0 oy
1,203 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
Uzakta yaşıyoruz onlardan evlerine gidince kayınpederim bir kere olsun nasılsın kızım bile demez hiç muhabbet etmez benimle hiç baba gibi davranmaz bana yani. Eşim yok çalışmaya gitti sürekli arıyor bu ara her açışımda da yatiyor muydun diyo. Açamadığım zaman geri arıyorum yatıyordun heralde diyo. Eşimin ismi murat muratsiz hayat nasıl gidiyor diyo. :( Kayinpederim daha 43 yaşında genç ve ne bileyim rahatsız oluyorum çünkü normal de asla arayan soran veya beni gördüğünde nasılsın kızım diyen bir insan değil aradığında da bir ihtiyacın var mı diye sormuyor ki öylesine aradım diyo yani yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama rahatsız oluyorum ya bir de güle güle konuşuyor hep müsait değilim baba dedim kızım durmuyordu ama onu demeden önce iyi olduğumu falan söyledim müsait değilsen ben bidaha ariyem dedi kapattı iyi olduğumu söyledim işte yanj ne gerek var aramana. Kayınvalidemle asla karı koca ilişkileri yok çok aşırı soğuklar birbirlerine kuzenler çünkü o yüzden galiba aile hayatı diye bişey yok o yüzden bilmiyorum biraz rahatsız oldum ya :(

66 Cevaplar

0 oy
(7,446 puan) tarafından
Okurken rahatsız oldum uzak dur aramayıp aramayıp araması tuhaf hani ararsında bu tarz konuşmazsın
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Acma canim aradiginda
0 oy
tarafından
Kesinlikle açma 4 te 1 aç yani zaten eger òyle bi niyeti varsa senin anladıģını farkedip ùstelemez bence bi sùre sonra keser aramayı
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Açma telefonu o kadar rahatsız olduysan istediği kadar arasın sen rahatsız olduğunu belli etmezsen arar ve herşey söyler yani bilemedim niyet çok iyi gelmedi 
0 oy
(635 puan) tarafından
Belki niyeti kötü değildir hiç arayip sormuyor gibi olmuyum diyordur adam iyi düşünmeye çalışıyorum şuan aksi takdirde ne diyeceğimi bilemiyorum
0 oy
tarafından
Bende 40 yaşındayım uzak dur açma bile sert çık kimseye bisey deme sakın sadece sen mesafe koy konuşma uzak dur
0 oy
(1,751 puan) tarafından
Mesafe mesafe derim susarim tmm baban esin babasi ama ne bilim bacim ya dünya bi tuhaf oldu insanlar neye kime güvencemizi bilemiyoruz açma telefonu boşver yatiyormuyordun demesi yani ne bilim
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Açma yoğundum dönemedim de yorgan yıkadım halı yıkadım uydur birşeyler üst üste iki üç kez açma anlar 

Namus söz konusu bence yapmalısın bunu kesinlikle
0 oy
tarafından
Okurken cok kötü enerji aldim. Oyle bi devirdeyiz ki temkinli davranmakta fayda var. 
0 oy
(916 puan) tarafından

Canım ben iki yıldır evliyim kayınbabam bir kere bile aramamıştır beni dediğin gibi kaynanam bile ayda bir iki arar..

Terbiyesiz bide her aradığın da uyuyor muydun diyor aklıma Müslimenin dedesi geldi lütfen çok dikkatli ol... cevap verme iki üç defa sonra dersin bebeğim durmuyor falan hep cevap verirsen alışır...bacını dinle 5 defa ararsa 1 defa cevap ver onda da gönülsüz konuş bebekle uğraşıyorum falan de :(

(262 puan) tarafından
Hemen kapattım zaten kuzu bidaha ararım dedi kapattı
(916 puan) tarafından
Devir kötü maalesef:((
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Bende oglum ilk doğdugu zamanlar eve geliyordu en son eşime dedim sen yokken gelmesin söyle dedim ama gerek kalmadi sonra koye taşındılar bi daha da oyle gelmedi. Valla şu devirde kimseye güvenemem yani sende esine söyle bence
0 oy
(328 puan) tarafından

Kayınvaliden le konuşurken iki güne bir aradığını anlatsan

Eşine de tabiki

Ve bence açma  sonra Kayınvalidene dönüş yap babam aradı müsait değildim açamadım vs diyip Kayın babanıza değil kayonvalidenize dönüş yapın
0 oy
(7,287 puan) tarafından
Açma canim esine citlat  babanda sen gittiğinden beri iki gune bir ariyor filan de haberi olsun 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Arana mesafe koy açma telefonunu cnm 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Burnuma iyi kokular gelmedi günahı boynuna 
0 oy
tarafından
Bence açma telfnlari bi iki saat sonra da msj at duymadim filan de
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Bence iyi niyetinden aramıyor nette.....
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Sen uzak dur bu devirde kimseye güven olmuyor her aramada eşine de altta bir yorum çok mantıklı açma eşini ara peşine baban aramış duymadım aradım meşguldü seni mi aradı bir şey mi var tel bozuk ses gelmedi ben açtım felan de 
0 oy
(542 puan) tarafından
Bana kalsa aradığında açma sonra kayınvalidesi ara kayınbaba aramış duymamşım diye sürekli aynı şeyi yap Birdaha aramaz. Ama okurken ben bile bi ürperdim yani 
0 oy
(866 puan) tarafından
Açma sende aramalarına dönme Bi süre rahatsız olduğunu anlar elbet

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 305 göst.
21 Kasım 2021 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 224 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (307 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 322 göst.