0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (272 puan) tarafından
Temmuzda 3 e girecek şu son 1 ayda ben sabır diyorum o inadına yapıyor herseyi cildircam artık ne babasını ne beni dinliyo tam bi oğlan çocuğu 3 yas anneleri sizde böyle mi

11 Cevaplar

0 oy
(17,811 puan) tarafından
Benim oğluş uysal abisi çıldırtmazsa
(272 puan) tarafından
Vallahi bizimkide öyleydi tek çocuk ama of bilmiyom
(17,811 puan) tarafından
Benim büyük oğlanda agrasifti tek büyüdü 3 yaşına kadar sonra kardeşi olunca daha beter oldu şimdi akıllı ama bazen dürtüyolar işte
-Reklam-
0 oy
(56 puan) tarafından
2 yaşı bitirmemize daha var ama beni korkutmayın 3 yaş içinde :)))
(272 puan) tarafından
Vallahi biz şimdiden illallah dedik Her yaşın cidden zorluğu var hersey ağlıyor söz dinlemiyo sadece son bir ay içinde ya
0 oy
(1,168 puan) tarafından
2 haftadır benim kızımda her şeye ağlıyor Temmuz da 3 yaşında olacak 
(272 puan) tarafından
Herseye ağlıyor hiç dinlemiyor bizi son1 ayda sadece
(1,168 puan) tarafından
3 yaş sendromu baya sert geldi çabuk biter umarım
(272 puan) tarafından
Sorma vallahi 2 böle değildi inşallah cnm
0 oy
(396 puan) tarafından
3 yaş sendromu canım benim oğlan da ağustosta 3 e girecek. Çok hırçın agresif bir çocuk oldu iyice. 

Hatta ergen tiplerine bile giriyor oda ya gidip kapıyı çarpıyor. Bütün gün ben küstüm deyip duruyor. Canımızı çok yakmaya başladı yani şiddete meyillendi birez. Oyuncaklarıni atar bize. Dışarı çıkarıyorum eve geliyoruz aynı. Hep Bi memnun olmama vs vs vs

Yoruldum cidden son bir aydır böyle. 
(272 puan) tarafından
Aynen öyle canm hatta bugün ağladım sinirimden çünkü dinlemiyo  hiç
(396 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
(272 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
tarafından
3 buçuk kız benimde. Bide 2 aylık oğlan var çocukla oyuncak bebek gibi oynamak istiyor insallah geçici bi dönemdir. Çok yorucu bi süreç sabır bazen tükeniyor 
(272 puan) tarafından
Bugün oturdum ağladım cidden vallahi inşallah 3 yaşına girince usanır diyecem Allahım inşallah
tarafından
Ya allah canları ni sağ etsin de çok zor. Inadına gözüme baka baka yapma dediğim ne varsa yapıyor
(272 puan) tarafından
Vallahi çakallar ha
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Ayni benim oglan da öyle  yaramazliklari yapıp yapıp  annecim seni cok seviyorum diyor:D bazen beni gercekten çıldırtıyor ama

(1,371 puan) tarafından
Ay ayni benimkide yaramazlık yapar yapmaz annecim seni çok seviyorum diye sarılır kızmayım diye. Çok uyanıklar
(272 puan) tarafından
Benimkide gelio sarılıyor arkamdan kendini öptüruyor
(3,950 puan) tarafından
5 yasinda biraz daha sakinlesiyorlar o zamana kadar cildirmazsam iyi :)
(272 puan) tarafından
Daha 2 sene vaaar
(1,371 puan) tarafından
Bekliyorum bakalım 5 yaşı :)
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Küçük kızım 3 yaşında deli gömleği giymeme ramak kaldı 
(272 puan) tarafından
Off off
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Sen bir de 3 yaştan sonra gör canım şöyle bir 2-3 ay geçsin 3 bucuga doğru hele:) bugün yine ağlattı beni ufacık bebe
(272 puan) tarafından
Ay kız deme öyle ben daha 3e girmedik diyorum
tarafından
Ben her gün illaki bi nöbet geciririm:D benimki de 3 buçuk
(1,371 puan) tarafından
3 e kadar sessiz sakin oğlum 3 den sonra canavara dönüştü Allah sağlık versinde gerisi hallediliyor ama zor şimdiden hazırla kendini sabır çok önemli ben her gün 5 posta ağlıyorum sinirden
(1,371 puan) tarafından
Aynı bende valla vuramam bagiramam kızarım ama sinirim geçmez artık kollarim falan uyusur sinirden ağlayarak atıyorum bende
(4,426 puan) tarafından
O nöbetten bugün bende bir tane geçirdim bide gelip sırtımı sivazliyorlar ağlama anneciğim diye ") e aglatmayin da
0 oy
(219 puan) tarafından

Evett 13 temmuzda 3 yaşında girecek oğlum

Yapma dediğimizi gözümüzün içine bakarak yapıyor

Susuyorum içimden sinirlendiğimi anlayıp sesimi çıkartmayınca daha çok yapıyor eşşek :D:D

0 oy
(3,356 puan) tarafından

Aynı Benim oğlan 3 yaşında ve inatçılık var dediğimin tam tersini yapıyor bir oyuncakla öyle oynanmaz dediğim zaman bile inadına öyle oynamaya çalışır olmadıkça ağlar bağırır yemek yeme yok mesala sanki zehir veriyorum gibi yemek görünce çıldırıyor bitseydi şu 3 yaş:woot:

0 oy
(194 puan) tarafından
Ahaha benim de 23 temmuz.Ay ev taşıma derdi vs var bı de kızım yüzünden asla eve çocuk almazdım çağırıyorum onlarla oynuyo oyun odası yaptım ama tel gör ki 5 dk sonra agliyo.Normskde çok sever çocukları onlar bile abla niye agliyo diyo.Zaten iştahsızdi hepten gitti bı lokma verinceye kadar anam agliyo:)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 22 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Gamzefb (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
9 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Burcu4558 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 192 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,257 soru

11,385,017 cevap

34,884 kullanıcı

...