0 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde (745 puan) tarafından
Kızlar dolandırıldım diye post açmıştım bugün ve Allah bin kere razı olsun bir çok kişi mesaj atıp şikayet etmiş. Rabbim gönlünüzden geçenleri ömrünüze nasip etsin inşallah ❤️ Bir çok kişiye cevap veremedim o posta girmek dahi istemiyorum artık ne kadar çok üzüldüysem migrenim tuttu mide ağrısından duramadım aksama kadar.normalde instagramdan hiç alışveriş yapmadım bu zamana kadar ama bir anlık boşluk mu diyelim o paranın çıkacağı varmış mi diyelim artık bilemedim. Sağolsun eşimde bana hiç kızmadı ağlıyorum diye kızdı sadece. 2 sene olacak daha düğün borçlarımız boğazımıza kadar bu sıkışıkĺık içinde birde bunu ekledim diye çok üzüldüm. Doğmamış çocuğumun rızkı sonuçta o para Allah bırakmasın karnım burnumda şu halimle bissuru ahımı aldılar. Hepinize çok teşekkür ederimm ❤️

5 Cevaplar

0 oy
(1,535 puan) tarafından
Ohooo sen bunun için kendini niye strese sokuyorsun benim dolandırılma öykülerimi yazsam roman olur dolandırıldim üstüne patlıcan resmi attı adam bana onun gibi nicesi var ben gidene üzülmem çıkacağı varmış çıkmış trendyol dışında hiç bi yerden alışveriş yapmıyorum artık ders oldu sanada olsun 
(745 puan) tarafından
Canım normalde bende asla para için kendimi üzen birisi değilim hamilelikten dolayı sanırsam çok üzüldüm. İlk bebeğim sonuçta ve ben onları ne kadar büyük hevesle beğenip sipariş vermiştim hayal kırıklığına uğradım çok üzüldüm gerçekten. Dediğim gibi bide 200 milyarı geçik borcumuz var ve benim bebeğimin daha eksikleri var almam gereken önümüzdeki ay doğumum var özelde yapcam nasip olursa eşim bana hiçbir şekilde yansıtmıyor bu durumu ama ben kendimi çok kötü hissettim bu durumu bize yaşattığım için
(1,535 puan) tarafından
Zehir zıkkım olsun hayrını gorucem sanıyorlar işte sitenin ismi ne ifşa dolandırıcı sayfa var ona atıyım başka kimse mağdur olmasın yani kim alır onu hamile insan bunun nasıl bedduasını almayı göze alabiliyosun ne kadar adi Allah'tan korkmayan haksız kazanç elde eden onun bunun sırtından geçinen şeytan varsa Rabbım perisan etsin şu mübarek günlerde
(745 puan) tarafından
Aminnn canim inşallah. Instagramda atölye.hobim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun 700 TL ile kımse zengin olmaz Allah çıkartır elbet yanına kâr kalmaz 
(745 puan) tarafından
Öyle canım şu mübarek günlerde bide Allah koymaz yanlarına
0 oy
(2,391 puan) tarafından
Ağzının payını almıştır canımmm merak etme en az 20 25 kişi yazmış bende yazdım çıkar ondan acısı 
(745 puan) tarafından
İnşallah canım benim Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Bır suru sayfaya sıkayet ettım onu ozelden de bela okudum :D

(745 puan) tarafından
Yaa çok teşekkür ederimm Allah razı olsun ❤️ :)
0 oy
(202 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım yanına kalmaz merak etme, bende mesaj atayım dedim atamadım kapatmış galiba şikayet ettim sayfasini
(745 puan) tarafından
Sağol canım benim Allah razı olsun düşünmen bile yeter

İlgili sorular

+10 oy
51 cevap 2,377 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde Melekannem (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 306 göst.
0 oy
15 cevap 371 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 1,331 göst.

378,321 soru

11,323,593 cevap

34,775 kullanıcı

...