0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından
Kızlar eşimin ailesi teyzeleri abisi vs genetik Akdeniz anemisi var oğlum 3 yaşında sürekli kansızlık düzelmedigi için birde eşimdede var diye çok çocuk doktoruna götürdüm hepside olabilir dedi araştırma hastanesinde talesemi için test yaptırdım ve dediğim gibi oğlumdada çıktı. neyse kaynanamlardayiz bende hamileyim tutturmuş benim annemde de var doktor  onun tek çaresi aynı şeyden yiyip içmemek ayrı tut herşeyini bende en sonunda bu bulaşıcı hastalık değil genetik dedim ne yapılsa da tedavisi yok sadece evleneceği kişi aynı şekilde olursa çocukları hasta olabilir dedim sustu.

Hamileyken ödemle baya yatalak oldum bu seferde Zeynep Kamile git hastalığını anlat dedi ben hasta değildm ödemim vardı onunda bir ilacı yok bol hareket ve sağlıklı beslenme  doktorumla konuştum oda aynı şekilde anlattı önceki doktorumda öyle kesin buda öyle olucak diye bişey yok diye anlatıyorm oğlumdada gitmediğim doktor hastane Mr röntgen kalmadı herşeyi yaptılar ödem vardı dikkat etmediğim için öyle oldum dedim sustu denge.siz ya sanki oğlumla kendim hasta olalım bir tek o biliyor bana araştır kocanla git diyor eşim Asker ve asla izin vermiyorlar o halde ben çocuğumu hamile olduğum hâlde kucağımda alıp giderim kocasız bir yere gidemiyor gelmiş bana sen Buradaki doktorlara güvenme diyor ben 100 tane doktora gittim 8 ayda bir tek benim doğum yaptığım hastanede ki doktorum anladı ve oksijen tedavisi başlattı çok şükür geçti hala bana hastalıkkiymism yok bende 3 tane çocuğum var bana niye olmadı diye o haldeyken kaç kere ağlattı gelmiş milletin içinde hastalığıni şöyle diyor 

9 Cevaplar

0 oy
(4,390 puan) tarafından
eltim yok =)
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çevremde ailemle arkadaşlarımla yaptığımız genel sohbetler bunlar ben bi art niyet kötü bi söz göremedim sen bu hastalıklardan bunaldığın için bununla ilgili konuşmak istemiyor olabilirsin o yüzden bu konularda her sözü batıyordur 
(830 puan) tarafından
Hayır cnm öyle değil her konuda ben biliyorum sen bilmiyorsun gibi konuşuyor ben zaten bişey sormak istediğimde onada başkasına da sorarım ama bu milletin içinde ben hastalıklıymisim gibi sen böylesn işte sen sürekli hastasın gibi imali konuşuyor.
En basiti saçımı boyaticam ne gerek var masraf dedi bende kendim için yapıyorum dedim göreceli bir kavram diyor komik komik yorumlar
0 oy
(116 puan) tarafından
Ağzı var ama boş konusyir 
(830 puan) tarafından
Ayy sorma kanki
0 oy
(119,338 puan) tarafından

eltim yok :woot:      şuanlik adayi var

0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım kız sana kötü. Hiçbir şey demediği gibi bence sen onu ikidebir tersliyorsun. 
0 oy
tarafından
İki eltim var biri alman dillerimiz farklı ayda yılda bir konuşuruz diğeri de İstanbul da yaşıyor hiç karışmaz etmez tabi bende onlara karismam
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Eltimde gorumcemde kaynimda yok. Ama bir kaynana varki hepsine bedel. 
0 oy
(288 puan) tarafından
Abooo zulüm gibi bu tarz insanları anlıyorum benim başımda da var ama anlamadıkları bir şey var her bebek her hamilelik her insan aynı değil senin derdine deva olan doktor bana birşey yapamaz yadansana iyi gelen herhangi bir şey bana iyi gelmez bunu anlamak niye bu kadar zor şu akıl verip sinir etmek yerine geçmiş olsun de gec bu kadar mı zor
0 oy
(158 puan) tarafından
Oglumda Akdeniz anemisi taşıyıcısı babamızın ailesi hep taşıyıcı.eltimin kızı var aşırı oğlan istiyorlar.bana diyor eşim çok oğlan istiyor ama senin oğlan gibi hastalıklı olursa diye korkuyorum hastahneden cikamiyorsunuz genleri hep hastalıklı dedi bana  eltim morelin çok bozulmuştu.oglum bir kere hastahnede yatmıştı.bi cocuga bakamadıniz dedi kaynim.simdide kendi kızı sürekli hasta oluyor.
(830 puan) tarafından
Heh bak benim danga.lak eltimde böyle saçma sapan ima ediyor Bir insan bişey dese konuşma tarzından anlarsın dimi benimkide bana sürekli ben 3 tane doğurdum hiç bişey olmadı diye sala.kca konuşuyor
(158 puan) tarafından
Kuzum valla kötü niyetle söyleyince anlaşılıyor benim eşim bile anladı normalde hiç önemsemez böyle seyleri

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 150 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 526 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 230 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 324 göst.