0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Dün postunu açmıştım gelecekmiş diye, dün gece 12’de kayınvalidem bize geldi geçen hafta da kayınpederimle ve görümcemle gelmişlerdi o saatlerde. Artık bişey diyemiyorum.

5 Cevaplar

+1 oy
(473 puan) tarafından
Çok şey demelisiniz , ben sizi çok iyi anlıyorum , yaşadığınız durumun benzerini yaşadım , hem de defalarca , kaynimin arkadaşını kocam yüzünden salonumun ortasında yatırdım hiç tanımadığım adamı , siz yapmayın , baştan koyun tavrinizi , kimse Allah razı olsun ne kadar iyi bir insan demiyor , evliliğiniz zarar görüyor , tahammül gosterdikce yipraniyorsunuz. Bir dost tavsiyesi , sizin mahreminize , evinize , isteğiniz dışında , isteğinizin dışındaki saatte kimse gelemez , kocanizin annesi de gelemez , çünkü artık oğlu tek başına yasamiyor.Bunu kabul ettirin , etmiyorlarsa da ömür boyu bunları böyle çekip cekemeyecwginize siz karar verin.Ben bu konuda çok yıpranmış ve dolu birisi olarak bunları yazdım , biraz uzun oldu kusura bakmayın.
-Reklam-
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Suan sizde mi
(301 puan) tarafından
Hayır dün gelmişti
(1,448 puan) tarafından
Valla olmadı şey de gel birlikte oturalım çünkü pek farkı yok strese girer insan..
Benim kaynanam habersiz hayatta gelmez hele ki o saatte hiç gelmez, abartmış senin ki
(301 puan) tarafından
Bu kadar olmaz ama ya dedim zaten geçenlerde bir bahane bulup her gün çağırıyordu gidiyorduk bizde, evde duramıyoruz birlikte oturalım da boşuna kira ödemeyelim daha fazla dedim.
(1,448 puan) tarafından
Kabul etmesin bide ahhaha
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Kaynananın amacı ne ki 
0 oy
(6,245 puan) tarafından

Artık bişey demelisin bence mesela de ki çok değerli kayınvalideciğim.. normal insanlar bu saatte uyumaya hazırlanırlar gündüzler çuvala mi girmiş dee:angel:

0 oy
(916 puan) tarafından

Abi bu nasıl bir görgüsüzlüktür ya:angry:

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 516 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 193 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 449 göst.