0 oy
657 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
Kızlar nişanlıydık bi akrabamzn düğünü vardı eşimde gelmşti dışarı çağırdı bı tur atalım dedık biyere gtk çimen gbi sesz tam sarıldık düğüne geri döncem okdr pis kokuyorduki orası asfalta geldik bide ne olsun eşim boka basmş ya bnde dedım ki Aaa boka bastın gelmedi düğne eve gti  bu arada nikahı kıymştk bz yanllş anlmyn

21 Cevaplar

+1 oy
(14,019 puan) tarafından
Ya ne zaman söyle sorular sorular sorulsa aklıma tek bir şey geliyor sozlenmeden önce evlilikten korktuğum için ben istemiyorum vazgeçtim demiştim oda uzaktaydı işini gücünü bıraktı geldi beni aldı ikna etmek için çok uğrasmıştı kurban olduğum iyi ki evlemisim her aklıma geldiğinde pismanlik duyuyorum onu öyle üzdüğüm için :(
-Reklam-
+1 oy
(110 puan) tarafından
Evlendik İlk kahvaltımızı yapiyoduk evimizde yumurta tavanin içinde az kalmıştı bende onu çıkar kalmasın dedim bana nereye çıkarım dedi
(791 puan) tarafından
Hahah kahkaha atm kz
(1,524 puan) tarafından
Buna çok güldüm :Dddd
+1 oy
(723 puan) tarafından

Benim ki baya rezil ve komik durum küçük dusmustum yani kendimi kötü hissettim dusmesem bile :))) eşimle nisan için koku hazirliyoduk misafirlere dağıtmak için el emeği olsun istedik kokuları küçük şişelere boşaltıyor duk neyse o esnada eşim Komik bir şey söylemişti galiba ne söylediğini hatırlamıyorum ben gülerken altıma bir pırt yaptım gaz çıkardım yani o da bom demesin mi bayağı sesli çıktı hatayla o zaman da sevgiliyiz tabii Utancımdan yerin dibine girmiştim eşim duymazdan geliyordu hiç tepki vermedi utanma yayım diye Büyük ihtimal alma Ben kızardım kaldım:O:(

(5,406 puan) tarafından
Iyi ki belli etmemiş kizzzz daha ne desin boooom demiş =))))))
0 oy
tarafından

Ben topuklu giydim 1 haftalık gelindim daha işte dışarı çıkacaktık Dedi Sümeyra Dikkat et düşme o topuklu ile derkkeeeeeennnnnn Ben rapp kendimi merdivenin aşağısında buldum :D

tarafından
Bende hava olsun işte güzel güzel giyindim topuklu da çektim ama varya Nasıl koptu gülmekten :D :D bana hala hatırlatır o günü
(2,323 puan) tarafından
Komik bir anınız olmuş bişey olmaz ☺️☺️
tarafından
Sürekli hatırlatmasa iyiydi rezil oldum :D kız bide ben evlenir evlenmez oğluma hamile kaldım hiç korunmadık meğerse ki o zamanda hamile kalmışım :D tahmini Gebeliğin tuttuğu gün 9 Aralık dedi doktor ben 2 Aralık'ta evlendim işte o zamanda bebik varmış karnımda
(2,323 puan) tarafından
İyi bari bebeğe bişey olmamış ☺️☺️
(6,859 puan) tarafından
Ya Sümeyra Sümeyra :)) kötü olmuş
0 oy
(1,667 puan) tarafından

Nısanliykan bi arkadasinin dükkanina gitmistik beni kiz kardesi sanmisti telefoncuydu kendisi telefon kabini uzatirken abinle bayadir arkadasiz seni ilk kez gördüm demisti baya gülmüstük o ann :D

(791 puan) tarafından
Eşin kıskndımı
(1,667 puan) tarafından
Baya bozuldu zaten bi daha oraya gitmedikk
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Kınamda oynarken arkadan yeğenim eteğime bastı ve herkesin içinde yere yapıştım saolsun kameraman da beni çekmiş  
(3,830 puan) tarafından
Gül canım o an çok sinirlendim ama bende artık gülüyorum ☺️ Aman eşimin eline düşmeyeyim eve biri geldiğinde kına ve düğün videosunu izlerken durun  Hatice'nin nasıl düştüğünü izleteyim der :(
(2,323 puan) tarafından
Enişte de acımasız ☺️ götür bi fotoğrafçıda düştüğün kısmı kestir eşine söyleme bidaha birine izletince baksın ki düşme sahnesi yok :D
(3,830 puan) tarafından
Hahaha çok iyiymiş ya denerim ☺️
(2,323 puan) tarafından
Aynen yap bu sefer eşin o sahneyi ararken sen gülersin ☺️☺️
(3,830 puan) tarafından
Aynen öyle canım ☺️
0 oy
(2,323 puan) tarafından

Komik değilde evliliğimizin 3cü günü güya beni müzikli yere yemeğe götürdü gece kulübü fln değil normal Restaurant yemek yedik baktık canlı müzik gidelim dedi bende kalalım diye ısrar ettim. Neyse orda malın biri dip dip bana bakıyormuş meğerse eşimde ondan illa gidelim demiş ben yine yok dinleyelim ya dedim sonra adam sana bakıyor diye mi çıkmıyorsun dedi bende farkında değildim hemen kalktım kızdı çıkalım dedi dışarı çıktık daha merdivenlerde bi tokat attı bana sinirden bende ağlayarak dışarı çıktım babamı aricam dedim baktım oturdu kaldırıma ağladı arama özür dilerim diye Allahtan akşam 11 civarı birlikte oturup kaldırımda ağlamıştık :D kocam tam öküz :ermm:

