0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
32 haftalık hamileyim bir haftadır basur var kanama var bugün doktora gittim makatta çatlak var yırtılma var dedi sezeryan olurken söyle basurdan da ameliyat etsinler küçük bı işlem dedi sizcede dediği gbi olur mu korkuyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(119,139 puan) tarafından
cok zor bisi basur catlak dahada zormus gecmis olsun ileri seviyedeyse ol bence
(95 puan) tarafından
Kanamam var canım ağrıdan ölüyorum tuvalte dahi korkudan gitmiyorum doktorda dedi tuvalet korkusu oluşmuş dedim canım yaniyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun
(119,139 puan) tarafından
basur ol obez o koca toton yirtilsin
(95 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
tarafından
Lan de get böyle dua mı olur
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Basurım var benim akılsız kafam hamileyken doktora gitmedi bunun için. Bende sezeryan oldum keşke yaptırsaydım aradan çıksaydı
(95 puan) tarafından
Canım gittiğim hastanede sadece doğum var acaba yaparlar mı bilmiyorum gidince sorucam
0 oy
tarafından
Eşim basur ameliyatı  oldu şimdi iyi çok şükür hastaneye kaldırıldı öyle ameliyat oldu kanamadan dolayı az daha bayılıyordu ağrısı vardı koca adam inim inim inliyordu ağrıdan, amcam geldi hastaneye kaldırıldı direk ameliyat a aldılar doktorlar baya kızmıştı çok ilerlemiş son evresine gelmiş şimdiye kadar niye olmadın demişler o kabus gibi günler aklıma geldikçe çok üzülüyorum keşke daha erken olsaydı diyorum ameliyat an sknra 10 gün kötüydü lavaboya gidemiyprdu ama şimdi iyi çok şükür kanaması yok aci veya baharatlı Bi yemek yiyince ağrım oluyor diyor gerçi hep dikkat ederim misafir likte mecbur yiyor bence sende bian önce ol 
(95 puan) tarafından
Canım zaten ilk sezeryanimda yine basurdan duramamistim ağrıdan bı haftadir böyle ağrı çekiyorum çocuğum var eğilip kalkamıyorum çok korkuyorum ya bakalım Ameliyat olunursa olucam
tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşallah bian önce olup kurtulursun
(1,753 puan) tarafından
Merhaba bacım bn de de basur var afedersin tuvalte gitmeye korkuyorum zor mu geçmişti eşinin ameliyatı
tarafından
Merhaba canım adı üstünde ameliyat illa zorluğu vardır eşim ameliyat an sonra tuvalete gitmeye korkuyordu 1 hafta 10 gün ağrısı vardı sonrasında tamamen iyi oldu çok şükür o kadar ilerlemişti ki doktor çok kızmıştı neden daha erken gelmedin diye o da ameliyat an koktuğu için hep erteledi sonunda da bütün gece uyumayıp sabahın köründe hastanelik oldu öyle ameliyat oldu hep der keşke daha erken ameliyat olupta bunca zaman çkemeseydim der doktor ameliyat dediyse ol canım erteleme
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kuzenimin eşi doğumda oldu operasyon sende belirtki iki iki sıkıntı cekme
0 oy
(8,269 puan) tarafından
Sezeryan sonrası pırt yapman ve dıskılaman lazım canım basur zor bi amelıyat ama sen bılırsın gecmiş olsun 
0 oy
(362 puan) tarafından
Doğumdan sonra oldu kanamalı acılı doğum sancısı yanında hiç kalirdi sürekli sıvı içtim katı yicekler az yedim lifli yedim ve ishal şeklinde tuvalete çıkartan bekunis ve fitil  kullandım orası sert diski olmayinca yumuşak yapınca zamanla geçti ama hamilelikte emzirmede yasak diye biliyorum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 453 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 427 göst.
18 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 391 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 431 göst.