0 oy
1,169 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hayirli geceler kizlar.25 haftalik erken dogum sebebiyle 3uzlerimden bi tanesini dogumdan 2 gun sonra kaybettim.9 aydir acisi dinmeyen tarifsiz bi duygu allah dusmanima bile yasatmasin.kayinpederim 5dk mesafedeki evimize gelip ikizlerimi gormezken aksam whatsapp durumunda paylastigi resimle acimi tazeledi sagolsun.bebegimin mezarina gidip arabasinida yanina park edip arka fon olarak bebegimin mezarini kullanip resim cekip durumunda paylasmasi ve toruna ziyaret yazmasi beni cok uzdu.resimi gordum ve icim ciz etti agladim bi sure.esime ara sildir dedim saat 11di ve esim bu saatte insan mi uyandirilir dedi.bende bu saatte onun yuzunden agliyorum insanlarin acisina saygi duymuyo gozune sokuyo diye cevap verdim.esimde aradi ve silmesini istedi.kayinpederim nedenini sordu ve esimde o resim internette mi paylasilir sil dedi.kayinpederim kizdi ve suratina kapatti telefonu.bende kayinpederimin durumuna cevap yazdim insanlarin acilarini gozlerine sokmayin allah islah etsin diye.gordu ve cevap yazmadi hos yazmasini beklemiyodum cunku cok dusuncesizler aciya saygi duymazlar.bu arada esimin ailesiyle cokta iyi degil aramiz.sizce haksiz miyim

24 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Kaldirmistir inşallah fotoyu. Ziyâret Allah rızası için yapılır milletin gözüne sokmak için değil Allah ıslah etsin
tarafından
Basta kaldirmadi canim girdi cikti mesajimi gordu.biraz gecti tekrar girdi kaldirdi.hava atmasini gosterisi cok sever benim melegimi o sekilde kullanmasi cok zoruma gitti.bide beklemedigim anda mezari karsima cikinca kaldiramadim
(6,136 puan) tarafından
Allahım kucagindakilere hayırlı sağlıklı ömür versin inşallah amin. Kaypederine de akıl fikir vicdan versin belki yola gelir. Kolay bisey mi kuzum öyle tepki vermen normal inadına yapar gibi
tarafından
Amin insallah allah razi olsun.ah keske yola gelse acidan anlasa.bi nevi inat yapiyolar canim her zaman boyleler
(6,136 puan) tarafından
Bir musibet bin nasihatten iyidir demişler Allah büyük sabredin bakalim kuzum
tarafından
Gercekten oyle canim sagol allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Yani mezarlıkla gösteriş yapılmaz paylaşılmaz yaptığı gerçekten çok ayıp 
(12,856 puan) tarafından
Bu arada başım sağolsun Allah diğer iki yavrum sağlıklı uzun ömürler versin
tarafından
Sagol canim allah razi olsun.ben normalde mezarliga giderken.bile evden cikinca kalbim yerinden cikicak gibi oluyo bebegimin yanina gidiyorum ama goremiyorum diye uzuluyorum agliyorum gidince.beklemedigim anda karsima cikinca cok kotu oldum
(12,856 puan) tarafından
Olunmaz mı ya bende 2 düşük yaptım ikisi de 5 haftalıkdı benim bile aklıma gelince burnumun direği sızlıyor senin acını tahmin bile edemem Allah sabır versin
tarafından
Sagol canim allah razi olsun.allah sanada sabir versin insallah evlat acisi cok baska
0 oy
tarafından

