunmuş elinde çiçekle gelmiş özür dilemiş. Ha benim eşim böyle bisey yapsa da evden çıksam gitsem durmadan arar dururdu sadece bunu yapardı. Çiçek almak nerdeee :)) anlıyorum hazmedemiyorsun ama hamuru kötü Bi insan olsa daha kötü şeyler de yapardı Allah korusun. Kendine zaman ver için soğusun.
(34 puan) tarafından
Aradi sürekli gel diye çağırdı gitmedim en son gitmeyecegimi anlayinca yerimi öğrenip kendi geldi. Rabbim öyle insanlardan hepimizi uzak tutsun gerçekten yetistirilme tarzında ailende böyle seyler yoksa çok ağır geliyor. Rabbim daha kötüsünü yaşatmasın ne diyebilirim ki
(3,259 puan) tarafından
Aynen öyle benim de ailemde yok hiç görmedim 2. Evliliğini yapan boşanan bile yok. Gerçekten bilmediğin sınavı vermek çok ağırdır. Aynen Rabbım beterinden korusun
(34 puan) tarafından
Aminn inşallah canım çok teşekkür ederim yorumlarin icin
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Çok zor bir durum Rabbim kimseye yaşatmasın
(34 puan) tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(14,428 puan) tarafından
İnsan sinir oluyor tabii ama büyütecek bir şey yok kuzum geçmiş gitmiş 

Adam özür dilemiş
(34 puan) tarafından
Evet ve sürekli pişman olduğunu söylüyor. ama burada okudugum postlarda hep affettim tekrar yapti falan yaziyorlar ya o yüzden sanırım çok gozum korktu affetmek icimden gelmiyor
0 oy
tarafından

buna bak
(34 puan) tarafından
İzliyorum çok teşekkür ederim
0 oy
(1,733 puan) tarafından
İş işten geçmeden boşa . 
(34 puan) tarafından
O kadar net mi gerçekten yapar mı tekrar
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Offf offfff çok doyumsuzlar 
(34 puan) tarafından
İğrenç bi nefis ya cidden nasıl bi mide bu aklım almıyor
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Sahsen benm basima gelse evlilik boyunca da yasadiklarimizi gozden gecirirdim acaba yine yapmis olabilirmi diye ve bidaha guvenemem 
(34 puan) tarafından
Şuan boşanmak icin muallakta kalmamin tek sebebi evlilik boyunca böyle bi ihtimali bile dusundurmedi bana o kadar düzgün bi karakter olarak biliyordum.dune kadar. Aksi olsa düşünmezdim bile
0 oy
(796 puan) tarafından
Nasil bakiyorsunki eski mesajlara falan soylede bende bakayim
(34 puan) tarafından
Silmemisti ki cok uzun sureli mesajlari bile duruyor. O gözüme takıldı iste Allah in isi ya numara vardi sadece isim yoktu okuyum dedim öyle anladım
0 oy
tarafından
Çok zor devirden geçiyoruz kadın erkek fark etmeden gözleri mühürlensin inşallah da dışarı bakmasınlar
(34 puan) tarafından
Aminnnn amin helali den başka ne ister ki insan nasil doyumsuzlar aklım almıyor
tarafından
Açççlar ondan hepsi benim olsun diye kudurmuşlar resmen
0 oy
tarafından
Olmuş bitmiş bence şimdi huzurunu bozmaya deymez 
(34 puan) tarafından
Bozdum ki hemde nasıl yüzüne bile bakmıyorum. Ben düğünün kınanın hayalini kurarken adam gönül eğlendiriyormus

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 659 göst.
4 Nisan 2021 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 619 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gulbeyaz21 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 713 göst.
12 Kasım 2020 Aile kategorisinde Melekannem (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 442 göst.