0 oy
1,943 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
Kizlar ben esimden bosandim 4 ayi gecti biriyle konusuyodum meslegini birakti geldi 1 aydir bos evde oyle yatiyor biraz borcu da oldugunu soyluyor askere gitmeden uzman oldugu icinde yil sonunda askere gidecek bilmiyorum napacam kafam cok karisik anlasiyoz seviyozda onda sorun yok siz olsaniz napardiniz

40 Cevaplar

+15 oy
tarafından
Bir kere evlılıgı yasamıs bırısı olarak temkinli olman gerek dıcem ama sacma olcak temkinli olsan daha bosanalı 4 ay olmus neyın hızı bu anlamadım yogurdu üfleyerek yiyecegine sütü kaynatıp içiyorsun sen Hakkında hayırlısı olsun ama senın adına ben korkup endıselendım bırazda sen kork bence
(3,555 puan) tarafından
Çakıl nisanın anasııııı :D :D Semoş benimde oğlan yolda kız doğuranların hepsi şuan oğlan çatır çatır getiriyaaaa :D Hatçeeeee de İlkimden sonra oğlan çıkardı ben Ecem Linadan sonra oğlan çıkarcam sende Nisoş sonrası oğlan çıkardın hepte 2018 2019 anaları :D bi Merve nin ters oldu Faruk kızların arasında irkek sonrası Ayşecik oldu :D
tarafından
Mihri mihri dıyıp duruyom benden 10 yas buyukmusun ya kız
tarafından
Aman beee nolcak desen sanki takiliyom ben oyle seylere
tarafından
Eveeet bak çakıl kızımı bile unutmamış giiii kurban olduğum:D   evet bende oğlan anası oldummm çok yahuşukluuuuu benim diye demiyommm :D
tarafından
Lan bu sene erkek senesimi ozaman benimdemi yagusuklum olacak
-Reklam-
+8 oy
tarafından
Postlarin hep ayni cümleyle basliyo he bu arada sevgilini   hic guven veren biri gibi hissetmedim ben kusura bakma 
tarafından
Eyvallah kuslarim ❤️☺️
(3,555 puan) tarafından
Lan mihoo az dur motorun soğusun 1 aydır burdasın 2018 den beri puanım seninle hemen hemen aynı ne bu aktiflik :D :D
tarafından
Gebelik ve bos kalma islerin cogunuda senin yerine baskasi yapiyosa aha ozaman boyle oluyo dkjdjd aslinda artilardan galiba ya nebilim puan niye boyle artti
(3,555 puan) tarafından
Kız bende boştayım galiba senin kadar fazla girmiyorum girsemde her posta yazmıyorum ondan böyle :D :D
tarafından
Evet vakit gecirmeyi boş zamni degerlendirmeyi seviyorum vakit harcamakta ustume yoktur senin bebede kucuk ondandir
+2 oy
tarafından
Ne yapmamızı beklerdin ki ? Askere gidecekmiş işte 
tarafından
Nolcak yerine askere gitsen dkkdk
tarafından
Sjjssjsj he bende onu düşünüyordum gitsemmi ne yapsam diye sjsjsj
(2,919 puan) tarafından
Ne olacak para toplasan adamın borçlarına :)
+2 oy
(4,170 puan) tarafından
Bu devirde sakın ha işsiz güçsüz adamla evleneyim deme derim 
(66 puan) tarafından
İssizin birinden kurtuldum derken digerine dusmek istemiyorum hic avele etmicem duzenli isi olana kadar beklicez biraz birikim yapacaz
(4,170 puan) tarafından
Yani sen görmüs geçirmişsin Bi daha kendini aynı hayata sokma canım çocugun varsa onu da düşün iyi bir baba olabilir mi kendi canından olmadığı halde sevebilir mi bunlara bak pişman olma
+1 oy
tarafından
Ayni evdemi kalyosunuz
(3,950 puan) tarafından
++ canim Ilk aklima gelen  ama yorumumda demedim :)
(66 puan) tarafından
Yok yaa ikimizde ailemizle kaliyoz
0 oy
(381 puan) tarafından
Herkes gibi beklicen baska ne yapcan ki 
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Uzman çavuş olduğuna emin misin canım
(1,650 puan) tarafından
Şunu iyi yaz aklına çalışmayan insn evlenince de çalışmaz cocugu olunca da çalışmaz kendini belli ediyor zaten zorlama  sana yazık olur
(830 puan) tarafından
Kesinlikle öyle şaşırdım ya şimdiden zora gelip işini bırakmış bu seni ve çocuğunu hiç takmaz ya
(1,733 puan) tarafından
Zor gelmiş ayrılmış uzman çavuşluktan bu adam her zorlukta kaçar gıbı sankı
(1,733 puan) tarafından
Aynı anda aynı şeyı yazmışız :)))
(4,390 puan) tarafından
tek sorun calismamasi demissiniz ya, en büyük sorunlarin basinda gelir o.