Üzülme cnm o sana cennette şefaatçi olacak inşallah :(

tarafından
Amin insallah canim tek tesellim o zaten
0 oy
(274 puan) tarafından
Bence cok haklisin. Mezarin fotograflarini cekip paylasmak bana dogru gelmiyor. Rabbim dunyadaki evlatlarınin bahtini guzel eylesin. Hayirli,saglikli omurleri olsun insallah. Amin. Kaybettigin yavrun icinde sana cokca sabir versin. Veren de Allah alan da vardir bunda da bir hikmet obur tarafta sefaatcin olacak Rabbimin izniyle..
tarafından
Banada dogru gelmiyor ama gelde anlat.gosterisi severler ama cahiller acidan anlamazlar.amin insallah allah razi olsun.tek tesellim o canim insallah sefaatcim olucak
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ya yok artık bununla da mı selfi çekilir kocaman adamsın ya bir de bn olsam neler derdim yine az demisin kuzum bnm ayrıca evet insan çok üzülüyor bnde o duyguyu biliyorum ama Allahim daha çok seviyormus yanına alıyor yavrularimizi üzme kendini dua et :*
tarafından
O ara agliyodum canim cokta derine inemedim yoksa yazicak cok seyim vardi.allah sanada sabir versin canim yasamayan bilmez kimsede yasamaz insallah.sagol canim allah razi olsun
(6,825 puan) tarafından
Çok şükür şu an bebeğimin doğumuna günler kaldı kuzum.. Rabbim bizimle kalanlara sağlık sıhhat versin ins seninde basın sağolsun diğer ikizlerine Allahim uzun ömürler versin cnm sabrin bol olsun
tarafından
Saglikla zamaninda kucagina al insallah canim sagol allah razi olsun
(6,825 puan) tarafından
Amin inşallah cnm teşekkür ederim :*
0 oy
tarafından
Allahim diger evlatlarini sana bagislasin canim dusuncesiz ******** herif insan bir dusunur ya 
tarafından
Amin insallah allah razi olsun canim.dusuncesiz canim gosteris ugruna benim acimi tazeledi
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Öncelikle başın sağolsun rabbim kalan iki yavrunun acısını göstermesin gerçekten büyükkk düşüncesizlik elinde olanının kıymetini bilmeli gelsin onları sevsin onları ziyaret etsin önce hadi gidiyor niye paylaşıyır bide utanmadan kızarak üste çıkıyo dengesiz.. Üzülme sen o melek seni cennetinde bekliyo oda yaptıpından utanır inşallah.
tarafından
Amin insallah allah razi olsun canim.gelip sevmez ikizlerimi canim daha 6 ayda 4 kere falan gelmistir.kizinca onun dedigi olmazsa hemen benim yada esimin suratina telefon kapatir.insallah canim tek tesellim o
0 oy
tarafından
Tövbe yarabbim ya bir de selfie mi yapmış yazık valla onu biri uyardım yaptığı çok yanlış 
tarafından
Uyarsanda laftan anlamaz canim cahiller ve gosterisi severler.sildirdik ama bize kizdi cok hakliymis gibi suratina esimin telefon kapatti.uyarsan da bildigini yapar o sonra yine
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim ben mezarlik fotograflarinin paylasilmasini sevmiyorum. Sahsen bende zoyaret ettigimde paylasmiyorum. Tepkini gostermissin. Allah sabir ve kolaylik versin bebisin icin
tarafından
Bende sevmiyorum hele ki benim bebegimi gosteris icin kullanmasi cok zoruma gitti.amin insallah allah razi olsun canim
0 oy
tarafından
kurbn olurum yaa haklsn hemde cokkk allh akil fkir versin ne dyimki iyi ettnz aradnz sende yazdn anlsn isini dusuncesiz ya
tarafından
Anlamaz cahiller canim.kaldir dedik diye bizede kizdi esimin suratina kapatti telefonu cok hakliymis gibi
0 oy
tarafından
Basin saolsun cnm Allah yavrularının acısını göstermesin. Kendince biseyler yapmış işte cnm ama çok ayıp etmiş hiç hoş olmamış ((
tarafından
Sagol canim amin insallah allah razi olsun.gosteris icin yapilcak sey degil torunu olucak bide
0 oy
(24 puan) tarafından
Kuzum dusuncesizlik bunlarin damarina islemis. Bu arada basin sagolsun Rabbim sabirlar versin
tarafından
Gercekten oyle canim biz ne desek bos.sagol allah razi olsun canim
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Basın saolsun cnm rabbim tekrar evlat acısı göstermesin meleklerini korusun 

Kayin pederini allah ıslah etsin senin demen gibi insanların acilarini kendi menfaatine çevirmek resmen yazık çok yazık bizim gecnligimize laf edenler her şeyi sosyal medyaya dökmeye çalışıyor  evlat sevdası bilmeyen acısını anlayamaz kuzum bu nesil neye gidiyor diyorlar ama bu nesil,değilde bu dengenizler daha neler yapcak cikartcak acaba ben onu,merak ediyorum 
tarafından
Sagol canim allah razi olsun.gercekten oyle canim.istediklerini yaptiramadiklari zaman o ceneni tutucan biraz diye uyariyolar.ama karsilik verince biz saygisiz oluyoruz.bide cok hakliymis gibi kizip telefon kapatiyo suratina esimin cunku istedigi olmadi gosteris yapamadi millete
(1,219 puan) tarafından
Aynen cnm boşver allaha havale siz uyarmışsınız inadına yapana daha ne diycek dengesizlik iste
tarafından
Gercekten oyle canim
0 oy
tarafından
Öncelikle başın sağolsun canım rabbim sabir versin sana. Kayınpederin gerçekten çok düşüncesizse davranmış çok ayip yaptığı şey. Ben 6 haftalık düşük yaptım ve aylarca etkisinden çıkamadım üstüne eltim bana henüz iki günlük kürtaj olmuşken bana kediler bile beceriyor sen beceremiyorsun diye laf attı içim parçalandı o öyle deyince. Allah ıslah etsin öylelerini kuzum. Rabbim tekrar bol sabır versin 
tarafından
Sagol canim allah razi olsun.ay neler duyucam daha bu ne terbiyesizlik boyle ya.bu insanlarda saygi merhamet kalmamis evladini kaybeden insana oyle sey mi denirmis.amin canim amin
tarafından
Malesef ki düşüncesiz insanlar çok canım allah ıslah etsin böylelerini. Ama allah işte boşuna demiyorlar rabbim kimsenin.ahini kimseye bırakmaz diye. Bana bu lafları soyledikten bi hafta sonra kocasının kısır olduğunu öğrendi pişmanlıklar icind3 benden özür diledi ama bi kere kalp kiirildi ya
tarafından
Oylelerini gercekten allah islah etsin.iyi yine ozur dilemis o bile bi marifet.ama dedigin gibi kalp kirildi bi kere ozur dilesede bos
0 oy
(290 puan) tarafından

