0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
38. Haftaya girdik artık dogurmak istiyorum normal dogum icin ne yapmam lazim. Çok yoruldum gittikce zorlasiyor ya. Ne zaman dogururum acaba.

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bol bol yürüyüş yap canım 
-Reklam-
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Merdiven in çık, yürüyüş yap bol bol birde hurma ye :)
(75 puan) tarafından
Bugün 5. Kata ciktim indim yarında yapiyim bari
(4,583 puan) tarafından
Yap canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
0 oy
(762 puan) tarafından
Kendını rahat bırak kasma sakın ol meryem suresini oku yada dinle hurma ye ben oyle yapmıs tim 
(75 puan) tarafından
Valla yarın ilk isim hurma almak olacak
(762 puan) tarafından
Ben 34 de basladım yemeye ama erken dogdu kızım 36 haftalık dogdu
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Bebek doğum pozisyonu aldı mı? Bende 32+4üm şuan az kaldı benimde uykusuz geceler başladı 
(75 puan) tarafından
Bilmiyorum ki hayatim salı günü randevum var catı muayenesi olacak bide. Bakalim ne diyecek doktor.
(5,804 puan) tarafından
Hadi bakalım hayırlısı olsun senin adına benimde 34te nts ve normal kontrol var ama aşırı akıntı bel ağrısı mide yanması.. 30dan beri iyice zorlanmaya başladım
(75 puan) tarafından
Benimde aşırı akıntım olmaya başladı bi haftadır neden acaba ya
(5,804 puan) tarafından
31de gittiğimde doktor normal dedi bana bebek baskı yapıyor dedi ama yinede günde 3 4 kere iç çamaşırı değiştiriyorum okadar fazla oluyor
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ah canm ya doğunca keşke biraz dha bekleseydim de diyebilirsin benm gbi :) yarm yamlk uykudan zombi gbi geziyorum her gün
(75 puan) tarafından
Simdide adam akıllı uyuyamıyorum ki tuvalete gitmekten bari dogsunda seviyim
(762 puan) tarafından
Bende oyleydım bugun sabah 5 e kadar sebeb sız uyumadı aglama yok altı temiz ac degl gaz yok sadece uyumadı oyle cin gıbı baktı durdu etrafına kızım . Sabah da eşim gordu hanım bu halin ne dedı kızımız sagol sun uyuyası gelmedi dedım. Ahh Ahh saglıklı olsunlarda hıcdekı uykusuz kalalım
0 oy
(200 puan) tarafından
Yuruyuş yap iş yap ev süpür yer sil egilerek yap ve kasılmaların geldigi zaman sukuat yap evde kendin 
(75 puan) tarafından
Ev temizligi yapıyorum sürekli ama bakalım hayırlısı
0 oy
(818 puan) tarafından
Bende artik dogurmak istiyorum 39+2 ama tık yok biraz belimde agri oluyo tamam diyorum sabaha dogururm sabah uyaniyom hic bisey yok cok yoruldum artik 
(75 puan) tarafından
Insallah hemen dogur sanada dua edecem canım
0 oy
(43 puan) tarafından
Canım al benden de o kadar dünden beri nişanım geliyor ama ne şancı ne açılma var ben sürekli hareket etmeye çalışıyorum ne bilim zaman geçmiyor bugün hastaneye gittim yatış verdi onuda sancim yok gelince gelirim dedim rabbim bi avazda kurtarsin
(75 puan) tarafından
Yarın öbür gün dogurursun sen canım nisan gelmisse is tamamdır :)
(43 puan) tarafından
Hâlâ parça parça nisanım geliyor
(75 puan) tarafından
Allah bi avazda kurtarsın insallah canım benim hadi bakalım dikkat et kendine bu gece belki suyun gelir sancın gelir
(43 puan) tarafından
Dua et inşallah gelir
(75 puan) tarafından
İnsallah gelsin bebişin en kısa sürede canım sende bana dua et
0 oy
(43 puan) tarafından
Canım her gün 1 bardak kekik çayı iç benim öyle nisanım geldi valla kaynar suya bi tatlı kaşığı kekik köy iç öyle bak görürsün faydasini
(75 puan) tarafından
Zararı olmaz demi kız
(43 puan) tarafından
Yok canm benim ablam da öyle doğurdu çok şükür günümüz iyi ben içtim nisanım geldi yalnızca açılmam yok sancim gelip gidiyor ama doktor 2 güne doğurursun dedi bebekte gayet iyi
(75 puan) tarafından
Hadi bakalım allah bir avazda kurtarsın. İcer içmez mi nisan geldi
(43 puan) tarafından
2 güne flan canm

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 460 göst.
18 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 865 göst.
10 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Mlekdlra (1,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 208 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 325 göst.
5 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rabiaydin54 (523 puan) tarafından soruldu

378,318 soru

11,323,498 cevap

34,775 kullanıcı

...