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Hızlı karar verme. Evlilik geçmiş başından biliyorsun sen de bazı şeyleri geçim olması için kendini düzene oturtması lazım. İşi olması gerekiyor 
(66 puan) tarafından
Acale etmiyorum askere gitsn gelsn 2 3 sene konusalim birbirimizi taniyalm istiyorum
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Çocuk varmi senin
(66 puan) tarafından
Var 1 tane
tarafından
Kız mı erkek mi kaç yaşında kusura bakma merak ettim
(2,194 puan) tarafından
Kaç yaşında canım çocuğun eğer küçükse hiç evlenme ,üvey baba getirme ,benim fikrim çocuklar için  iyi olmuyor ,ikinci evlilikte ilk evlilikten gelen çocukları başta kabul ediyorlar ama sonra göze batıyor, bence kendin çalış çocuğuna bak ne yapacaksın evlenipte dertsiz başına dert yeniden büyünce istersen evlenirsin ama şu an küçük bir çocuğun varsa bence evlenme sevgili falan boş işler bunlar bana göre tabi öncelik çocuk olmalı
(7,972 puan) tarafından
diğer postlara baktım Bosanali 1 sene olmuş daha 1 çocuk var ortada acele etme derim yinede sen bilirsin.
0 oy
(633 puan) tarafından
Bekle askerliğini yapsın işini gücünü kursun borcunu ödesin birikim yapsın öyle evlen
(1,733 puan) tarafından
Çocuk daha önce evlenmış mi acaba merak ettım
(66 puan) tarafından
Meslegi yok kafama takilanda o ancak fabrikaya falan girer
(66 puan) tarafından
Yok bekar o
(633 puan) tarafından
Sen bilirsin ama bence bekle. Senim çocuğun mu var ?
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Yani bilemedim. Boş duruyorsa askerden gelincede ayni seyler olur. Yol yakinken geri dön 
(66 puan) tarafından
Ondan cok korkuyorum askere gitmedigi icin sigortali calisamiyor almiyorlar
0 oy
tarafından
Herhangi bi mesleği var mı peki askerden dönünce ne planliyo işi gücü düzeni olmayacaksa haram ilişkiyi de uzatmanın anlamı yok düzenli işi olmayacaksa uzatmadan bitir ikinci evliliğin sen daha iyi bilirsin daha dikkatli olman gerektigini
tarafından
İki yıl uzmanlık yaptıysa sözleşmesi dolunca bırakmıştır tazminat alması gerekir gerçekten uzman olarak yani askeri personel olarak çalıştıysa askerliği tamamlamadan o mesleğe almazlar ayrıca bekar adamın ne borcu olabilir iş güç yok bir de borç var sana çocuğuna nasıl bakacak koşarak uzaklasman gerek şuan ondan
(1,650 puan) tarafından
Sözleşmeleri 5 yıl bu büyük ihtimal ya yalan söylüyor yada devlete o borç öde öde bitmez
tarafından
Olabilir bilemedim çelişkili bir durum
(830 puan) tarafından
Bende böyle biliyorum yinede eşime sordum eşimde anlattı şaşırdım
tarafından
Yani bana da eşim anlatiyor içinde olduğu için doğru bilgiler veriyor arkadaş temkinli olur umarim
0 oy
tarafından
birincisi nerden biliyorsun meslegi biraktigini emin misin.. 2. borcu varmis kesin senden de para ister simdi
3. ben askere gidiyorum der sana da bir by by.. yani anlatamadiysam dolandirilma diyorum
(66 puan) tarafından
Meslegi birakti uzmandi benim durumum iyi degil veremem zaten istemezde
tarafından
eminsen calistigi yere gittiysen is kartini vs gorduysen sorun yok.. sen veremezsin belki ama kredi cekersin boyle insanlarla dolu muge anli.. bu devirde adam bulmak zor bir evlilik yapmissin daha da yeni bosanmissin bence kendine zaman tani biraz yanliz kal.
