0 oy
795 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esim 3 yil suriyede olucak bende 7 aylik hamileyim daha once kibristaydik memlekette evimiz yok .Kaynanam ile de iyi anlasamayiz yuzun karasi beni ve ailemi kendince eziklemeye calisir esimle aram bozuk ben kiraya cikip oturmak istemiyorum 3 yil boyunca sonra tayin nere cikar ne yasanir bilinmez esim annesigilin evi 2 katli alt kati tamir yaptirip oraya otutturmak istiyor yada yasli dedesi var onu bu hafta bakim evine gonderecekler onun evini yikip oraya ev yaptiracak kira yok diyor kaynanam aklina gitiyor biliyorum kayinbabasini direterek rapor aldirip bakim evine koydugunuda herkez biliyor ,Ben normal zamanda bile raHt edemiyorum kaynanamgilde gelenden gidenden  kendi tavirlarindan aileme karsi tavirlarindan ailemde gelmek istemiyor ki gelmiyorlar da sormak istediğim su deneyimi olan tecrubesi olan bir cok Kdin var burda sizce mantikli olan kirada mi oturmak yoksa boyun bukup kaynana ile mi oturmak 

44 Cevaplar

0 oy
(213 puan) tarafından
Sizi ezikleyip laf sokup ailenizi ezikleyen bir insana boyun bukmeyin Allah görüyor yaptıklarını aynı evin içinde oturmayın 
-Reklam-
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum bir kişi de çıkıp kaynananla otur dicek.
0 oy
(564 puan) tarafından
Kendi akıl sağlığın ve huzurun için imkan el veriyorsa kirada otur derim canım. 3 yıl az bir zaman değil eşin her zaman yanında olamicak belki bazen dolduruşa gelecek bilemezsin. Allah aynı duruma düşürmesin ama yerinde olsam kirayı tercih ederdim. 
0 oy
(6,444 puan) tarafından
Kaynanan melek bile olsa asla oturma bak o kadar söylüyorum canım asla aaaa

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 801 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 266 göst.
7 Nisan 2023 Aile kategorisinde elaninannesi16 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 387 göst.