0 oy
360 göst.
Aile kategorisinde (385 puan) tarafından

Bende gorumceydım kendı kararları ayrıldılar ama ıkıncıye yegenım olsun ısterdım yanı demıs olsaydı herkes kendı çocuğuna genelde kendı bakıyor sonuçta . Görümcem 20aylık hamıle kızı olacak nasıpse vok sevındım herkes arkası dönük kızlar şaşırtır dedı bende kızdır ua bakma sen onlara öyle dıyorlar genelde ama degısırsr doktor der karartma ıcını dedım bu dedıgımı nasıl anladıysa veya başkasının dedıgı batmayıp bnmkı batmış olablr . Kaynanam da bana gecenlrde sende yapta denk gelıp arkadaş olurlar dedı oğlumda 3yasına gırecek 4ay sonra sakın bı çocuktur tuvalete de alıstı sukur bende denedıgımızı demedım bıraz büyüsün çok cektım kolıktı alerjıktı dedım tabak vardı mutfağa götürdüğüm sırada annesıne ne gerek var bunu büyütsün sen kıme bakıcan bana bakıcan bnm kı sevılır ne öyle üst üste araya mı kaynasın bnm kı dedı sınır olsam da ses etmedım duymamış gıbı aldım çocuğu ındım eve altlı ustluyuz kayınvalidemle bı kere evıme çorba yapıp getırmıs veya bende yapmamıştır yanı bana bakmadı yanı .sezarysn doğumdum annem hastaydı 2gun bı kaldı hastanede o yanı .. geçen gunde kaynanam sor bakalım hastaneye gıdecektı dedı sordum resım atsın dedı bana atmadı çok bellı degıl anlamazsna getırdı sankı hıc elıme almamışım gıbı bıdaha ne yazarım ne ararım dedım anasına atmış sonrasına. 2gun kızına temızlıge gıttı hıc demediler zaten ısın ıconde kendı tarafı varken hıc demez bugün geldı ne aramadınız dedı kımın haberı var sende aramadın dedım asla sormadım bısı yanı böyle yapanlara sınır oluyorum ıstedıgın yere gıt ama benden bırsey bekliyorsan sende adım at. Kalsam huzursuz olacak esımde başlatmasın o geldıgınde çıkmazsın kalsın kardeslıgı dedı . Ben asla düşünmem böyle syler 

7 Cevaplar

0 oy
(92 puan) tarafından

Onu bunu bilmem de görümceni acayip kıskandığın belli:D

(6,210 puan) tarafından
Bahsettiği kişi gelini değil görümcesi
(385 puan) tarafından
Yok kız neyını kıskanayım çok şükür bı evladım var ben sadece benden beklentılerı sessız kalıp böyle afra tafralarına ses cıkarmıyım hep onları ben davet edeyım yönünde olduğu ıcın 2.cocuk yaoarsam dert olurum dıye düşünüyor sukur cocugumada ben baktım
(92 puan) tarafından
Bebeği olacak diye kıskandığını düşünüyorum bilemem takmasan yazmazdın aranızda bi hasetlik var bence
(385 puan) tarafından
Bebeksızım ya ben kıskanırım doğru canm ne saçma düşüncedesin ben ne anlatıyorum sen ne dıyorsun
-Reklam-
0 oy
(6,210 puan) tarafından
Ben de görümceyim ve kardeşimin bir çocuğunun olmasını çok istiyordum oldu da şükür canımdan ayırt etmem evlatlarımdan ayırt etmem Öyle Severim ki onlar Birlik oturuyorlar Ben onlardan 20 saatlik Hiç kıskanmadım Aman onların yanındasın işte ona daha çok bakıyorsun diye

