0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim kaynanam hiç yorulmaz ben hamileym sabah altıda cocukları indiririm kahvaltı hazırlıyorum aksama kadar peşlernde kosuyo oynuyo 85yasına gelmiş hiç yorulmuyo sen git işini yap dinlen bunlar bende kalsn diyo

24 Cevaplar

0 oy
(364 puan) tarafından
Vala ne güzel bakıyormuş sağ olsun. Benim kayinvalidem 56 yaşında kendi kızlarının çocuklarına bakıyor bi şekilde benim ogluma gelince ben yemeğini yediremiyorum uyutamiyorum çok hareketli belim bacağım ağrıyor diyor arada nadiren 1 2 saat bakmisligi vardır oda eline telefon veriyor çocuğun. Ben normalde vermiyorum tv bile ekranı karanlık mod ayarlı o da biliyor biz vermiyoruz sanki inadına yapar gibi biseyler açıp eline veriyor çocuğun. Ah ah kendi annem sağlıklı olsa evinde olsaydı zaten bu durumda ona demezdim biraz bakarmısn diye ne diceksn işte sevmeye gelince varlar bi şekilde kendim bakmaya çalışıyorum. Kendi oz annem rahatsız klinikte kalıyor üvey annem bile hep bakıyor çalışmadığı zamanlar bi yere gitsek beraber arkasında koşar yemek yedirmek için elinde tabakla kucağında çocukla dolaşır bi şekilde yedirir bi şekilde uyutur uğraşır ama kayinvalidem pek uğraşmak kendini yormak istemiyor bence neeeeyyysee kendi bilir gün gelir devran döner.. 
-Reklam-
0 oy
(621 puan) tarafından
Benim  kv de de bakarım ederim diyor ama iki dk yalnız biraksam kiizm dibimde bitiyor geçen gün ishal olmuş altına yapmış bende mutfakta bulaşık yıkıyorum bana da soylemiyo kendi de değiştirmemiş pişik oldu kızım mahvoldu sinir oldum üzüldüm
0 oy
(605 puan) tarafından
Maşallah Allah razı olsun ondanda sizden de hatırladım sizi bı postunuzu okumuştum ikinci evliliğiniz Allah utandırmasın inşallah bir ömür mutlu olursunuz 
0 oy
tarafından
Kendi evinde elini bile sürmez sıkıntısı kocasının adını koymadım diye oğlumu ayırıyor oğlum da bunu hissediyor galiba ona gitmek istemiyor ama eve birisi gelsin bir yere gidelim torunum torunum diye oluyo 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 186 göst.
12 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,250 göst.
29 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,483 göst.
15 Eylül 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (753 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 287 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (167 puan) tarafından soruldu

383,055 soru

11,465,950 cevap

35,067 kullanıcı