0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (2,627 puan) tarafından
Allah aşkına nasıl insanlar var 

Ogluyla gelini Esra erola çıkmış dna testi için güya oğlanın annesi yeni doğan bebeğin oğlundan olmadığını söylemiş ogluyla gelinide dna testi yaptırmaya gelmis kızlar sizce bu geline hakaret değil mi kocasi neden böyle bisey yaptirirki valla benim için bu olay boşanmaya kadar giderdi

11 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından

Testi verir adimi aklar bosanirdim bosansam da

Cidden buyuk hakarer
(2,627 puan) tarafından
Vermişler testi bebek oğlundan çıktı ama yazık kıza resmen hakaret bu
-Reklam-
0 oy
(245 puan) tarafından
Kocası emin değil mi acaba yada kurgudan ibaret
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Kadın oğlu ondan uzak durduğu içinde üzüntüden hasta olmuş. Sırf annesiyle barışmak için yapıyor testi. Ama gelinin yerinde olsam kocama da kaynananinda yüzüne bakmam güven problemi var
(2,627 puan) tarafından
Tabikide güven problemi var ne olursa olsun kim olursa olsun esim bana güveniyorsa böyle biseyi yapmamızı istemezdi sonuçta bu geline hakaret
(2,769 puan) tarafından
Evet geline hakaret ama gelinde diyor ki çocuğumun babası oğlun çıkarsa bizimle barış diyor. Kızda ağırdan almıyor
(2,627 puan) tarafından
Yaşı küçük sanırım gelinin
0 oy
tarafından
Gelin iyi kabul etmiş ben yapmam şahsen hatta bende eşime dedim hani tüp bebek dışında imkansız diyorlardı ona rağmen hamile kaldım dedim bunların aklına saçma sapan bir şey gelir mi dedi gelirse benim yüzümü asla görmezler dedi ne kadar iğrenç birşey 
(2,627 puan) tarafından
Tabikide iğrenç ya
0 oy
(272 puan) tarafından
Evlilik programlarini zaten izlemezdim sonra yalan oldugu ortaya cikinca esra erolun suanki yaptigi programa bile inanasim gelmiyo. Mügenin üstüne tanimam...
0 oy
(7,694 puan) tarafından
Ama kız da şimdiki eşiyle evliyken çocuğun arkadaşıyla konuşmuş çocuğun arkadasina kaçmış ve kiz birinin altınlarını çalmış. kızın da yanlislarindan dolayı kadın kıza cephe alıp aklında şüpheye düşmüş 
(2,627 puan) tarafından
Nasil ya kiz evliyken birinemi kacmis
(7,694 puan) tarafından
Evet hem de kocasının arkadaşı. Kaynanası bunlari hazmedemiyor iste haklı olarak
https://youtu.be/OP2NstkNH7s
Bak izle yorumlara da bak çoğu kızı haksız görüyor aslında önceden katıldı bunlar
0 oy
tarafından
Çocuk bildiğim kadarıyla güvenmediği için yaptırmıyor testi annesinin ve çocuk senden değil diyenlerin ağzını kapatmak için DNA testi yaptırdı. Zaten eminiz sadece annemde görsün diye yaptığını söylüyor çocuk 
(2,627 puan) tarafından
Her ne olursa olsun elalemmi önemli ben eşime guveniyorsam gerisine afedersin pok yemek düşer
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benden isteseler ben oncentesti yapar arkasından boşardim ama bunların test isteme nedeni şöyle. Ben aylar önce de izlemiştim bunu . Bu kız köyden çok kişiyle sevgiliymis hatta kocasının arkadaşıyla da arkadaşı da o dönem aralarında birşey olduğunu da söylemiş. Olayın üzerinden kısa bir süre sonra bunlar evlenmişler. Kız bu arada hırsızlıkta yapmış köyde. bir gelininin altınlarını falan çalmış yemiş baya gezip tozmus caldiklariyla. Kız çok masum görünüyor ama değil 
0 oy
tarafından
Gelin kendi demiş yaptıralım anan sussun diye 
0 oy
(321 puan) tarafından
Kız kurgu hepsi inan mayın 
0 oy
tarafından
Büyük konusmayim ama böyle bi durumda olsam hiçte kocamı bosamam önce o testi yaptırır kaynananın suratına carparim sonra bu daha giitmem evime de sokmam oğluna da torununa da hasret bırakırım o kocaya da hayatı 1 yıl zehir ederim her fırsatta yüzüne vurur elime dokundurtmam o kocayı önce terbiye ederim kaynana kimmiş de ben onun yüzünden dul kalcam çocuğum babasız kalacak essek gibi o koca bana da çocuğuma da bakacak 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 307 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 2prensannesi. (932 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 273 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 334 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 299 göst.
2 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,023 cevap

34,985 kullanıcı

...