+10 oy
2,382 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
O adi herifi bugün şikayet ettim tüm belgeler videolar elimizde bana destek olan fikir veren herkese teşekkür ederim ve dediginiz gibi oldu bir cok siteye pis pis yerlere düşmüş attıgı resim ve videolar hepsi siber polisler tarafından tespit edilip silinecek adli kararla şuan bir çok suçtan hüküm yiyecek ve sadece bana değil kayıtlarda daha önce bir kıza yaptiği çıktı kız eski sevgiliymiş bana asla anlatmadı keşke o kadın ben onla evlenmeden bana söyleseydi korkmuştur belki bilemem oda ucuz kurtulmuş şuan oğlumla güvendeyiz koruma altına alınıcaz ailesi yüzünden çünkü abileri falan beni tehdit ediyor şikayet geri çek diyorlar böyle serefsizlerin arkasında ailesi olursa tabiki yine yapar lanet olsun boyle bir mahluka inanmiyorum ben nasil evlenmisim nasil ayni yastiga baş koymuşum başima ağrilar giriyor düşündükçe o adi arkadaşınıda şikayet ettim sürekli evimize gelip duruyordu kesin oda sapıktır onunda tüm sosyal medyasini araştırsınlar istiyorum bana sarkıntılık etmişti ama adi kocam olacak adam gülmüştü ikisininde niyeti belliymiş allah belalarini versin cok sukur kurtuldum ondan inşallah en kötü cezayi alir bu arada avukat bu şekilde çok suç duyurusu geliyor dedi eşleri mi dedim hayir annesine kardeşine teyzesine tüm akrabalarina bunu yapanlar varmış inanabiliyor musunuz bundan sonra babama bile inanmam kapımı kilitlemeden uyumam psikolojik destek alıcam yoksa ben bunu kaldıramam 

51 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kuzum sen kimsenin lafina bakma o serefsizz ailesindende asla korkma haysiyetsiz aileden dogan bi picmis iste Allahin belasi kurtulduguna dua et rabbim evladini seni korusun inşallah sonuna kadar savas elinden geleni yap o gavat cikamasin girdigi delikten Allahin belasi pislik farkedilmeseydi kimbilir daha neler yapardi sakin kendinide suclama senin tek sucun kocan dedigin insana guvenmek sevmek asla kendini birakma kendinle ilgili kotu dusunme  ogluna saril ve onu cok sev koru destek alman iyi olur kolay degil ama bu pezevengin en agir ceza almasi icinde ugras insallah iceri aldiklarinda tecavuzcu sapiklarin oldugu yere koyarlarda sana yaptiklarinin cezasini bide oyle ceker 
tarafından
Belkide yapmistir bellimi olur namusu helali evladinin anasina bunu yapan bide aile aile degilki kardesinin yaptigi serefsizligi kabul edip kizi tehdit ediyolar
tarafından
Hayvanlartt . Şunları elime verecekler ahh gece gündüz saat başı doveceksin heryeri kırılacak tırnaklarını dislerini sokup eline vereceksin aç susuz birakacksin ay sinirlerime hakim olamıyorum yeter artık ya biri bunlara dur desin artık. Yarın elini kolu sallayarak çıkmasin
tarafından
Adalet yok kalcagini sanmiyorum ben zaten
tarafından
Ahh ah güzel ülkemin içine ettiler. Sebep olanlar bin beter olsun ins.
tarafından
Amin amin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Noldu ki bukadar 
tarafından
Yaprak face yada Instagram degıl ya kız bu o tür sitelere atmış kızın tanıdıgı bırının gorup denk gelmesi cok dusuk ıhtımalken valla Allahın sevdıgı kuluymusta kuzenı denk gelmıs
(7,247 puan) tarafından
Demi yagmur gorse bile senin ne isin var o sayfada denmez mi
(11,257 puan) tarafından
He kızlar ben o ayrıntıyı atlamışım normal bi yerde paylaşmış sandım o zaman haklısınız gene sevgili kuluymus ki öğrenmiş Allah yardımcısı olsun çok üzüldüm adına
tarafından
kuzenı buyuk ıhtımal bekar dıye dusunuyorum evlı olsa valla demezdi bı tarafı yemezdi yani gizli saklı haber ederdi belkı ama acıkca demezdi valla sansı varmıs
(7,247 puan) tarafından
Evet bencede oyle. Evli olsa ayri bir kaosda orda cikacak o yuzden soylemezdi
0 oy
(46 puan) tarafından

Gecmis olsun canım şükür ki fark ettin bu hain pisliği.. yeni hayatın cok daha güzel olacak. Herkes böyle olacak değil tabi ama yaşadığın olayin isnanlara guvensizlik yaratmasi cok normal. Terapi alabilirsin sana da iyi gelir. ❤️

