0 oy
425 göst.
Diğer kategorisinde (5,804 puan) tarafından
Ya yaşı annem kadar olan bi kadın çokta severim ama kaçıncı uyarışım gece 10 oldu mu evi temizliyor baya makine açıyo koltuk falan çekiyor bazen gece 12de mutfaktan sanki taşla yere vurur gibi sesler geliyo oğlum zıplayarak uyanıyo ağlıyo.. Az öncede gidip uyardım abla bak oğlum süpürge makinesi açınca sen birden sıçradı daha öncede söyledik gece yatak odası tarafını bari süpürme dedim tamam tamam unutmuşum diyo delircem 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gündüzleri ne yapıyor ki tombala mi çekiyor bu kadın 
(5,804 puan) tarafından
Anlamıyorum gerçekten anlamıyorum gece 10 oldu mu temizlik aşkı tutuyo kadının
-Reklam-
0 oy
tarafından
Unutmuşum dediğinde kafasına süpürgeyi geçir birdaha unutmaz
(5,804 puan) tarafından
Az kaldı öyle yapcam ajshsj :D
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Madem laftan anlamıyor daha sert söylemen lazım çocuğun aklı çıkmıştır yazık ya 
(5,804 puan) tarafından
Aynen öyle bide dün 6 ay aşısı oldu huzursuz zor dalmıştı
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Annem gilin üst katında vardı öyle Bi aile meğer akşama kadar yagiyolarmis gece uyanıp sabh 8 9 da yagiyolarmis eşi gececi diye 8.aylik oğlundan tut helsi
(5,804 puan) tarafından
Bunlar gündüzde misafir falan ağırlıyor anlamadım ki
0 oy
(13,612 puan) tarafından
Öyle tatlı dille olmuyo yavrum.

İlla bağırmak gerekiyor.

Üst katimda 3 delikanlı var maç oluyo, kavga oluyo,küfürler oluyo belli bişey olunca ses cikarmiyorum anneleri de genç 40 yok yaşı hani komsuyuz ister istemez onlar da bnm çocuklardan rahatsız oluyolardir diye.

Gece açtı 11 buçukta süpürge,aradım tatlı tatlı uyardimm.

Ben olsam yerin dibine geçerim.

Arefe gecesi saat tam 3.

Evde annemler abimler yeğenim falan var herkes uyuyo.

Takir tukur sese uyandım.

Neeee? 3te elektrik süpürgesini açmış.

Arıyorum duymuyoda .

Açtı en sonunda .

Dedim snn Allah'ın yok mu ya senin imanın yok mu neler diyorum ama.

Dedim Allah'tan kork be. Saate bı bak dedim ya.

Diyo Merve 5 dk valla hemen kapatırım.

Dedim deli etme insani insanın ağzına scmaya mecbur musunuz falan baya saydım.kapatti.

