0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (258 puan) tarafından
2.5 aylık Philips advance aldim 

Çoğu kişi onu önerdi pekçok denemişler birtakım bunu tutmuş bebek leri

Veriyorum emziği migdsi bulanıyor itiyor ne onerrsnz

7 Cevaplar

+1 oy
(485 puan) tarafından
Tutturmaya çalışmamanizi öneririm şahsen. Gerek yok bence emzige. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye kullanmaya çalışıyorsun ki ? Ben iki bebemede kullanmadim. 
0 oy
(258 puan) tarafından
Kullanmayı düşünmüyordum ama dışarı çıkamıyorum artık agliyo karni tokken bile emme refleksi var malum ve bn çok bunaldım dışarı çıkmak bir arkadaş ortamına girebilmek istiyorum.arkdasimin çocuğu emiyor sakince duruyor  bnde heves ettim iste
(3,491 puan) tarafından
İstemeyen bebek ne yapsan tutmaz. Boşver akışına bırak
0 oy
tarafından
Amac ney niye sokacaksn o plasti seyi agzna saatlrce kemirck ben hiç heves etmdim vermdm de bir zahmet dünyaya getrdgmz evlatlra baklm aglynca agzna birşey iteklmk güzl değil
(258 puan) tarafından
Hastaneye gittiğimizde bile sıra beklemiyorum emziremezsinde nasıl oyalitorsunuz o arada
tarafından
Her aglma aclik degildr oyalya bilrsnz karni acsada doyurun emzik le olmz
(351 puan) tarafından
Yeni doğan bebeği nasıl oyalıyırsunuz çok merak ettim daha bişeyin farkında değil
tarafından
Birşeyin farklında olmyn sadece anne kokusnu isteyen bebeğe nedn plastik sokuyosn agzna
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Zorlama derim. Zaten iyi bişey değil. 
0 oy
tarafından
Emzik kullanıyor kızım vallaha pekde memnunum 2 aydan sonra alıştı benim kızda her uykusunda ağzına verirdim atardı ısrar etmezdim yine uyurdu yine ağzına verirdim böyle böyle 1 hafta sonra kendi alıştı göz önünede koyardım kızım görsün diye wee markası anne göğüs ucu kullanıyorum ben almıyorsa zorlama 
0 oy
(351 puan) tarafından
Benim kızımda aynı şekilde oluyordu almadı kesinlikle sonra tesadüf 5 aylıkken denedim tuttu bebeğin keyfine kalmış yani bu arada 3 ayrı emzik denemiştim Philipste dahil 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 143 göst.
0 oy
6 cevap 89 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 175766 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.

379,390 soru