0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Merhaba kızlar, 

Artık çok bunaldim annemi arıyorum babamı şikayet ediyor, babamı arıyorum annemi şikayet ediyor 36 yaşındayım tüp bebekle hamileyim , 9 aylık hamileyim, zaten sıcak bunaldim artık.44 yıllık evliler bu yaşıma kadar Daha bir gün bile anlaştıklarını bir-birlerine güzel söz söylediklerini duymadım. Hep kavga hep tartışma. Konuşuyorum anlamıyorlar hep bir inat kendi bildiklerinden şaşmıyorlar ne yapacağımı ne diyeceğimi şaşırdım artık 

Ikisinde çok seviyorum çok fedakarlar bize karşı hep iyiligimizi isterler ama artık gerçekten çok bunaldim yoruldum 36 yıldır hergun kavga gürültü bağrış çağrış. Birgün olsun kavgasiz gün geçmez mi? Babam 68, annem 61 yaşında bu arada 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sorunları ne ki 
tarafından
Sorunları hep kendileri hakları, birbirlerine karşı hıc tahammülleri yok maddi manevi hıc bir sıkıntıları yok. Aldatma desen hıc Olmamış bugüne kadar. Birbirlerinden nefret ediyorlar. Hiç birimizde alttan alalım bu yaştan sonra birbirimizi sevelim satalım yok. Hep birbirlerine bağırıyorlar anlamıyorum artık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onların arasında olan bisey sen kendi hayatına bak canım yeri gelince bile acma yani telefonu
0 oy
tarafından
Sen şuan bebeğine odaklan canım sonra onlarla konuşursun 
0 oy
tarafından
Hayırlısı de 
0 oy
(7,512 puan) tarafından
En hassas döneminde yanında olup destek olacakları yerde kendi dertlerine senide karıştırıyorlar aynı aile benimde başımda canım seni çok iyi anlıyorum.
0 oy
(52 puan) tarafından
Valla benim annemde yıllardan beri o bana bunu yaptı su bana bunu yaptı hep aynı şeyler ezberledim artık ve benm her onla konuşmadan sonra başıma ağrı giriyordu çocukla bile ilgilenemiyorum negatif enerji veriyordu bana.simdi kustuk 1 aydır rahatım napim üzülüyorum ama bni çok geriyordu
tarafından
Aynen öyle canım ne zaman yanyana geksek o şunu yaptı bunu şunu yaptı hep şikayet ama yapmış bitmiş 20 yıl olmuş üstünden geçeli hergün hergün aynı şeyler dile getirilmezki babamda aynı anan söyle anan böyle bu yaştan sonra kaldıramıyorum artık
(52 puan) tarafından
Kardeş olabilirler mi aynısı çünkü
tarafından
Olabilir hiç belli olmaz
0 oy
(403 puan) tarafından
Canim bian ben mi yazdım bu postu diye baktım aynı durumdayiz
tarafından
Ilk başlarda çok etkilenmiyordum ama artık doldum galiba çünkü çocukluğumdan beri aynılar benimde psikolojim bozuldu galiba bu durumdan
(403 puan) tarafından
Ben artık bosverdim sanada tavsiye takma he de geç şikayet ettikleri zaman hamilesin ilerde bebeğin olacak ve zamanını hep onunla harcıcaksin bunlar için canını sikma

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 353 göst.
0 oy
26 cevap 706 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sineem (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 524 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Oglumbirtanem (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 348 göst.
31 Ağustos 2021 Aile kategorisinde ipekipek (1,995 puan) tarafından soruldu