0 oy
140 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (516 puan) tarafından
Bugun 2 gunum kizlar evet ac hissediyorum ama vucut alisinca baya baya yemek istemiyormussun. 69 kiloyum hedefim temmuzun sonuna ladar 60 olmak insallah iradeli olurum 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Insallah canm bende hamileyim dogurunca artik
(516 puan) tarafından
Sağlıcakla al kucagina insallah
tarafından
Amin insallah
-Reklam-
0 oy
(13,038 puan) tarafından
Tek öğün cok zorlar 2 ogun yap yengem öyle yaptı cok iyi kilo verdi 
(516 puan) tarafından
Yaa ac kalmadanda zayiflanmiyorki onuda yPtim verdimde ama daha iyi sonuc almak istiyorum kisa surede
(13,038 puan) tarafından
Nasıl yapiyo4sun peki
(516 puan) tarafından
Ilk gun 3te yedim bugun 2.gunumdu 3te yedim yine yarinda 4 5 gibi yicem onun disinda su yesilcay kahve şekersiz tabi zaten seker kullanmiyorum 6 7 yildi
0 oy
(2,972 puan) tarafından
68 ile diyete başladım 57 kiloyum şimdi kendi çabamla zayıfladım 
(516 puan) tarafından
Super cNim ne yaptin peki anlatirmjsjn biraz bide nekadar surede verdin
(2,972 puan) tarafından
2.5 ayda zayıfladım bir sene oldu kilomu hala koruyorum, sabahları aç karnına ılık limonlu su içtim kahvaltıda bir dilim kepekli ekmek yumurta zeytin, peynir yedim ara öğün meyve yedim yağsız gevrek yedim akşamda ne pişiriyorsam onu yedim ama ekmeksiz bide saat 5 de yedim 5 den sonra hiçbirşey yemedim yeşil çay içtim akşamları çay yerine şekeri biraz kestim, hergün tarçınlı Türk kahvesi içtim spor yapmadım, bide sahura kalkmadan 45 gün oruç tuttum borçlarım vardı kendi kendime kafaya koydum zayıfladım ve çok mutluyum görenler hep nasıl zayıfladın dediler, ilk önce kafaya koymalısınn zayıflıcam diye yoksa olmaz irade çok önemli
(516 puan) tarafından
Superisn canim tebrik ederim ben cok ogunle yapamadim ya yaptim.cok verdimde geri aldim bu tek ogunu cok arastirdim uzerine makaleler yazilmis videolar var cok doktorlar oneriyor bakalim
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Bebeğim ufak emziriyorum diyet yapmıyorum ama.saglikli beslenmeye çalışıyorum. Ramazan Bayramı'nda 72 kiloydum şuan 66 kiloyum. Hergun enaz 30 dk eliptik yapıyorum baya baya inceldim
(2,052 puan) tarafından
Kiz nasil sağlıklı besleniyorsun ne durumdasın şuan
(9,009 puan) tarafından
Şuan tam 60 kiloyum. Şeker abur cubur Makarna kızartma falan yemiyorum yersem de azıcık tadımlık yiyorum ekmek tam buğday bazen tambugday makarna yapıp yiyorum 2 öğün besleniyorum bol su içiyorum
(2,052 puan) tarafından
Tam buğday makarnası tadi nasıl normal makarna gibimi yenebilecek gibimi:)) bende azar azar yapcam ınşaallah bebek emziriyorum
(9,009 puan) tarafından
Tad farkı çok yok sadece biraz esmer. Eşim bile yiyo öyle düşün o çok yemez sevmez diyetik seyler
(2,052 puan) tarafından
Hmm anladim,spor filan yapiyormusun,kaç kilo verdin tam olarak
0 oy
tarafından
Ben de bugün tek öğün yedim ama akşam yemedim..çay yaptım  yanına birşey olmadan içemedim kaçamak oldu

Çok kilom yok boy kısa plunca göbek ortaya çıkıyor 62den 55e inmek istiyorum irade sıfır

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 402 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 214 göst.
31 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 281 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu

380,273 soru

11,385,575 cevap

34,885 kullanıcı

...