0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar eşimle daha dün konuştuk neden aramız bozuk olduğunu sürekli dışarı çıkıyor bu aralar abartısız sürekli çıkıyor evdede oyun oynuyor çocukla benle ilgilendiği yok yemek çay o kadar yani bugünde durmuş yemektem sonra cikicam zaten dedi bende çık yani ne yapayım dedim seni zaten eve bağlayan bu oyun dedim yoo ne alaka dedi dedim yok öyle benden bir tane var yani canımı bunlara sikmiycam artık herkesin kendi düşüncesi dedim ama varya çok sinir oluyorum çok yani nasıl davransam artık bilmiyorum yıldırdi 

4 Cevaplar

0 oy
(119,153 puan) tarafından
evde hangi oyunu oynuyo
plastation seviyo benimkide benide sarmaya basladi
(392 puan) tarafından
Ahahha  sende oyna askom sjsjs
fifa sardi oynuyozda şimoş agliyo mızıkcılık yapiyo oyunu bitiremiyo
tarafından
Bu psp ye bı cozum hulmak lazım sevda benjmkı de oyun ındırmıs bıtane zombılı mombılı cocuk uyudugu gıbı oyuna gırıyo gece 2de cıkıyo
onceden bende kizardimda bayagi sariyo oynayinca yaa
-Reklam-
0 oy
(183 puan) tarafından
Merhaba oyun konsolunu o evde yokken kaldırın. Birde siz de dışarı çıkın akşam mesela cocugu alın çıkın ama kötü bir şekilde değil biz bi çocukla şuraya gidicez felan diye söyleyin arada bi siz de çıkın. Yani hep evde bekleyen olmayin. İnşallah düzelir.
(1,540 puan) tarafından
Aynen katılıyorum sanıyorlar sadece ben çıkarım o çıkamaz çıkmaz bir iki çıkınca oda merak eder zaten
0 oy
(1,540 puan) tarafından

Bizde eşimle pubg oynuyorduk nişanlı iken yasaklamıştım evlenince kabul ettim oynamasını başkaları ile oynayana kadar benle oyna dedim bana da öğretti iki yıldan fazla oynadık şimdi oda sıkıldı bıraktı bende :D

0 oy
(703 puan) tarafından
Disari nereye cikiyor,kahveye fln mi gidiyor soyluyor mu nereye gittigini?
(220 puan) tarafından
Söylüyor evet ama çoğu zaman geç geliyor kafasına göre

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 427 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 225 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
+1 oy