Coook uzucu bi durum valla sanki misafirliğe qitmis foto cekmis koymus yazik ya simdi sen neler cekmissin:ermm:

tarafından
Gosteris daha onemli bi annenin acisindan.anlamaz cahiller cunku
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Haklisin tabi vicdansiz adam melek olan cocugu kullanip sizi uzcegine dikkat cekmeye caliscagina geride kalan torunlarinin yuzune baksin onlar icin hayrli bsyler yapsin kocaman insan 5 yasindaki cocuk gibi hareketler ya ben bile sinir oldum Allah sana sabir versin canim geride kalan yavrularinin uzun saglikli omurleri olsun ins
tarafından
Ah canim bakmaz bakar mi.aldiklari bi coraplari dahi yoktur daha.ama gosteris icin resim koyar el konussun ister torununu gormeye gidiyo diye.her zaman boyleydiler.hep millete gore yasarlar.amin insallah allah razi olsum canim
(1,422 puan) tarafından
Terbiyesiz insanlar iyi tatafindan bak canim gelip ota boka burunlarini soksalar daha sinir bozucu olur boyle uzak olmalari daha iyi boswer
tarafından
Canim onlar uzaktan yapiyolar zaten canim sonra da hic bi sey olmamis gibi yuzume guluyolar.cok yuzsuzler.keske dedigin gibi uzak olmakla kalsalar
(1,422 puan) tarafından
Oylesi daha da kotu Allah yardimcin olsun uzak dursunlar sizden ins
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Tamam git torununu ziyaret et bunu niye reklam yapiyosunki bide geride kalanlara rabbim uzun ömür versin git onlarin kiymetini bil amca yaa :( Rabbim sabirlar versin kuzum zor ikizlerine uzun saglikli omurler versin insallah 
tarafından
Goseris icin yapiyo canim severler boyle seyleri.gelmez canim millet gormez geldiklerini.yanindakilerin kiymetini hic bilmiyolar.amin insallah allah razi olsun canim
0 oy
tarafından
Ya haklisin bitanem basin sagolsun allah o kayinpederine akil fikir versin gerizekali adam ya 
tarafından
Allah razi olsun canim.akillanmaz onlar canim keske akillansalar
0 oy
(104 puan) tarafından
Allah sabır versin size diğer bebeklerinizi size bağışlasın okadar iyi anlıyorum ki ben de 16 haftalık bebeğimi kaybetmiştim grip atlamışım gibi muamele yapıp eşimin ağladığını alay konusu yapıp akrabalarına anlamışlardı Allah hepsini ıslah etsin ben hakkımı ne helal ederim nede haram Allaha havale ettim Allah sorsun onlara be işleriniz için ayakta durmanız gerekiyor uymayın siz onlara 
tarafından
Sagol canim allah razi olsun.allah onlarida islah etsin canim aglanmaz mi evlat bu dogsun dogmasin.bu onlarin cahilliklerini gosteriyo.bende oyle diyorum canim.allah bildigi gibi yapsin
0 oy
tarafından

Allah aşkına mezarlığa  gidip fotoğraf video çekmek ne diye yani gösteriş için toruna ziyaretmiş bizim burda ziyarete gidilir  paket paket gofret bisküvi şeker tarzı şeyler alınır  ordaki herkese özellikle çocuklara dağılır  ölen kişinin  hayrına ama fotoğraf çekmek bile bile durum yapmak falan allah ıslah  etsin :'(

tarafından
Yok canim yanindaki torunlarinin kiymetini bilmezler dolasmaya sevmeye gelmezler ama gosteris icin benim evladimi kullanir dede olucak bide

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 222 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 322 göst.
0 oy
23 cevap 644 göst.
9 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
66 cevap 1,180 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu