0 oy
189 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ilk oglumdada bii an once dogurmak istyodum bundada öyle cok sabrsiz biriyim sanirim bi an önce kucagma almak istyorum hatta karnim ne zaman buyur benm yaa :)) 165 boyunda olanlar karniniz ne zaman cikti

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız boyla ne alaka ahahah 
tarafından
Uzunlarin karni gec cikarmiş
tarafından
Yok ya öyle bişey ilk kez duydum canım
tarafından
Ozaman benim hiç karnımın olmaması lazımdı :D
-Reklam-
0 oy
(2,701 puan) tarafından

1.55 im doğuma giderken bile karnım çok yoktu :D

0 oy
(4,924 puan) tarafından
İkinciye 7haftalik hamileyim hamile olduğumu unutuyorum bazen kızımın peşinden koşmaktan herhalde karnım büyüyünce hisedecem hamilelgi.

Ama ilkinde hemen karnım büyüsün o hissi tadayim die çok sabirsizdim sonra bı sistim bı sistim ;)))
tarafından
Yaa kiz bende bunda şisiyom
(6,953 puan) tarafından
Aaaa ben de 7 haftalığım
(4,924 puan) tarafından
Bnm daha minnak ortada bişey yok bakalım artık ;)
(4,924 puan) tarafından
Sukufw çok zor zamanda getrcez desene Diyarbakır'da 30 Ocak 1 Şubat aradı tam soğuk kış ya
(6,953 puan) tarafından
Sorma canım tam kış ortası bakalım hayırlısıyla gelsinler de bir şekilde geçecek artık.
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben doğurdum çok rahatladım canım sen ne kadarlık hamilesin. Bu arada boyum 163 karnım hafiften çıkmaya başladı 14-15 haftalıkken
tarafından
Ben 13 haftaligim canm
0 oy
(1,224 puan) tarafından

Bir an once dogsa diyodum dogdu ilk 2 hafta filan iyiydi sonra gaz sancilari vs basladi keske bir an once buyuse diyodum 6 aylik filan oldu diş cikarma donemi basladi sonra keske yasina girse diyodum 1 yasina girdi buyudukce evde durmak istemedi disari cikmak istedi urekli oyun gezmek vs suan 2 yasinda ve keske her anının tadini cikarsaydim bebekligini cok ozledim diyorum :angel:

tarafından
Kiz benimde 2 yasinda var oglum inan buyumesi daha iyi
(1,224 puan) tarafından
Yani ne buyumesi ne kucukluk hali diyebiliyorum. Her yasi her hali ayri guzel zorluklar olsa bile. Simdi bebegim dogsa da sevsem diye sabirislikla bekliyorum oglumun o minicik halini ozledim
0 oy
(7,880 puan) tarafından
157 boyum bana sen hamile misin diyolardi:Dd karnım çok yoktu
tarafından
Ben ciksin istyorum artik ya
0 oy
(636 puan) tarafından

36+1 olduk patlamaya hazır balon gibi ortada geziyorum :D göbüşse kızımda 20 li haftalarda belli olmaya başlamıştı bunda 15 16 gibi belli oldu

0 oy
(13,806 puan) tarafından
Yok ben bu sefer hemen doğsun istemiyorum. Hatta zaman yavaş geçsin istiyorum. 
0 oy
(1,872 puan) tarafından
29 haftalık daha yeni yeni çıktı hızla büyücek herhalde bu zamandan sonra bir an önce zamanı gelse de sağlıkla dogursam 
0 oy
(912 puan) tarafından
Benim boyum 168 25. Haftadan sonra çıkmaya başladı şimdi 35 haftadayim daha yeni belli oldu 
0 oy
tarafından
1.82 ile doğuma gittim son hafta çıkmıştı karnım :D
0 oy
(489 puan) tarafından
35 haftalik olucam hem merak var hemde artik o kadar zorlaniyorum ki artik dogsunlar istiyorum ama kilo alsinlar gelisimleride iyi olsun istiyorum .analik yine karisik duygylar işte
0 oy
(836 puan) tarafından

18 temmuza gün verdiler geçmiyor :( 8 ay hemen geçti şu son 1 ay geçmiyor 

0 oy
tarafından
Merak etme dogdugunda da dicen ayy keske karnimda olsaydi da biraz uyusaydim 
0 oy
tarafından
Canim ben 19 +1 im 

Karnim birazcik belirgin ozellikle vucudumu saran elbise giydiğim zaman net belli oluyor büyüklüğü  

Boyum 1.67 kilom 63 
0 oy
tarafından

Yok valla hemen doğsun istemiyorum :D

0 oy
tarafından
ilk oglumda hamileliğin cok guzeldi hamile olarak kalip tadini cikarmak istiyordum.suan ikinci ama bi an once dogursam çocuğumu cok merak ediyorum ağrılarım var biraz da o yuzden gunumu iple cekiyorum
0 oy
(928 puan) tarafından
Bir an önce doğurmak istedim dogurunca da içerde daha rahattım dedim
0 oy
tarafından
160 boyum var ilk gebelik 10 haftalık hamileyim
0 oy
(2,503 puan) tarafından
Ay ilk çocukta bende hemen doğsun istiyordum ama şimdi öyle değil 2 çocuklu hayat gözümü çok korkutuyor 4 ay kaldı :D 
tarafından
Bnmde 5 ayim kaldi

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 557 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 130 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 202 göst.
28 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esmaa11 (75 puan) tarafından soruldu