Bidaha yaparsa bu sefer kapıya çıkıp avazim çıktığı kadar bagrcam
(5,804 puan) tarafından
Valla bende son düzgün uyarım bidahaki sefere kötü kavga edicem kaçıncı uyarışım gündüz yap akşam 9a kadarda naparsa yapsın inan bişey demem ama gece 10da süpürge açılmaz ya
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kul hakkına giriyosun yapma de umarım anlar
(5,804 puan) tarafından
Valla çıktım abla çocuk zıpladı korkarak uyandı yapma dedim
(7,768 puan) tarafından
Sen bi dahaya benm dediğimi de azıcıkta olsa imanı varsa anlar umarm
0 oy
tarafından
Bidaha seni dinlemezse zabıtayı ara canım
(5,804 puan) tarafından
Önce bi kavga ederim eşim güvenlik görevlisi şehirdeki zabıtaların çoğuda arkadaşı valla
tarafından
Valla çağır ceza yazsınlar bizim üstumuzdekide sabah 9 akşam 10 ya çivi çakar ya matkap açar dedim ablasamazsak gerekli yerleri ararım
(5,804 puan) tarafından
Bu son uyarımdı. Gerçekten düşüncesiz insanlar ya
0 oy
tarafından
Temizliğini gündüz yap gece yapiyorsan da ses çıkarma burası apartman kimseyi rahatsız etme hakkin yok bu kaçıncı de sert çık biraz . Biz bebek çok  ses etmesin komşulara ayıp olur diye elimizden geleni yapıyoruz milleteki rahatlığa bak ya. 
(5,804 puan) tarafından
Valla son tatlı uyarım bidahakine bağıracam artık çünkü kaçıncı bu konuşarak uyarım
0 oy
(1,048 puan) tarafından
polisi ara yasak diye biliyorum bn 
(5,804 puan) tarafından
Valla zabıta aranır arkadaşı eşimle hepsi ama tatsızlık çıkmasın insan gibi konuşayım dedim
0 oy
(802 puan) tarafından
Ya benimde yandaki her ptesi sabahin korunde tuvaletini temizliyor tak tuk uyandiriyor insan biraz yavas yapar uyuyan vardir belki diye dusunmuyorlar hiç 
(5,804 puan) tarafından
İnanki sabah yapsa ses etmem ama gece yapılmaz yani
(802 puan) tarafından
Kiz saat 10da da ses yapsalar yine kizarim bebekli ev deyip biraz dusunmeleri gerekiyor belli mi oluyor hangi saatte uyuyup uyandiklari biz hic ses yapmiyoruz bazen camasir lazim oluyo onun icin bile gec saatse acmayiz esimde actirmaz asagidakilere ses gider cocuklari var diye. Cocugumuz yokkende boyle dusunuyoduk ama malesef herkes boyle dusunmuyo
(5,804 puan) tarafından
Yok kız umurlarında değil valla ablayı severdim o yüzden hep güzel güzel uyardım
(802 puan) tarafından
Sen uyarmissin birde ona ragmen yaptigi ayıp guzel dilden anlsmiyor yada 10 dan sonra elektrik az geliyo diye aksam aciyor
(5,804 puan) tarafından
Valla ben 9dan sonra evde hiçbişey yapmıyorum eşimede yaptırmıyorum
0 oy
(1,995 puan) tarafından
ay ablamın komşusu aynı günde 4,5 defa süpürge , yüksek müzik açıyor sistemi var 

deliriyo ablam geçen dayanamadı kavga ettiler laftan anlamıyo kadın 
(5,804 puan) tarafından
Valla anlamıyo buda kaçkere söyledim
(1,995 puan) tarafından
çok sinir bozucu anlıyorum seni canım ya
(5,804 puan) tarafından
Hayır bide hem diş hem aşı olunca huzursuzdu 9da sallamaya başladım 9.40ta daldı uykuya 10da makine sesine bi zıpladı yavrum nasıl ağladı
(1,995 puan) tarafından
kıyamam ya korkmuş yavrucak
0 oy
tarafından
Abla gündüzler çuvala mi girdi deseydin. 

Sabah erken saatte ve gece geç saatte yapmam hiç bir şey. Sadece ben yokum yani alt katimda ki rahatsız olabilir. Hatta hafta sonları öğleden sonra yaparım bütün işlerimi 
(5,804 puan) tarafından
Dedim abla saat 10 bebek zıpladı korkudan tamam unutmuşum diyo bebek olmasada biz uyuyoz belki
tarafından
Unutulacak bir şey yok. Bevek olmasa bile o saatte iş yapılmaz. Aklı yok mu idrak edememiş mi
(5,804 puan) tarafından
Anlamıyorum ki kaçıncı uyarı
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bebim üst kat komşumda öyle saolsun gecenin bi vakti temizlik perileri gelir birden ")) şükür söyleye söyleye bıraktirdik 
(5,804 puan) tarafından
Valla ben 6 aydır kaçkere söyledim bebekten önce tölere ediyordum ama doğumdan sonra uyardım hep tatlı dille

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 856 göst.
6 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,804 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 326 göst.
0 oy
39 cevap 1,034 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu

377,967 soru

11,313,127 cevap

34,747 kullanıcı

...