(791 puan) tarafından
Allah senin iyiliğini versin inşallah kahkaha atım çocuk korktu uykuda
(2,323 puan) tarafından
Valla bak öküz kocam yemeği zehir etti birde madem üzülcen bana niye vuruyorsun kıskançlıktan..
(119,139 puan) tarafından
abooaooooo
(2,323 puan) tarafından
Öyle valla sevdoş öküz bu ☺️
0 oy
(945 puan) tarafından
Yeni evimize taşındığımızda aile doktorumuzu değiştirmek için gitmiştik doktorun kliniğine, yüzümüzde maske var tabi, kayıt yapan kadın eşime, bu kağıtları doldurun  kızınız da imza atsın demişti :D hahaha ay o gün ne gülmüştük amaa 
0 oy
tarafından

Benim en komik anım düğünümüzde birbirimize pasta yedirirken ben heyecandan pastayı eşimin burnuna yedirmiştim rezalet :D Düğün videomuzu izlerken orası geldiğinden güleriz her zaman.:)

0 oy
(2,448 puan) tarafından
Nişanlıyken eşim gizliden akşam eve geldi (ailem izin vermezdi gelmesine) neyse geldi bizim eski ev vardı orda oturduk çay içtik birden kapı açıldı ben tir tir titriyorum dedim kesin babam geldi yani ölüp ölüp dirildim sonra baktım ki köpekmiş. (ohhhhhhh) 
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Düğün salonu bakıyorduk salon sahibi eşime bu çocukla mı evleneceksin demisti benim için çocuk sanmış beni bende baya minyonym hala aklıma geldikçe hem gülüyorum hem sınır oluyorum adama :))
0 oy
(399 puan) tarafından
Kına elbism kuyruklu idi her gelen basıyordu bende basanlari iteklemistim sonra herkes bana gücenmiş kimle tlf da konuşsam o sana kırılmış o sana sarılmış sebep iteklemisim
0 oy
tarafından
Kinada ters takla geldim gotumunn üstüne dustum 
0 oy
(6,859 puan) tarafından

Kız hepsini okudum aklıma hiç mi bişi gelmez:D

0 oy
tarafından
Ben hamile oldugumu bilmiyordum çok midem bulanıyordu o zaman annemlerde kalıyorduk eşim hastaneye gidelim dedi acile gittik bitane sekreter dediiki sana burada bakamaz doktorlar çocuk acile yönlendirdik oraya gidiceksiniz ben gittim girdim annemle eşim de geldiler arkamdan ben olayı anlattım dedi büyük ihtimalle üşütmüşsündür sen annemde dedi bence hamile o doktorda dedi bu yaştaki çocuk ne hamileligi küçücük kız dedi eşimde geldi ben onun kocasıyım doktor bey dedi doktor şok oldu ondan sonra nikahınız varmı falan diye sordu evlilik cüzdanımıza baktıkar bikerede hamile oldugumu öğrendikten sonra ben agrım vardı pamuk kale üniversitsine gttik çok araştırmacı bir hastane polisler geldi eşimi götürüyorlardı ben evlilik cüzdanını çantamda bulamadım o beni tecavüz etti sanmışlardı ben hamile olunca

sonradan buldum kelepceyi çeplerine koyup özür dilediler hala eşim senin yüzünden kin vurdaya gidiyordum diyor ;))
tarafından
Kac yaşındaydin
tarafından
17 ye giricektim daha tam girmemiştim annemin imzasıyla nikahımız oldu
0 oy
(34 puan) tarafından
Yeni evliydik yatakta uzanmışız komik şeyler anlatıp gülüyoruz ben kahkaha atarken alttan bir ses yükseldi pırrrrtttttty diye ksjdjxjxjd kafamı yastığa gömdüm adamda utandirmamak için pantolonundan mı çıktı demez mi jajshdhd ne utanmıştım yiiiaaaa
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ay hiç unutamadığım şey var. Evde ağda tarifi denemiştim şeker den . Cesaret edemedim kendimde denemeye eşime dedim o da kolunu uzattı kolumun bi kisminda dene bakim dedi anaam bi yapıştı çıkmak bilmiyo adamin derisini de soydu desem yeridir Allah'tan ufak bi bölgeye sürmüştüm 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Nikâh için kan vermeye gitmiştik kadın öyle bir kan aldı ki hiç hissetmedim bile bende o heyecanla kadına abla elin de ne kadar ağırmış hiç hissetmedim dedim kadın bi baktı yüzüme anlam veremedim tabi etraftakiler gülünce anladım olayı
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Eşimle bi akşam düğüne gidiyoruz  arabayı ben kullanıyordum. Yolda trafik durdurdu. Eşimde yan koltuğa yayılmış oturuyordu. Polis ehliyet istedi verdim eşimi göstererek çocuk kaç yaşında ön koltukda oturuyor demişti. Aracın ışığıni açıp eşimi göstermem polisin kusura bakmayın demesi eşimin posile ters ters bakması ve kapanış:)) 
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Komik mi bilmiyorum ama sinirden gülmüştüm. Nişan oldu ertesi sabah Kocam kapıda sabah. Bismillah dedim ne oluyor. İçeri girdi dedi ki adet iş sizin tarafın altını sizde bizim tarafın bizde kalacakmış. Ablası kahvaltı etmeden altınları istemeye göndermiş. Sinirden elim ayagım bosalıp gülmüştüm. Eline altınlar la yuzugu verdim. Daha ertesi günü. Yalvar yakar aglamıstı atma nişanı diye. 
(37 puan) tarafından
Yok artık daha ertesi sabah mı göndermiş eşinde be kadar saf ablasının dediğini hemen yapmış
(10,784 puan) tarafından
Yapsın yapsın daha

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 1,162 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde Ssss. (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 555 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 1,693 göst.
0 oy