+1 oy
499 göst.
Diğer kategorisinde (1,538 puan) tarafından
Dişçi fobim vardı yıllardır gidemedim en son cesaretimi topladım bugün kendimi attım dişçiyle kadın yatırdı beni tir tir titriyorum ama zaten korkuyorum çekilecek dişi gösterdi şimdi çekelim dedi korkudan koltuktan kalktım ağlamaya başladım bakın benim fobim var daha önceden sağlam dişimi çektirdim 10 sene oluyor çekim 2 saat sürmüştü ve ilaçlara dayanıklılığım olduğu için uyuşamadım 5 kişi çekim için uğraştı ya çekerken hissedersem ya uyuşamazsam devam etmezsiniz dimi dedim kadın gülmeye başlayıp ay sinirlerimi bozdunuz dedi yapabileceğim hiç bişey yok en iyisi siz sabah gelin gece uykunuzu alın güzelce birde ağrı kesici atın öyle pozitif karşımda olun dedi kadından gram elektrik alamadım kapıdan bi çıkışım var arkama bile bakmadım yahu korkum var zaten beni rahatlatması gerekmiyormu kadın Doğum bir dişçi 2 allah bunların anlayışlısını versin dişçi fobim sonsuza kadar devam edecek ben daha gidemem heralde 

10 Cevaplar

+2 oy
(1,674 puan) tarafından
Bir yandan haklı bir yandan haksız doktor. Haklı olma nedeni günde kaç hasta bakıyorlar herkesin nazıyla oynayamazlar. Her insan yoruluyor ve sabrı var. Ama sakinleştirebilirdi de. Bir de şöyle düşün belki doktorun da kötü günüdür teselli verecek hâlde değildir, herkesin iş dışı da hayatı ailesi var sorunları var ve bence yine de sana çok tepki vermemiş uykunuzu alın gelin diye güzelce söylemiş 
(7,744 puan) tarafından
Ayy oy hakkim daa bitmiş artı da veremiyorum
-Reklam-
0 oy
(266 puan) tarafından
Bunun icin bir üniversite hastanesine gitmen lazim ilgi alaka icin onun disinda devlet hastanesinin umrumda bile degil ama korkunuzun uzerine gidi yoksa  o sizi yener siz onu yenin bnde korkarim disci 1 dogum iki disciyede gittim dogum aaaaaaa :D Allahım yardim etsin 1 tane dogurdum simdii 2 doguracam :D tabi o bni dogurmazssa 
(1,538 puan) tarafından
Gittiğim hastane araştırma hastanelerinden birinin polikliniğiydi ama hiç ilgili değildi bela olarak gördü bence beni mahsus yarına verdi kendim cayarım diyerek
(266 puan) tarafından
:D kiz bisey olmaz tekrar git
tarafından
Bizim burdaki universte hastanesi ama cok azarliyolar
0 oy
tarafından
Ayy sağlam diş gitmiş çok kötü olmuş ama seni sakinleştirebilirdi yani bana güvenin falan diyebilirdi
(1,538 puan) tarafından
Ya öyle dese ben bugün çektirip gelirdim kendi diyo acıyabilir diye nasıl ikna olayım kötü bi hikayemde var mendebur kadın valla soğuttu beni
tarafından
Ya ben hep erkek doktor tercih ediyorum kadınlar hep sinir bozucu valla
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Kız böyle konuşan doktora gitme kadın dişçi doktora hele hiç gitme onlarin gücüde fazla yetmiyor daha bi zorluyorlar insanı annem mahvolmustu kadın dişçinin elinde erkekler daha güçlü hemen çekiyor 
0 oy
(633 puan) tarafından
Ah canım olmuyor maalesef. Ama doktorun dediği gibi sabah sakince önce ağrı kesici al biraz pozitif ol 
0 oy
(6,206 puan) tarafından
Sende benim sinirimi bozdun napak diyeydin hasbamm
0 oy
(650 puan) tarafından
Bende korkumdan iki aydır gitmiyorum 

Dişim agrıyor diye bir gaza gelip gitmiştim 2 hafta sonraya gün verdi kanal tedavisi yapacam dedi eve geldim YouTube izledim kanal tedavisi nedir nasıl yapılır diye 

2 ay oldu gitmedm yanında asistanı da bizim tanıdık sürekli mesaj atıyo ne zaman gelcen diye :) sallayıp duruyom diyemiyom ki korkuyom gelmiyom :)
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Diş çektirmek istiyorsan kadına gitme erkek doktor git kadının gücü olmuyor çekerken ama erkek doktor hemen alıyor 
0 oy
tarafından
Benim de erkek doktor öyle yaptı dedim teşekkür ederim çok iyi sakinlestirdiniz adam çok o zaman bir sürü hastam var uğraşamam senle dedi bende tam çıktım eşim kızdı başka doktor cagirdim kadın doktor geldi o  ilgilendi  ve benim de korkum vardı geçti.. bence o kadarda korkulacak gibi deyil 
0 oy
(119,345 puan) tarafından
özelemi gittin devletenj

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 377 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Hayalperes_88 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 102 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 387 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 104 göst.
14 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu

380,266 soru

11,385,110 cevap

34,884 kullanıcı

...