0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından

Malesef 15 dakikaya yakın uğraştı doktorumuz ve göstermedi tahmin edebilecek var mı aranızda? Çok merak ediyorum cinsiyetini

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kac haftaliksin
(3 puan) tarafından
14 haftalık olacak yarın 13 haftalıkken çekilmişti
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hiç anlamam canım ama kız geçti içimden :D sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah 

(3 puan) tarafından
Ya inşallah  2 erkekten sonra kız çocuğu bizim için mükemmel olacak kız istiyoruz ama bakalım saglıkla gelsin de gerisi önemli değil
tarafından
Benimde hiç göstermedi cadi 37. Haftada gorebildik ve sonuç kızımız oldu ☺
(3 puan) tarafından
Önce bi baktı ugraştı göstermedi doktor tatlı ye dedi tatlı komasına girdim yine göstermedi, karıştırmış olabilirim belki ama erkeğe benziyor sanki dedi o yüzden merak ediyorum ben de acaba kız mı erkek mi? Hamileliğin en zor dönemi bu cinsiyet beklenen dönem
tarafından
Vallahi ben neler yedim neler yaptım benimde erkek gibi dedi sonra Kız gibi dedi ondan sonra da hiç göstermiyor dedi ve en son 37. Haftada gösterdi cadi
(3 puan) tarafından
Hayırlısı bakalım benim de inşallah kız çıkar bu gizemden sonra
0 oy
(917 puan) tarafından
Bence kız olacak
(3 puan) tarafından
İnşallah  her annenin bir kızı olmalı
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Bn iyi bilirim kızım bi türlü göstermiyordu kendisini bikre kız bikre erkek dedler sonunda güzel bi kızım oldu sanki kız gbi geldi bana bacım kaç haftalık bebiş 
(3 puan) tarafından
İnşallah kızdır eşim hamile oldugumu duyunca çok heyecanlandı prensesim olacak diye gezdi ortalıkta  14 haftalık olacak yarın
(1,752 puan) tarafından
sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim
(3 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Sağlıkla al kucağına kaç haftalık 
(3 puan) tarafından
14 olacak yarın
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Benım oglumda bacaklarını hıc acmıyordu.doktor kız imajı verıyo bence kız demıstı. Ama oglum oldu 
(3 puan) tarafından
Bazı çocuklar çekingen oluyor galiba büyük oglumda bi süre göstermedi ama böyle gizli saklı degildi çok geç ögrendik cinsiyetini sanırım 20 21 haftalık falandı ögrendigimizde bakalım bu ne çıkacak teşekkür ederim
(1,014 puan) tarafından
Saglıkla gelsın. Hayırlı evlat olsun
(3 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(119,356 puan) tarafından
hayirlisi olsun   
(3 puan) tarafından
Teşekkür ederim

380,355 soru

11,388,496 cevap

34,894 kullanıcı