0 oy
(11,257 puan) tarafından
Üzüldüm kuzum senin adına umarım en kısa sürede atlatırsın bu süreci Allah yardımcın olsun inşallah 
0 oy
(194 puan) tarafından
Yorum yapmadim ama etkisinden cikamadim İns cezaevinde kesilir cezasi pislik herif kocamizada guvenmiyeceksek napacaz ya
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim o şerefsizin ailesine de dikkat edin çocuk falan gösterme kimseye canım Allah korusun onada birşey yaparlar 
0 oy
(7,601 puan) tarafından
Bir kere evli bir erkek evine bekar erkek arkadaşını sokuyorsa orada bi sorgularım onun erkekliğini ben geçmiş olsun canım.
(7,247 puan) tarafından
Kiz ben yabanci erkeklerin yaninda oturmam esimde izin vermez zaten. Millet bizu yadirgiyorda baksana olanlara. Ne isi var karinin elin adiminin yaninda bide sarkintilik ediyor. Ben erkek olsam kiskanirim yani sokmam evime ama iste domuzlasmis demekki pislik
(7,601 puan) tarafından
Kocam bunu yapsa yüzüne derim domuzmusun diye benim kitabımda yazmaz.
(7,247 puan) tarafından
Allah korusun ya. Zor bi durum
0 oy
(7,247 puan) tarafından
Insallah en agir cezayi alir pislik 
0 oy
(888 puan) tarafından
Nasil bir ülkede yaşıyoruz.  Gecmis olsun sizede Allah kimseye yaşatmasın sonuna kadar şikayetçi olun 
0 oy
(6,362 puan) tarafından
Mutlaka psikolojik destek al canm bir evladn var onun için. Sıkı sıkı sarıl ona. Allah o pisliği de kahretsin evladını da o sapığa gösterme mahkeme inşallah temelli sana verir 
0 oy
tarafından
geçmiş olsun canım inşallah Çabuk atlatırsın
0 oy
tarafından
Arkadasim dun de okudum postunu, cok uzuldum inan icim yandi. Allah yardimcin olsun. Ama lutfen kendini helak etme. Kavun karpuz degil kicini koklayip iyisini kotusunu anlayasin, senin kocan olacak pezevngin ici curukmus.

Ne demek sikayetini geri cek. Cehalete bak. Pislige bak. Dimdik dur boyle her zaman, cocugunu ve kendini o adamdan koru. Velayeti sen alirsin zaten, mahkeme gorme hakki bile vermeyebilir. Sizden uzak dursun. Ve dedigin gibi psikolojik destek al. Bir yavrun var, guclu durmak onun icin iyi olmak zorundasin.

Dusmez kalkmaz bir allah bacim, hersey gelebiliyor insanin basina. İnsallah bu gunleri geride birakir bundan sonraki hayatinda cok mutlu olursun.
0 oy
(7,731 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun allah o şerefsizi de kahretsin ******** kavat
0 oy
(119,309 puan) tarafından
surunsun orispi dogurdugu 
0 oy
(52 puan) tarafından
O arkadaşından sonra böyle oldu demiştin ama oncesende yapmış 3 yıl boyunca hiç farketrirmedimj çünkü bildiğin sapik ve hasta bunca zaman sana belli etmemesi garip
(64 puan) tarafından
Önceden hiç böyle degildi zaten eve cok geç geliyor birbirimizi pek gormuyorduk ama son zamanlarda işede fazla gidip gelmemeye başladi sürekli evde oluyordu beni hic rahat birakmiyordu o arkadaşiyla yeni tanıştı ama ondan mi bilmiyorum daha oncede yapmis eski sevgilisine oda ortaya cikti demek ki bu arkadasida onun gibi sadece yani onunla takildi diye degil bence
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Hiçbirimiz güvende değiliz kimse kocasına güvenmesin 

Şükürler olsun ki kurtuldun 

Bu aşk evliliği miydi
(64 puan) tarafından
Maalesef aşk evliliydi tanismasaydim keske
(2,062 puan) tarafından
Üzülme lütfen.
Bak kurtuldun
Çocuğun bile bir sürü tehlikeye maruz kalabilirdi.
En azından devlet bir daha cocigun yüzünü göstermez bu pislige
0 oy
(2,062 puan) tarafından

Bunu paylaşmak isterim.

Ben Türkçe'yi öğreneyim derken bir sitede ismi kadın olan biriyle yazistim.
Bana evli ve anaokulu öğretmeni olduğunu söyledi.
Instagram sitesi vardı orda kocasıyla öğretmenler ile resimelr vardı. 
Neyse bu bana bir sürü açık sadık resim de attı yüzü o anaokulu öğretmenleri ile aynı idi .
Sonra biz kocamla böyle özel seyelrimizi bile çekiyoruz sonra izliyoruz dedi.
Bence kadın değildi bunları yazan kocasıydi.
Bu da ayrı bir mide bulandırıcı fantezi.

Cinsel sapkınlık
0 oy
(240 puan) tarafından
Allahım kanım dondu ne okudum öyle. Şerefsizzz herif allh bildigi gibi yapsn. 
0 oy
(6,180 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm çok şükür ki ortaya çıktı kurtuluyosun bu pis heriften
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Iyi yapmışsın canm hak ettiği cezayı alsın pislik herif 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 449 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Tubaa355 (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 373 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,903 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 1,343 göst.
0 oy
17 cevap 428 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,738 soru

11,367,716 cevap

34,850 kullanıcı

...