(66 puan) tarafından
Canm kredi vermezler bile bana ustume bise yok hemen evlenmek istemiyorum 1 sene oldu bosanali 4 aydir konusuyoz 2 3 sene konusup tanimak istiyorum
0 oy
(119,355 puan) tarafından
adamla meslegi icinmi konusuyodun meslegi birakinca adamimi birakcan alir tazminatini bi is kurur nasilsa
(66 puan) tarafından
Of ne alaka yaa tasminat alamaz sozlesme bitmeden birakti
0 oy
tarafından
Yalan söylemiş olmasın uzman çavuştm die 
(66 puan) tarafından
Yalan degil bu zmana kadar hic yalan soylemedi yakalamadim
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Kaç senedir uzman sözleşmesi yokmu kendimi bıraktı 
(66 puan) tarafından
2 sene yapmis
(1,230 puan) tarafından
Anladm canm benm eşim polis yanlış bilmiyorsam 10 sene polisliğe devam ettiği sürece daha sonra askere gitmiyor benim eşim yaomisti ama kuzenim böyle dedi o yapmadı cnku uzmnlarda öyle sanırım o yuzdn srdm
(66 puan) tarafından
3 ay 10 gun gidecek
0 oy
(917 puan) tarafından
Bu ne hız bacım daha yeni boşanmissin acelen ne?
(66 puan) tarafından
1 sene oldu bosanali
(917 puan) tarafından
Tamam canım ama 4 aydır konusuyormussunuz çok kısa bir süre iyi düşün bu 2. Evliliğin olacak acele etme biraz daha tanı iyi karar ver
(66 puan) tarafından
Hemn evlenmek istemiyorum suan kaldiramam 2 3s sene konusup iyice tanimak istiyrum
(917 puan) tarafından
Evet canım aynen öyle yap işte
0 oy
(3,259 puan) tarafından
O mesleği bırakan adam ustelikte Bi çabası yok ve evde yatıyorsa ondan hayır gelmez. Uzak dur bence herseyini oturtmuş düzenli biri olmalı bu saatten sonra hayatına alacağın. 
tarafından
Keısnlıkle katılıyorum 1 tane cocugun varmıs kendıne eşten once madem evlılık istiyorsun alacağın kısı baba olacak sıfata olmalı bırde cocuk gıbı bırını alıp onun g*tunu toplamaya ugrasmamalısın oncelıgın cocugun olmalı hoş oncelık cocuk olsa daha yenı bosanmısken bır evlılık dusunur muydun hemen orası da ayrı
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Sen bence ara ver biraz konuşmaya fln

0 oy
tarafından
Hmm uzmanlar güzel kazaniyor niye bıraktı ki. Kuzenim de uzman çok memnun şartlarından kadroya geçmek için can atiyor. 
tarafından
Sözleşmeli o kadroya geçmek istiyor.
(830 puan) tarafından
Eşimde sözleşmeli ya ne kadrosu cnm
tarafından
Muvazzaflik kadrolu olmuyor mu arada muvazzaf yapıyorlarmış galiba belki seçimden dolayı yaparlar diyordu bir ara bilmiyorum bende vakıf değilim .
tarafından
Uzmanlar kadroya geçemez öyle bı şey yok üniversite mezunu ise astlik için uğraşıyodur.  O kadar çok seçim gelip geçiyor yine de kadro vermiyorlar askeriyenin en çok şehit veren rütbesine maalesef
tarafından
Valla bilmiyorum yıllar önce öyle söylüyordu. Lise mezunu bu arada

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 133 göst.
0 oy
33 cevap 1,305 göst.
20 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,042 göst.
0 oy
6 cevap 204 göst.