0 oy
792 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esim 3 yil suriyede olucak bende 7 aylik hamileyim daha once kibristaydik memlekette evimiz yok .Kaynanam ile de iyi anlasamayiz yuzun karasi beni ve ailemi kendince eziklemeye calisir esimle aram bozuk ben kiraya cikip oturmak istemiyorum 3 yil boyunca sonra tayin nere cikar ne yasanir bilinmez esim annesigilin evi 2 katli alt kati tamir yaptirip oraya otutturmak istiyor yada yasli dedesi var onu bu hafta bakim evine gonderecekler onun evini yikip oraya ev yaptiracak kira yok diyor kaynanam aklina gitiyor biliyorum kayinbabasini direterek rapor aldirip bakim evine koydugunuda herkez biliyor ,Ben normal zamanda bile raHt edemiyorum kaynanamgilde gelenden gidenden  kendi tavirlarindan aileme karsi tavirlarindan ailemde gelmek istemiyor ki gelmiyorlar da sormak istediğim su deneyimi olan tecrubesi olan bir cok Kdin var burda sizce mantikli olan kirada mi oturmak yoksa boyun bukup kaynana ile mi oturmak 

44 Cevaplar

0 oy
(1,448 puan) tarafından
Kira da oturmak tabiki
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
kirada oturmak  
0 oy
tarafından
Kirada otururm genede kalmam iyide olsa 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Eğer imkanın varsa kira tabii ki 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
3 yıl az bir süre değil ki birlik oturasın kiraya çık en güzeli canım doğum yapacaksın o bu derken rahat edemezsin
0 oy
tarafından
Tabiki de kaynanadan uzak oturmak
0 oy
tarafından
Tabikide kira da oturmak 
0 oy
(7,650 puan) tarafından
Bak burda bılion postlari kira tsbiki kiraaa az ye kirada otur ev ev uzerine olmaz illski bi puruz çıkartır sakinhaaa
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Kirada otur ev üstüne ev helede anlattığın gibi bir insansa perişan olursun

0 oy
tarafından
Ben de asker eşiyim eşim goreve gidince 3 ay kaldım evime döndüm kirada evim benimkiler çok iyidir üstelik anlaşırız da ama ne olursa olsun rahat edemiyorsun edemezsin de hani senin 6 ay falan da değil 3 yıl çok yipranirsin çık kiraya keyfine bak
(2,671 puan) tarafından
Benimkide oyleler kaynanam gülde 3qy dan fazla kalmisimdir ama belli süreden sonra ister istemez anlaşmazlık oluyor ama yinefe iyiler sagolsunkar. İnsan çok rahat edemiyor
tarafından
Ne kadar iyi olsalar da herkesin düzeni başka canım iki tarafta rahatsız oluyor bir süre sonra
(2,671 puan) tarafından
Aynen kesinlikle
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Aranız iyi değilmiş zaten hiç yüz göz olma. Kirada oturman daha iyidir senin açından
0 oy
tarafından
Annende kal canım 
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Tabiki kirada oturmak kaynana hatasını yapma
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kira da ya da kendi ailenin yanında kal kaynanayla olmaz bacım 3 yıl az değil ki rahat edemezsin 

Sadece kaynanan olsa gene bşey ama kayınbaban da var 
0 oy
(224 puan) tarafından
Annenlere yakın ev tut otur .ev üstüne ev olmaz
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Kira tabiki de çok pişman olursun 
0 oy
(249 puan) tarafından
Kirada otur ama birlik yasama stresden psikolojin alt ust olur tavsiye etmem
0 oy
(88 puan) tarafından
Tabikide kiraaq
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ben anamla kalamıyorum 1 2 aydan fazla 3 sene kaynana ile yaşanmaz. Alt kat demişsin ama orası olabilir bir nebze daha iyidir 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ne kadar iyide olsa herkesin evi yolu ayrı olması lazım canim iyi dedigin bile 10 gün yaşar o misal

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 794 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 257 göst.
7 Nisan 2023 Aile kategorisinde elaninannesi16 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 383 göst.
11 Aralık 2021 Aile kategorisinde Pyr (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 2,081 göst.