0 oy
1,034 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar inanın çok mahcup etti beni komşum. Buna yüzsüzlük denilir mi bilmem ama. Çok ta samimi değiliz öyle çocuklarımız yaşıt diye çok nadir kapıda oynarken sohbet ederiz. Bigün onun kapısında oynarken su almayı unutmuştu suzuzlardı bizde yeni arıtma taktırmışız bende dedim ki böyle durumlarda acil oldumu benden alabilirsin dedim. Kadın nereden anladıysa koca koca damacana yolluyor bana. Ben de bıktım su az akıyor diye geciştirdim. Şimdi ise 5 lik bidon getirdi doldurdum meğerse su akmiyormus o 5 lik te deposundan doldurdum 2. Bidonu getirdi gittim ki su akmıyor o kadar korktum ki arıtma bozuldu diye sonra baktım su almıyor bi rahatladım. Ama kızlar eşim çok rahatsız bu durumdan aritmayi tanıdıktan 2 bin aldık. Daha yeni ödemesini yaptık. Napcam ben ya akmıyor diyorum geciştiriyorum anlamıyor da zor duruma sokuyor beni. 

39 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Arıtıcı bozuldu de kısa ve oz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ay yüzsüzlüğe bak bidaha gelirse su faturası 200 geldi yarı yarıya ödeyelim de 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
valla almışsın başına belayı hahab 
(321 puan) tarafından
Sorma canm eşim de bı burun kırın yapıyor sorma. Adam da haklı biriktirdik arıtma aldık ama bozulsa 2 bin bizim için büyük para
(1,995 puan) tarafından
vallahi ister darılsın
İnsan gibi de Çok kullanmıyoruz falan filan de bozulacak diye de
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Açık açık diyeceksin o utanmıyosa sen ne diye utancaksın resmen sülük gbi yapışmış sana 
(321 puan) tarafından
Aynen canm kızından çekiyorum yetmiyor Muş gibi sürekli bende sürekli kavga üff bı rahat yok
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ay nefretlik insan tipi yüzsüz işte kurtulamazsin tartışmadan
0 oy
tarafından
Ya işte insanlar cidden çok fena benimde arıtma yok hep hazır alırız üç komsumda hep söyledi en son kendileri doldurup gönderdi hiç gitmedim kapılarına
(321 puan) tarafından
En iyisi kuzum inan gitmesen daha çok hevesle doldurur. Bide suyu az akıyor uğrâstırıyor.
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çok saçma ya taktırsın arıtmasını o arıtmalar ancak 5 litrelik dolduruyor zaten sonra duruyor ayrıca su israfı oluyor zaten bi de komşu için niye böyle bi şey yapasın 
(321 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kuzum inan sinirden çıkıp parka gittim şimdi geldim hala akmiyor su ona doldurdum içindekini de biz susuz kaldik
(4,089 puan) tarafından
Arıtma çalışmıyor de gönder germekten 5 litre doldurup sonra çalışmıyor beklemek gerekiyor yalan değil sonuçta
0 oy
(657 puan) tarafından
Komşuya damacana göndermek nedir? Hayrat mı bura?
(657 puan) tarafından
Sebil... Çok yüzsüzce bence. Ayrıca kullanım sıklığı filtreyi erken eskitiyor. Filtreler 300den aşağı değildir.
(321 puan) tarafından
Bizimkinin değişimine 500 dediler. Kuşum bide suyu az akıyor 5 lik tam dolmadan bitiyor.
(657 puan) tarafından
Size doldurunca bize su kalmıyor demek gayet mantıklı bence. Kusura bakmayın bir daha şişe yollamayin dolduramam dersin biter. O da sizin bir işinizi görse neyse ama maddi olarak bir başkasının yükünü çekecek bir devirde yaşamıyoruz
(321 puan) tarafından
Canm valla sinirden aldım kızları parka çıktım geldim ki sular hala akmiyor dolaba da atmamışım cidden susuz kaldık
(657 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ya. İyilikten maraz doğar dedikleri bu olsa gerek. Bide zekiye suların gittiğini bilip bidonu size yollamış.
0 oy
(13,869 puan) tarafından
Iyide siz durmadan doldurursaniz filtresinin hemen  değişmesi gerek. Sende söyle fatura çok geldi eşim kiziyor kusura bakma de. 
(321 puan) tarafından
Fatura ya değilde makineye birşey olacak diye üžülüyorum
(13,869 puan) tarafından
Faturayi bahane edeceksin zaten canim.
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Kız sebil gibi mi duruyorum surekli aktirinca bozuluyor kusura bakma de verme 
(321 puan) tarafından
Denilirmi kuzum cidden öyle dobra da değilim ayıp olmasın faln diyorum kendime yakıştramyorm ama onlarda baya yüzsüz
(7,249 puan) tarafından
Şakaya vur sòyle gitsin karsidaki bu kadar yúzsusse hersey denir
0 oy
(296 puan) tarafından
Kapıyı açma anlasin
(321 puan) tarafından
Kızı var kızlarım ağlıyor hemen neden arkadaşıma acmiyorsun bide giriş kati hemen balkona koşuyorlar
0 oy
(866 puan) tarafından
Bozuldu de yada çeşmesuyu ver gitsn o ne öyle su içinde zırt bırt kapıya dayanılmaz ki 
0 oy
(830 puan) tarafından
Bizde kaynanamlardan alıyoruz suyu ama onların su indirimli ve kaynanam kendi suya para vermeyin getirin şişe diyor.