8 tane Görümcem var ve Hiçbiri de kıskanmadı aksine hep kayınvalideme bak Onlar tarlaya gidiyor çocukları yollama sen bak Onlara akşam geliyorlar yemeklerini yap kayınvalidemle ayrıyız evlerimiz hiç kıskanmazlar ve bana da sürekli ikisini büyüt sonra bir tane daha yaparsın sen de rahat et hep peş peşe oldular pek fazla rahat edemediğin gibi nasihatlar verirler senin görümcen bayağı bayağı kıskanmış
0 oy
(408 puan) tarafından
Bende görümceyim hamileyim, iki gelinimiz var biri ben hamileyim dese aşırı mutlu olurum. Çok şükür bizde kimse çocukları kıskanmaz hepsi çok değerlidir. 
(385 puan) tarafından
Çocuğu kayrılır ıkısı bı araya gelse onun kı sevılmez mı düşünür bılemem ama kalsam bu yorumdan sonra bı araya getırmem
0 oy
(1,376 puan) tarafından
Bence gorumcenin senin icin oyle dusunmesj cok sacma kaynanana bise diyemeyecem pek bise dememis sana ama kziina cevap verebilirdi kizim o senin yengen nasil böyle konuşuyorsun ben ne yapacağımı bilirim falan demesi lazimdi bunu büyütsün ne demek ya o yorum bile yapamaz ben cocuk edicem veya etmeyecem görümceme kalmamis ben karar veririm ona 
(385 puan) tarafından
Kaynanam ıcın o konuda kotu konuşmam çünkü o hep ıstıyordu oğlumu da çok sever bayılır . Aynen demesı gerekırdı ama görümcem hep burnu havada uğraşmamakta ıstememıs olablr . Bnm çocuğuma hep baksalar belkı doğru düşünür derım ama oglum yukarı bıle çıkmak ıstemıyor ne bakması . Mesela Maddıyat açısından esımı kasmayan şey ona ne kı kımseue muhtaçta olmadık sukur
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Benim kizim benden çıktı diye sayan yok zaten o taraftavyani yokmus ikk firsatta 1.5 yasinda cocuga dil uzatip ana babasini ayirmak istediklerine gör...  buyuk gorumcemde benle ayni anda dogurdu. İkiside kiz ikisinin de 2. Adi liya ayni anda ayni ismi secmisiz icinde kalsin istemedim koydum 2. Adini o zmndan tepki verdi sanki ben biliyomusum gibi... Neyse oyke yani kiskanmadim umrumda da degiller ha bende gorumceyim gekinimiz de benle ayni anda hamile kaldi. :D oyke yani iki tarafta da tek hamile olan olamadim. Kiskanmadim da ne gerek var ki
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Gorumceni kıskanıyorum yazmışlar ama onlar daha gorumcenin kötüsünü görmemişler belliki gorumcen kıskanç biri valla Rabbim yardımcın olsun elinden geldiğince uzak dur böyleleri yüzünden eşinle aranda bozulur ama kaynananla arani bozma yani görümcem fena birisi 
(385 puan) tarafından
Esım oglum ıkı yaşını doldurduktan sonra hep ıstedı ben bıraz rahat edeyım cısıydı uykusuydu az düzelsin dedım cısıde halledınce TM dedım denıyoruz ama nasıp olmadı o yapacak dıye yapmıck degılım çok şükür esımle ıkımız bakablyrz esım olmasa olmazdı geceleri hep kalktı baktı gazladı yanı ınıp bakmadılar bıle bu zamana kadarda bı destek almadım maddı de buna yettık onada yeteriz elbet nedır bu kıskançlık bılmem
(2,671 puan) tarafından
Bak işte kendinz bakıyorsunuz kimsenin laf demesine gerek yok sen onlardan uzak dur yeter. Canim
0 oy
tarafından
Var öyle fesat görümce ler ben hamile kaldım ilk kızıma oda arkamdan hamile kaldı ikinciye hamile kaldım 1 ay sonra öğrendim oda hamileymiş Allah var ben hiç kıskanmadım aksine oğlu vardı bu kızmış çok sevindim ama o hemen arkamdan hamile kalıyor anlam vermiş değilim 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 362 göst.
31 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 564 göst.
14 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
24 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 566 göst.
17 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ✨MeRvE✨ (389 puan) tarafından soruldu

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...