0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar eşim asgari ücretli çalışıyor. Evimiz kira kredi kartı borçları var. Kızım biraz büyüsün anneme bırakıp çalışayım dedim şimdi de annem ameliyat oldu. Durumlar git gide sıkışıyor düşünmekten sıkıntı etmekten psikolojim bozuldu iyice. Bazen kendimi bi yerlerden aşağı atasım geliyor. Sizinde böyle bi durumunuz var mı. Veya evde yapabileceğim bi iş fikri olan bilen var mı ne yapabilirim diye.

10 Cevaplar

0 oy
(2,718 puan) tarafından
Hepimiz dönem dönem aynı sıkıntıları yaşıyoruz. Kendini bir yerden atmak çözüm olacak mı? 
tarafından
Aşırı depresyondayım çaresizlik çok kötü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kayınvaliden baksa çocuğa . Seni korkutmak istemem ama kış ayları daha zor geçecek. İmkanım varsa bir şekilde yolunu bul.hemen işe gir. Gerekirse kreşe fln ver. Eline gecenle faturalari ödesen,pazarını yapsan yine faydası olur. Allah yardımcın olsun ins şuan hepimiz aşağı yukarı aynı sekildeyiz. Paranın bereketi yok,alım gücü yok. Bir seneye kadar da devam edecek en az.
tarafından
Amin inşallah. Çocukla uğraşmayı sevmiyormuş bakası yok
tarafından
O zman verme zaten aman
tarafından
Aynen
tarafından
Kreşe verse kazandığı parayı kreşe yatiricak aldığı gibi keşke kreş çözüm olsa bende çalışırdım valla
tarafından
Çok sıkışmış o yüzden dedim. Fayda faydadir
0 oy
(1,932 puan) tarafından
Bizde öyle valla daha çocuk yok bir masrafimiz yok. Olsa sıkıntıya gireceğiz şu anlık iyi kötü idare ediyoruz. 

Eşim yardım edilesi bir insan değil yoksa hamile olmasam bahçeye çalışmaya falan giderdim. Evden ne iş olur bir fikrim de yok Allah yardımcin olsun
tarafından
Amin inşallah allah razi olsun hepimizin inşallah
0 oy
(92 puan) tarafından
Evden çocuk bakıcılığı felan yapsan 
tarafından
Kim küçük bebeği olan birine çocuk emanet eder canım kimse vermez düzgün ilgilenemez diye
(92 puan) tarafından
Belki okul cağında olan çocuklar olur ya , ne bileyim., aklıma pek gelmedi.
Çalışmak önemli bende çalışyorum seni anlıyorum
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bizimde çok borç var eşim asgari ücret alıyor ama sabretmek tek çaresi ,birde Bizim altın borcu altında hep artıyor daha şimdiden 3 kat fazlasını ödüyoruz
0 oy
(11,295 puan) tarafından
Annen için üzüldüm geçmiş olsun canım maddi sıkıntı da gelip geçici Allah can sağlığı versin hiç canını sıkma imtihanın tek maddiyat olsun bu günler de geçer allahin izniyle 
0 oy
(3,085 puan) tarafından
Evde çocuk bakabilirsiniz aklıma başka bir şey gelmedi
0 oy
(2,915 puan) tarafından
Bı anne nasıl kendimi bı yerden Atacam der ki ya 
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Herkesin sıkıştığı Bi dönem illaki vardır canını sıkma geçer bu da rızka Allah kefil unutma 
0 oy
tarafından
Bende senin gibiyim ya esim asgari ucret aliyor calisicam suan annem calisiyor annemde diyo sende calis bende calisayim iadre edin ben size 200 bin para vericem uzerine emekli maasimi ve caliatgimi vericem birlikte size bi ev alalim kaynanan cocuga baksin diyo kaynanamsa evde kopek bakiyo kopegi bahceye cikartamam dio ama ilerde  bizimle yaşama hayalleri kuruyor bende asla istemem diyorum şuan asgari ucret tek maas asla yetmiyor asla biraz altinim vardi surekli bozduruyoruz onlar bitince napcaz bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 309 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Berenbulut0 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 396 göst.
0 oy
7 cevap 143 göst.
26 Nisan 2022 Aile kategorisinde Dil ek (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 823 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Obir_annee044 (389 puan) tarafından soruldu