0 oy
1,696 göst.
Diğer kategorisinde (6,811 puan) tarafından
Emzirirken ekmegi ve hamur isini tamamen kesen var mi sutunuz nasildi bende kesmek istiyorum ama sutum etkilenir diye korkuyorum seker kullanmayan ve sutu bol olan var mi 

9 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
Herbalifeyin bi cayi var yag yakan bi onu arastir sabah aksam toplda yarim ekmek gecmicek sekilde ye hamur işi sakın yeme vr bol su iç en az 2 lt
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Ben varim canim..:Dzaten ekmek yada hamur sut getirmiyorki..meyve sebze cok yiyorum bol su iciyorum sut iciyorum..sutumde guzel geliyor..

0 oy
(843 puan) tarafından

Ekmek almıyoruz. Onun yerine bulgur yiyorum. Hamur işi nadiren kaçamak oluyor :angel:

0 oy
(10,047 puan) tarafından

Hiç bir sey kesmiyorum yiyorum :D tabii tam buğday unu ekmeği alıyoruz :angel:

(310 puan) tarafından
Aaa işte ben cnm:)))))
0 oy
(240 puan) tarafından
Cane bebegin emme sureci boyunca hersey ye ic tuket senin sutunden butun vitaminleri aliyor anne sutu gibisi mi var bos ver kilo al karnin ciksin hic takma kafana yeterki o saglikli beslensin bagisikligi güçlü olsun nasıl olsa memeden kesince o kadar zayıflarsın ki ilerde keşke yapmasaydım demezsin 
0 oy
(6,712 puan) tarafından
Maalesef ekmek ve hamur işi süt yapmıyor canım . En zararlı si da ekmek. Insan ağzını tutamıyor ki☺
0 oy
(98 puan) tarafından
Normal yiyorum ben. Tatlı börek çörek. 
0 oy
(335 puan) tarafından
Tamamen kesme canım. Ekmek ve hamur da gerekli. Ama dozunda tabi. Protein bakımından zengin beslenirsen kolay kolay acukmazsın. 

Tatlı ile pek aram yok mesela. Hatta sütüm artsın diye hoşaf falan diyorlardı öama yok. İçemedim. 

Şekeri de tamamen kesmek yerine doğal şekere yönel. Kuru kayısı, erik, hurma VS. Hoşaf yap meselaa. Ne bileyim. 

Sütün ana maddesi sudur. Suyu bol içersen çok sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum. 
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ben yemiyordum ilk zamanlar 3 aylik olana kadar yemedim sonra bi bayrama gittim kendimi durduramıyorum

Sütüm iyiydi yetiyordu sukur ekmek hamur isi şekerli icecekleri hic içmedim bebegimin kilo alımı gayet iyiydi 
(6,811 puan) tarafından
Hmm bende bugun basladim bakalim yememeye sadece sabah kahvaltisinda 1 dilim yedim yesillik ve su icmeye basladim bakalim insallah ise yarar
(2,849 puan) tarafından
Yariyo canim bn 97 ile dogum yaptım eve geldiğimde 86ydim simdi ise 77 ile 78 arasında gidip geliyorum
82 ile hamile kaldim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 140 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
23 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde alaaddingmail.com (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
23 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde alaaddingmail.com (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
5 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Pamuks (66 puan) tarafından soruldu

377,935 soru

11,312,389 cevap

34,745 kullanıcı

...