0 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından

Kızlar ya çevremde herkes birbirini tanır içli dışlılar bı davet verilir otururum öylece kimseyle yakınlık kuramıyorum. Ama bende istiyorm çevrem kalabalık olsun sevileyim. Biliyorum herşey bu dil de bitiyor muhabbetin olursa cevren de geniş olur ama ben zor sorulanlara cevap veriyorum muhabbet kuramıyorum konuşacak konu bulamıyorum... Ben neden böyleyim ve çok yanlız hissediyorm kendimi. Telefonum ailem de olmasa asla çalmaz oda çok nadir. :(:(

13 Cevaplar

+1 oy
(485 puan) tarafından
Ahaha aynı ben. Gerci ben istemiyorum zaten. Samimiyetsiz muhabbetler, ikiyüzlü gülümsemeler... Nefret ediyorum.

Telefonum isyerinde o kadar çok çalıyor ki, akşam susması benim için büyük bir huzur. 
(321 puan) tarafından
Çalışıyorsan şanslısın o zman ☺️
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Millet ****** gibi geziyo kuzum :angel: e haliyle anlatacak çok şeyi oluyo

0 oy
tarafından
Bır arkadasım bırde komsum var az insan cok huzur bebegım takma hıc
(321 puan) tarafından
Olsun da 1 tane olsn
0 oy
(9,274 puan) tarafından
Polıtık degılsın muhtemelen dogruya yanlıs demedıgındendır.bende oyleyım maalesef 
0 oy
(17,459 puan) tarafından
Fıtrat bu değişmez. Ama gelişebilir. Ben de çok şen şakrak değilimdir ama hoşsohbet insanlarla muhabbet etmeyi severim. Bidir bidir konuşamam her dk. Ama konuşurum yine de. Ufak ufak başla. Yaşadığın bı olayı anlat. Ay bugün başıma ne geldi gibisinden. Başla gerisi gelir. Ufak ufak 
0 oy
tarafından
Az insan cok huzur.
0 oy
tarafından
Evet işte bu ben
0 oy
(1,467 puan) tarafından
Valla bn çok girişken çok konuşkan indir. Bnde genel olarak kiskanilfigimdan sürekli bır kişi bana sarar. Mutlaka kin giden bjrj vardır bana bı toplumda. Çok sinir bozucu. Ama bnce senin yerinde olmak isterdim
0 oy
tarafından
Valla ben köşede otururum,millet benimle konuşmaya gelir. :D ben de konuşmayı hiç sevmem,kısa kısa cevaplar veririm.yalnizlik güzel be
0 oy
(551 puan) tarafından
Bende de var o durum aman boşver olsalar bır dert olmasalar bir dert :D olmasınlar daha iyi 
0 oy
tarafından
Aaa bu şey degil mii 

- Ben :)
0 oy
(7,381 puan) tarafından
Ben de öyleyim canım boşver kafa rahat oluyor böyle. 
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Yüzüne gülüp arkandan lafını edeceklerse zaten gulmesinler canim insan ilişkilerinde bende iyi değilim ama ben istemediğim için öyle annem kızar hatta bi el içine çık diye gerek duymuyorum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 335 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,934 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 233 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 524 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.