Gidince depodaki su bitiyor o yüzden su akmiyor
(321 puan) tarafından
Kız kaynana doldursun evladisiniz sonucta. Ama bu yedi yabancı
(830 puan) tarafından
Tabi cnm ben vermem ya
0 oy
(119,338 puan) tarafından
gecmis olsun o vazgecmez
0 oy
tarafından
Kapıya resmimi çıkarır asar tahmina hayrati yazardım.. 

Adım tahmina. O anlardı ordan anlicani 
(321 puan) tarafından
O ney kız :))
0 oy
(507 puan) tarafından
Filtresi dolmuş pahalı değiştiremiyoruz bizde dışarıdan alıyoruz de
(321 puan) tarafından
Kız yeni taktırdığımızı biliyorlar:))
(507 puan) tarafından
Açık açık sana doldurunca bize kalmıyor diyeceksin o zaman canım :)
0 oy
(633 puan) tarafından
Kız doldursan bozulmuyor öyle korkma :) bizde lojmanda oturuyoruz kuyu suyu olduğu için arıtıcı taktık. Ama arıtıcısı olmayanlar marketten alıyorlar bende komşularıma lazım oldukça gelin alın diyorum  ve veriyorum. Zaten 6 ayda bir filtre değişimi var. 

Hergün o kadına 10 litre vermen cihaza inan birşey yapmaz.
(7,768 puan) tarafından
Kız yüzsüz biriymiş kadın 2 litrede verilmez öylesine
(633 puan) tarafından
Bak o ayrı senin işini görmüyorsa senden malını sakınıyorsa yapma canım. Depoda su kalmadı kullandım dolması 2 saati bulur ben de dışarı çıkıcam falan de 2-3 defa geçiştir o zaman Ankar
(633 puan) tarafından
Evet biraz yüzsüzmüş. Ben kendi komşularıma kıyasla açıkçası ver dedim
(321 puan) tarafından
Ahh kuzum sen şimdi cirilik yapıyorsun diyorsun. İnan öyle bı yerdeyim ki zaten gurbetteyim 2 insanla iyi olayım diye kendimi mahrum edip onlara veriyorum. Ama gördüm ki herkese iyilik yapılmıyor bayiyolar sonra. İnsanı sala.k saymalari ayrı konu damacana olmuş 30 lira büyün diğer komşularım da verme iyi alistirmissin gidip alsn kendine bulmuş beleşe para talep etsen asla getirmez sana diyorlaf
(633 puan) tarafından
Yok canım cimrilik yapıyorsun demek istemedim sadece cihaza birşey olmayacağını izah etmeye çalıştım yanlış anlattım sanırım k. Bakma. Az önce olayı anlattıktan sonra anladım zaten neden geri durduğunu ve hak veriyorum sana
0 oy
(281 puan) tarafından
Bidonunu al ardi ardina sende git belki anlar
0 oy
(52 puan) tarafından
Yani bozulmazda filtre değiştirir durursunuz oda 70 liraydı en son tek filtre
0 oy
(9,604 puan) tarafından
Litresi azdır canım bize anca yetiyor de yüzsüzlüğe bak

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 368 göst.
0 oy
13 cevap 427 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,863 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 325 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Allizzwell11 (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 515 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde fatos18 (750 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı

...