0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Şimdi konuya direk gircek haftalardır k.vamidemn evine gidicektim burdada arkadaşlarım var onlarla görüşücem 1 2 kez çocukları birakicam binkac saatliğine o zaman ona soylerken bakarm diyordu bnde hem gidim hemde ona yardimci olurum evini temizlerim flan demsitim hatta neyse.. bzim Aile binasii biz oturuyorz eltimle ama kendisi yarim saatlik uzaklıkta oturuyor araçla tabi dedim Anne ben arkadaşlarımla görüşücem haberin olsun vs tmm dedi dün valiz yaptm ufakta olsa çocuklar var geldim meğerse hastaymış dedim neden söylemedin gelmzdim hem sana yük oluyorum hemde cocuklara geçer flan cok birşeyim yok boğazlarım ağrıyor sadece dedi sağlık ocağınada gitmemiş akşam parol aldi cay vs yaptm bu günde k.pederim bizim binanın işleri var iskân alınacak orda harç flan yapcak k.validem biraz erkek gibidir herşeye girişir oda gitti onunla gitmese olmazmiydi zaten hasta eşimde dün bna sen buraya gezmeye gelmişsn flan dedi durdu dedim en son 4 5 ay oluyor arkadaşlarımı göreli şimdi hepsinin yeri izni günü farklı napim flan yani bayramlarda flan herkesin planı var gidemiyorsn e enson kendimi ayarladm geldim sadece Kayinvalideme 1 2 kez bırakıcam o kadar başkada hastalık dışında çokta baktığı yok açıkçası hani hasta mi değil mi çözemedim beni bıraktı yardıma gitti yemekleri yap dedi Annemle konuştum oda anladi tabi gittigini ne vardi gitmeseydi flan dedi sen ordasin insan durur dedi dedim Anne boşver kizim getir ben bakarım çocuklara nereye gidersen gidersn dedi kaldım bu şekilde bi kişiyle görüşmicem 2 3 kişiyle ve 2 kez birakcm yatrp öyle gidicem haksızlığı ben mi yapiyorm anlamdım ki uzun oldu kusuruma bakmayın 

9 Cevaplar

+3 oy
(1,948 puan) tarafından
Uzunluğu mesele değil arkadaşım kusura bakma da hiç mi noktası virgülü olmaz bi yazının. İnsanın anlayacağı varsa da okuyası gelmiyor. O onu demiş bu bunu demiş kim kime ne demiş. O kadar çok post var ki böyle özensiz, hiç cevap veresim gelmiyor. 
-Reklam-
0 oy
(886 puan) tarafından
Kizlar fikir veririmisnz 
0 oy
(8,206 puan) tarafından
Canım elbette gorusucen senın hakkın yokmu bıseylere annen nerde bılmıyorum ama ona gotur bebenı de kaynanaya da anne sen hastasın kıyamadım annem baksın ben gidip gelirim diye nıye suclu hissettiriyolar anlamıyorum
0 oy
(56 puan) tarafından
Bahane gibi geldi bana gitmeni istememiş hasta olsa yardıma da gitmezdi. Annenin dedigi gibi ona bırak yada cocuklarinida gotur bi kac saatlik diyorsun zaten onlarda gezmiş olurlar ne olacak  ben her yere çocuklarımla gidiyorum 
0 oy
(2,961 puan) tarafından
Kaynana anlamaz örümcek anlamaz koca anlamaz sonuçta kimin karnından çıktılar ama sen bişey yapsan kocan herşeyi der çünkü sen mecbursun o öyle demeye devam etsin sen bildiğini yap dediğini yapma bence
0 oy
(685 puan) tarafından
Kendi fikrimi soyliyim kimseyle uğraşıp ağız kokusunu çekemem hele gezmek için bırakıp gdip arkamdan laf ettiremem ya yanımda taşırım ya erteleeim sonrası böyle çok beklentiye girince çok uzuluyorsunuz 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Madem annen de goturebilecegin durumda niye baştan kaynana na diyorsun ki kimseye seslenme bırak anne ne gez dur 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Gezmek istiyorsam çocuğumuda yanımda götürurum. kimseye minnet edemem kendimi .
0 oy
tarafından
Madem öyle niye başta annene götürmedin 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 219 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
26 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 184 göst.