0 oy
689 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dün eşimle büyük bir kavga ettik, evden git dedim çok dolmuştum yatakları ayırdı ben ona rağmen gittim yanına yattım, ailesiyle olan sorunlarımı  diğer postlarımda anlatmıştım, bunlara rağmen ben aileme bişey diyemem arada kalamam aranızda hallerin görüşmek zorunda değilsin diyor eşim. Neyse bu sabah kuzeninin oğlu kahvaltıya geldi ki telefonla konuştular eşim gel dedi bende kuzeninin oğlu mu gelecek dedim evet dedi zaten 1-2 dakika sonra geldi. Kavgalı olduğumuz halde yansıtmadım hizmetimi ettim, sonra gittiler eşimle az önce de eşim geldi pazarlık almış hem bize hem kayınvalidemlere. Annem gelecek pazarlıkları almaya saat 12 gibi dedi, burada her gün pazar var her yer market kayınvalidem de her pazara çıkar, evladıdır tabi alacak lafım yanlış anlaşılmasın ama maddi yönden sıkışıktır eşim para verir, alır, neyse eşim neden kayınvalideme götürmüyor da kayınvalidem gelip götürecek çözemedim daha önce böyle bişey olmadı çünkü. Eşim kavga ettiğimizi söyledi büyük ihtimalle böyle bir bahane buldu o da gelmek için ne zaman tartışsak kayınvalidem bana sesini yükseltir, oğlunu savunur. Hep böyle beni aramadan sormadan eşimi arar gelir 5 dakikaya. Annen bile gelecek olsa bana da danışmadan kabul etme ev müsait olmayabilir bu evin işleriyle ben ilgileniyorum dedim bağırmaya başladı artık bu evde iki arkadaş gibi olalım dedi ben napayım şimdi? Artık burada durmak bile istemiyorum. 

8 Cevaplar

0 oy
(27,730 puan) tarafından

Çocuğun varmı yoksa kesinlikle boşan eski postaları az çok hatırlıyorum hayatı sana zehir edecek bir tip cekilmez ..

-Reklam-
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Çok çocuk beyinli adamlarla evlisiniz ya bazen burada okuduklarıma inanamıyorum hele tartışmalara annelerini karıştırmaları ben anında soğurum öyle adamdan 
(301 puan) tarafından
Annesine gidip anlatmaz normalde ama bir iki kez onun yanında tartıştık ne yazık ki o da dediğim gibi yaptı. Bir kere de görümcem bizdeydi tartışmıştık görümcem de kayınvalidemi arayıp çağırmıştı o şekilde yine aramızı yapmak yerine aramızı bozmaya çalışmıştı.
0 oy
tarafından
İki gun önce eşimle birbirimizi yedik kayinpederimle aynı evdeyiz. Adam mudahil olmadı aramızda halledelim diye. Ne kapı kaldı ne pencere biz sakinlesene kadar odasından bile çıkmadı Allah bin kez razı olsun. Böyle şeyleri duyunca sinir oluyorum 
0 oy
(2,673 puan) tarafından
Iki arkadaş evde nikahsız durmaz ona öyle söyle karaktersiz  ya 
0 oy
(2,673 puan) tarafından

ACIK VE NET 

BOSAN TATLIM BUNLARLA HAYAT YÜRÜMEZ 
0 oy
tarafından
Cocogun yoksa eğer sakın sakin düşünme nasıl başladıysa öyle devam eder. Benim ailem asla boşanma taraftari olmayan katı bı aileydi o yüzden kesin boşanamam sanıyordum nolursa olsun ve o yüzden çocuk düşündüm ama bebeğim doğunca ailem öğrendi olanları çocuğum olmasa bosanacaktim ama malesef bebeğim var diye bosanamiyorum. Sen bu hataya dusme 
(301 puan) tarafından
Çocuk boşanmaya engel değil, boşanmak istesem çocuğum olsa bile boşanırdım, eşimle birbirimizi seviyoruz, aile konusunda böyle yapıyor sadece ben araya girmek istemiyorum sen ne yapacaksan yap istersen görüşme diyor, ilk defa bu kadar küs kaldık zaten aynı evin içinde.
tarafından
Senin adına sevindim canm
0 oy
tarafından
Hem evli olup hem iki arkadaş kalamayiz, kaybettcegim hiç bişey yok de o beyinli kocana, aynı şekilde yapardim ben olsamda 
0 oy
tarafından
Evde arkadaş olalım kanka gibi takılalım lafları çok riskli imam nıkahı fazlası ile zedeleniyor resmi nikah resmiyet için yapılan birşey ama imam bıkahı hepsinden çok çok önemli dikkat edelim eşine gelince çocuk yoksa bırak şu adamı

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 557 göst.
31 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (778 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 948 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 849 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,227 göst.