0 oy
547 göst.
Diğer kategorisinde (1,076 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Z Aksam aksam sinirlerimi gerdi .Dün bahceye cıkmislardi evi temizledigim yetmiyor gibi bugün gündüz bahceyi toparladm duzenledim.her yeri cocukta o sira birkac seyle oynuyordu onlar kalmis orada .Biraz öncede gelmis bahceye degsiik degisik hareketler niye dagittirmsm cocuga bahceyi diye beni azarliyor bahcede .Bende dogal olarak kendimi savundm haksizliga tahammul.edemyrm.Bu bir degil iki degil markette orada burada beni azarliyor cocugu gibi.Bi sey yanlis soylesem hemen cahilmsm gibi muamele yapiyor kendisi.Babasi da annesine boyle davraniyor konusturmaz azarlar .Kaynanamda susar.Benimde oyle olmami.istiyor.karsisindan gelmeyecekmsm .Öyle sey mi olur ya .Vallaha butun gun gayet iyiydm neseliydim sinirlerimi bozuldu  canimı sıkmaya degmeyecek insan yüzünden.

15 Cevaplar

+1 oy
(2,310 puan) tarafından
Saygısız da ondan, eşim asla yapamaz onu. Evde baskın karakterli olan benim. Ama eşime saygı gösteririm. Bunun ki iğrençlik..
(1,076 puan) tarafından
Saygı karsıliklı canm o o sekilde gelirse kim saygi gosterir ki .
(2,610 puan) tarafından
Evlilikte baskınlığı anlamıyorum. İki kişilik bir hayat kuruyorsunuz saygı karşılıklı olmalı iki kişide aynı haklara sahip olmalı. Ortak olmalı her şey ya
(2,310 puan) tarafından
Her şey ortak zaten. Sevgi, saygı, sadakat, ama insanların karakteri vardır. Bazıları neşeli, bıcır bıcırdır bazıları daha sakin bazıları sinirli. Benim karakterim sinirli ve zor bir yapım var. Eşim daha sakin ve yatıştırıcı taraftır. Buda beni Baskın yapıyor, Baskın olmak kötü bir durum değil. Bu girdiğim ortamda da aynı şekilde oluyor. Burda evlilik hayatımızı konuşacak değiliz ama yazdığınız için küçük bir not düşmek istedim.
(2,610 puan) tarafından
Pek küçük olmamış:) vaktim yok okuyamadım
(2,310 puan) tarafından
Sonunu okuyup geçmişsiniz yani, eleştiri yapmaya vakti olanın işine gelmeyen cevaba olmaz tabi normal.
-Reklam-
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Anlayışsız ömür törpüsu resmen 
(1,076 puan) tarafından
Hayir kendini ustün gormeye calisiyor ben erkegim iste sen kadınsn diye .
(1,230 puan) tarafından
Erkeklerin kadınlardan bir üstünlükleri yok aslnda güç gösterisi yapıyor eşiniz
0 oy
tarafından
O bahce cocugun oynamasi icin degilmi dagilirda toplanirda insnalar kafayi yemis tek dertleri ustecikmak 
(1,076 puan) tarafından
Yok o bahane canm.zaten insan anlar ya bir sey olms ya günü kotü gecmis neyse ne .Bunu yapmaya hakkı yok .
tarafından
Yok tabiki hakki canim izin vermemek en iyisi benim kayinbabada oyle cok kiziyorum onada
0 oy
tarafından
Hayatımın bir kısmını anlatmışsın
(1,076 puan) tarafından
Benimde böyle zaten .Ama ben susamam yani istedigi gibi anasi gibi kadın olamam maalesef ki. O benden ustün degil ki sonucta o da bi kul bende bi kulum.
tarafından
Erkek her zaman haklı ama kaynanam öyle diyor hep
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Benim eşim beni herkesin icinde azarlasa yirtarim onu asla yapamaz biraz ipleri elinize alin kendinizi ezdirmeyin
(1,076 puan) tarafından
Bende cevabımı veriyorum zaten ama bir gun onun yaptıgı gibi öyle bir yerde bende onu azarlcm o olacak.
0 oy
(119,388 puan) tarafından
sen bastan susmussun oda ezmis
0 oy
tarafından
Ona bunun yanlış olduğunu söyleye söyleye kafasına kazı susma o yalnızken ne konuştuğunuzu düşünür
0 oy
tarafından
Eşim sağda solda laf yapmaz. Genelde herşeye laf yapan surat asan benimdir. Eşimde elinden geldiğince surat astığım laf yaptığım şeyi yapmaya çalışır. Ama bazen o da yükselebiliyor ama sadece evde oluyor. Onda da gülesim geliyor kusura bakma diyip gülmem geçtikten sonra cevap veriyorum :) :) tartışmaya gelemiyorum acayip gülesim geliyor biri karşımda sinirlenince. Böyle olunca da insanlar hep onlarla dalga geçtiğimi düşünüyor. Ama gerçekten ciddiye alamıyorum kimseyi ya. :) :) 
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Aranızda eğitim farkı var mı 

Ve aşk evliliği mi
0 oy
tarafından
Susma niye susuyorsun hakkını savun
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Valla cevap vermekle olmuyor eşim beni azarlasa ortalığı dağıtırım 
0 oy
(351 puan) tarafından
Asla taviz verme o ne öyle ne hakkı var azarlamaya fikrini beğenmeyebilir ama saygı duymak zorunda bu arada robot değilsin sürekli iş yapacaksın
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Beni küfre sokma, o çocuk tek benim çocuğum değil, senin de çocuğun, babamın evinden getirmedim; çocuk bu oynayacak da dağıtacak da; dağıtıyorsa ikimizin çocuğu dağıtıyor derdim.. Ben beceriksizsem kalk sen topla, sen bak çocuğa der ters ters bi bakardım.. O kadar laftan sonra dediğine diyeceğine pişman olurdu zaten
0 oy
(752 puan) tarafından
Ağzına ıslak odunla vuracan boylelerin bağırınca tersleyince kendilerini erkek koca saniyorlar 
0 oy
tarafından
Bu konuda çok kırgınım daha fazla yorum yapmıyım:( 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 189 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 178 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 178 göst.