0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Genel.olarak zaten yadımcı olmaz belki benim alıstirmamdan bilmiyrm ama özelikle hasta oldugum zamanlar cok zoruma gidiyor benim icin olmasa da çocukları icin yapsın istiyrm.ne bilim bi kahvaltilarini hazirlasn yemeklerini vs yani ben en kötü eşi gördm ailemde ama yine de böyle bi durumda yardimci olurlardi ya.Bekliyrm kendim söylemden yapsn yok sadece soruyor icrat yok sinirlerim bozuluyor sonra kendimi mecbur hissediyrm ölsem de kalkip o isi yapmak zorundaymsm gibi kısaca canimin kıymetini bilmiyrm siz nasıl bas ediyrsnz böyle esi olan tepkiniz nasil oluyor 

17 Cevaplar

+1 oy
(969 puan) tarafından
Canım herkes bir olmaz ki iste yani elin iki kat yabancısı değil ya çorba yapar mısın çocukla ilgilenir misin meyve keser misin söyle bunları senin aşırı rahatsız olduğunu düşünmüyordur eşim misal gribi aşırı hafif atlatır ben çok ağır atlatirim bilmez yani anlamaz çünkü kendisi gibi hafif atlatiyorum zannederdi ben anlattım hayatım ben çok ağır atlatiyorum grip olunca da biseyler istiyorum ondan beklemiyorum yada yorgun oluyor işten dolayı aklına bişey takiliyor illaki aklına gelmez burada eşim şunu yapıyor bunu yapıyor denilir çünkü her bebek nasıl başka bebekten farklı ise insan da öyle her insan diğer insandan farklıdır sıkma canını istediğinde yapmıyorsa azarliyorsa o zaman dersin ne biçim adam vs diye tamam mı canım sıkma canını sadece iste o senin kocan ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah razı olsun evde değilse dışardan yemeğimi söyler çok kötüysem gelir meyve suyumu sikar çorbami yapar kahvaltımı hazırlar vefa herşeyden önemli hastalık sağlık biz onlara öyle yapıyoruz sonuçta 
(1,075 puan) tarafından
Allah bozmasın ne kadar güzel ya benim icin bir sey yapsin bile istemiyrm valla ama insan cocuklarina olsun yapar.
tarafından
Allah sana yardım etsin diyorum ya vicdan ve vefa çok başka bişey yazık ne kadar zorlanmissindir
tarafından
Yok böyle kocaaaaaaaa
tarafından
Ne mutlu size
0 oy
(8,316 puan) tarafından
Sunu yap diye söylemen gerekiyo canım 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Canım ben hastayım şuan hastalandım diye kavga ettik benimle ayrılmaya kalktı bırak ilgilenmesin kavga edip terketmeye çalışmasından iyidir 
tarafından
O nasıl bir insanmış
(1,538 puan) tarafından
İnsanlığa hakaret ediyorsun içimdeki gömülmeyi unulan kişi sadece
tarafından
Rabbim hayırlısını versin hakkında
(1,538 puan) tarafından
Amin cnm cümlemizin
0 oy
tarafından
Ben hasta ölüm benimki nin dünyası başına yıkılır bir mutsuz bir keyifsiz oluyor ki
0 oy
(119,251 puan) tarafından
kumandayi attimmi beynini patlatir eline verrim ben
0 oy
(12,595 puan) tarafından
yok canım çoçuğu annesine bırakır bi ihtiyacım varsa yapar pişirır
0 oy
(115 puan) tarafından
Valla benimki asla yardimci olmaz ama sorunda cıkarmaz yemek yok ev kirli falan asla soylenmez ben soylersem yapar bende soylemeyi sevmem oyle işimi gorurum.cok nadir artık cok uykusuz kaldiysam cocuga bak uyuyayim derim oda özel bir caba gostermez kız oynar yaninda durur kız aglamaya baslayincada sesine uyanirim zaten. Susuyorum tek tepkim bu
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Çok şükür hastayken de nor.al zamanlarda çocuktan ilgilenir .ama kendi düşünemezse o an ben söyler yapar ozmn 
0 oy
(3,357 puan) tarafından
Ben hastalandigim  zaman eşim baş ucumdan hiç ayrilmaz herşeyimi  önüne getirir bende o sekil yaparim  eşim hasta olsa bende o sekil ona bakarim
0 oy
(993 puan) tarafından
Böyle bir eşim yok çok şükür ben ona hiçbir zamn aman sen şunu kaldırma bunu indirme aman erkek adam ne işi var mutfakta ne anlar temizlikten vs demedim sende yapacaksin o zman bende yapmam evi b.gotursun dedim hep mesela esimde anasinn evinde elini hiçbir işe atmazmis anasi öyle yetiştirmiş o devir bitti evlendik artık başka bir hayat yaşıyoruz yeri gelir süpürge de tutar makineye bulaşıkta dizer hasta olursam ki çok şükür nadirdir hicbirsey yapamazsa iki yumurta kırar biraz yedirmeye calisir asla birşey beklemez ev niye pis yemek niye yok vs binlerce kez şükürler olsun zamanla alıştı bu düzene ama iyi oldu.
0 oy
tarafından
Eşim kahvaltı vs hazırlamaz ama ac da bırakmaz bizi dışardan söyler bir gözleme vs söyler ,yemekleride öyle dışardan söyler ben yatarım  hasta iken genelde çocuga bakar ama eğer ben yatiyorsam yani çok hasta isem bana bakıp yardımcı olmazsa kavga sebebi benim için 
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Yemek falan beklemez gelirken alır gelir ama toplama işini falan yapmaz akşam çayı falan demler çocuğun mamasını hazırlar altini değiştirir bulaşık falan yıkamaz ama 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ben hasta olduğumda benim eşim de bana çok fazla destek olmaz sadece dışarıdan yemek çorba falan söyler hasta olunca bebek gibi ilgi bekler vallahi en son hasta olduğunda ben de ona bakmadım kusura bakmasın biraz anlasın diye yani
0 oy
(997 puan) tarafından
Baştan alıştıracaktın canım herifi . Ben kocamı hep el üstünde tuttum hasta olduğu zaman başında bekledim çocuk gibi sabahlara kadar.  Çorba yaptım icirdim duşunu aldırdım hastahaneye götürdüm . Her hasta olusunda bu döngü devam eder  . Şimdi aynı şekilde benimde başıma geldiği zaman Allah razı olsun aynısını yapar ama ben genelde kıyamam iyiymişim gibi davranırım çalışıyor diye yormak istemiyorum ama gecenin 4ünde bile karnım agrisa uyandirsam uyanır sarılır ilaç getirir duşa sokar hastahaneye götürür asla sesini çıkarmaz 
0 oy
(7,235 puan) tarafından
İş güç pek yapmaz arada yaparda en azından dışardan bsieyler alır. Erkekler bu konualrda düşüncesiz oluyor bazen hastayım şunu yap bunu yap dmeek lazım galiba
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bazıları Emir verilmeden akıl edemiyormuş senin eşin de öyle olabilir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 176 göst.
0 oy
15 cevap 547 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 212 göst.
1 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu